Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
@jonkaamisiko ahoj, mne poslal fotky tusim 17.3., cize cosi viac ako 2 tyzdne po objednavke a zaslani prvej zalohy.
Odpovědět
Profilova fotka
@lucye11 hmm.., uz som z toho dost nervozna, lebo uz je to 1,5mesiaca, tak dufam ze ich cim skor posle ;)
Odpovědět
@jonkaamisiko Je třeba se mu připomínat , aby na ty šaty nezapomněl ( i to se několikrát stalo )
Odpovědět
@radkaja A ty ses mu připomínala? Já jsem si myslela, že mu napíšu až jak mi slíbil foto...Nebo mu mám raději napsat dříve?
Odpovědět
@baubaubau je lepší se mu připomenout, pro jistotu. Má toho moc a někdy v tom má chaos .
Odpovědět
@jonkaamisiko Ja mam termin svadby sice 1.juna, ale Zimovi som dala termin uz o mesiac skor (4.maja), aby som sa este tyzden pred svadbou nestresovala, ze nemam saty. Tak mozno aj on sa venuje satam podla bliziacich sa terminov svadieb. Teraz este mozno doraba zaciatok maja, potom pojde na tie, ktore su koncom maja a tak. Ale chapem, ak nereaguje na maily, mna by to tiez stvalo. Ale mne sa to ozaj nestalo ani raz.
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja ja som sa mu uz pripomenula, a posledne mi pisal, ze my ich posle najneskor 15.4. cize dnes a stale nic. ;-( Uz som mu rano pisala, tak som zvedava co odpovie.
Odpovědět
Profilova fotka
@lucye11 Dufam, ze mi ich posle coskoro aj mne, lebo uz z toho zacinam mat zly pocit... A kolko dni trvala kym ti prisli Dhl?
Odpovědět
@jonkaamisiko Pokud na šaty spěcháš , tak pokud se neozve, piš zase a zase . Vysvětli mu , že opravdu už ty šaty nutně potřebuješ. Dhl to trvá tak tři dni.
Odpovědět
Profilova fotka
ok, budem ho bombardovat s mailamy ;-) Termin svadby (fiktivny) som mu pisala, ze mam 15.5., cize teraz trosku lutujem, ze som si dala len 2 tyzdne rezervu.
Odpovědět
@jonkaamisiko 18.3. mi pisal, ze posle saty ASAP, tak ratam, ze v priebehu 1 max 2 dni ich zaslal. Na SVK dosli 8.4., DHL sa so mnou spojjila 10.4. a hned vtedy som si pre ne sla osobne. Ak by mi to mala preclit DHL a nasledne zaslat kurierom, trvalo by im to vraj 2 tyzdne, ja som si to sama preclila a vyzdvihla behom 1 hodiny, hned toho 10.4., ako mi volali.
Odpovědět
@jonkaamisiko To sis měla přidat více. On už je asi zvyklý, že mu nevěsty píšou fiktivní termíny a tak se tím neřídí. Napiš mu , že tvůj termín fiktivní není , takže to hoří.
Odpovědět
Článek se načítá
@lucye11 To on vždycky napíše , že je asap posílá a trvá mu to min. týden, než je opravdu na poštu dá . :-p DHl to trvá opravdu jen tři- čtyři dny. ;-)
Odpovědět
Holky prave jsem pridala fortky do alba k satum. Abych vse zhodnotila: Komunikace prefekt. Odeslani bleskovka. Co se tyce satu jsem lehce zklamana. S aplikacema na satech si opravdu moc prace nedal. Je to vystrihana krajka, misty hodne spatne a misty i hodne spatne prispendlena. Jinak saty pusobi docela pekne jako celek. Bohuzel i pres to, ze jsem mu poslala vysku podpatku a i delku statu jsou saty s botkama ktere k nim mam kratke. Nevite nekdo co s tim? Jinak sedi saty moc dobre i vrsek. Prijde mi ten material ale trousku ausus. Z ceho jsem ale hodne moc zklamana byl zavoj ktery jsem si u nej nechala usit aby byl stejny jako saty. Tam se na reseni krajky vykaslali uplne a nejake okraje taky temer moc neresili :( Ale za ty penize to ujde.
Odpovědět
@ikecka Takto je škoda , že nejsi spokojená . Napiš o tom Zimovi , třeba ti dá slevu- tedy, něco vrátí. Měl by více dbát na ty míry. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@jonkaamisiko Teda :-o. Já poslala zálohu v půlce března a 8. 4. jsem měla fotky a jsem nadšená. Pokud budou šaty takhle skvělé také v reálu, nemohla jsem si vybrat lépe.
Odpovědět
@kass Můžeš sem dát fotečku? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja Ano ;-).
Odpovědět
@kass Krásné . Tenhle styl mu jde opravdu dobře. :-) Hele , figurína má velikost 6 , tak si můžeš zkontrolovat rozměry.:))
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja Děkuji za radu. Zkusím někde pohledat míry. Netuším, jak je na tom figurína 6 :-).
Odpovědět
@kass Našla jsem. US size 6 :prsa- 87, pas-69, boky- 91,5cm
Odpovědět
Profilova fotka
@kass Naaadherne saticky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja Zatial ziadna odpoved...tak mu budem pisat zase zajtra vecer. Dakujem za radu... ;-)
Odpovědět
@jonkaamisiko Doufám , že ti odepíše co nejdříve.
Odpovědět
Profilova fotka
@kass A kedy ti posle tie saticky? To ti ich od 8.4. este stale neposlal? :-.
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja Aj ja :-) Je sice pravda, ze moje saty su narocne, a robi taky model prvy krat, ale hold, uz je po termine (od platby ubehlo 40dni) a to sa mi zda dost vel.. =-)
Odpovědět
@jonkaamisiko Nechci strašit, ale minulou sezónu Zimovi trvalo i tři měsíce, než šaty ušil. Těch 40 dní je ještě docela dobré. Škoda, že jsi je neobjednala aspoň o měsíc dříve, neměla bys takové nervy. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Hm, ano je to skoda. No co uz, budem pevne dufam, ze mi ich zajtra posle.
Odpovědět
Profilova fotka
@zoh2011 Ahoj, máš už reálnou fotku?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, našla jsem tuhle diskuzi. Hodně z vás tu chválí ušité šaty od Zima.. kdo to vlastně je a odkud? Kdo všechno máte od něj šaty? Jak dlouho trvá dodání od prvního mailu? Byla jsem na zkouškách šatů v pár salonech a rozhodla se prvky různých šatů skloubit a nechat si je ušít, ale bohužel mě opravdu tíží čas, protože svatbu máme opravdu opravdu né nijak fiktivně za 60dní! A nevim jestli na to budu mít nervy do poslední chvíle nevědět, jestli mi šaty dorazí včas. Co myslíte, stihne se to?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?