Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja jsem moc ráda... pořád sem si říkala, že nenajdu ty svoje vysněné..ale pochopila jsem, že to nemusí být na první pohled ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už mám taky fotky :-) a jsem docela spokojená:-) jen mi ještě na spodek našije krajku, doufám tedy že nebudou potom moc dlouhý protože to už bych je nemohla zkrátit!
Odpovědět
@radkaja tohle je pravda ale je to pouze u chinapost kde doručení trvá 30 dní. Proto cokoli z ebaye je freeshipping... DHL je ale klasická spolecnost která funguje velmi rychle ale také velmi draze.. :) @markyandy Tak vidis ze ses dockala, vypadaji krasne :)
Odpovědět
Profilova fotka
vidˇ dočkala:-D a už ti ty tvoje posílá? no jsem zvědavá na skutečnost ;-)
Odpovědět
@markyandy Moc krásné. Když budou dlouhé , tak se přinejhorším krajka odpáře, ale to by tedy byla makačka . :-S
Odpovědět
@markyandy kolko ta vysli? su krasne :)
Odpovědět
ja som dnes ostala sklamana,lebo mi Zimo odpisal, ze moje vysnivane saty mi neusije...vraj sorry nevie ich usit...skoda lebo podla toho co som tu videla sije fakt velmi pekne satky...tak hladam niekoho kto to dokaze :-(
Odpovědět
@mirecka18 A jaké šaty sis vybrala? Dáš sem obrázek? Ještě šikovnější než Zimo, ale taky dražší jsou Jasminesbridalshop.com Ti jediní jsou schopni ušít snad všechno.
Odpovědět
Tu su tie moje vysnivane, ktore mi Zimo odmietol usit :-((((
Odpovědět
@mirecka18 Zkus tedy ten Jasminesbridalshop. Ostatní neprověření prodejci ti můžou slíbit, že ti je ušijí, ale výsledek může být velmi špatný, takže jiné číňany bych neriskovala.
Odpovědět
dik za radu skusim to :-)) urobim vsetko preto aby som take mala...takze idem dalej hladat :-)))
Odpovědět
Tak mi dnes taky prisly fotky od Zima. Myslim, ze se celkem povedly. Myslite ze si je mam nechat jeste nekde upravit?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, prosím jak dlouho Vám zhruba ležely šaty na celnici? Já jen, abych věděla, na co se psychicky připravit.... děkuju moc.
Odpovědět
@ikecka Šaty jsou nádherné , jen se mi zdá že ten okraj té saténové vrchní sukně je moc široký, mohl by ho trochu ohnout dovnitř .I na originálech je ten okraj úzký a založený. Jinak jsou super.
Odpovědět
Profilova fotka
@ikecka chýba tam tá kvetinka na boku, to si tak žiadala? @radkaja možno je to tým že tie originál majú tie záhyby rozžehlené, nie?
Odpovědět
Diky holky. Kvetinku jsem nechtěla, ale prijde mi, ze je ten zadní sklad kratší nez ve předu. Jeste jsem ho poprosila o fotky z boku at to lip vidim.
Odpovědět
Profilova fotka
@majcu Děkuji, vyšly mě 330USD včetně poštovného, mě se taky moc líbí, uvidíme jak budou vypadat,jak to dopadne po našití té krajky dole, ještě nemám finální verzi...ale jako na to, že jsem mu psala, že mám svatbu 10.dubna, tak si myslím, že je trošku ve skluzu :-p já termín svatby samozřejmě posunula dopředu, ale i tak předtím psal že to stihne, tak asi tak..
Odpovědět
Profilova fotka
@luccyla tohle by mě taky zajímalo...nevíte?
Odpovědět
@megulka1 No tím spíš, chudák Zimo. Když mi tedy teď jedny nacenil na 6000kč, tak pokud by ho jen pošta stála 4t a za šaty mu stačí 2t, musí mě vyjít líp říct mu ušij mi dvoje, dohromady budou stát třeba 8t teda, a každá jsme dva tisíce ušetřila :).
Odpovědět
@markyandy @crazzi Nooo nevím, dHL je hodně drsné i na váhu balíku, takže stejně když bude balík těžší bude mnohem mnohemdražší, navíc riskujete větší problémy s celnicí (dvoje drahých šatů v jednom balení, mohli by je pak i clít a ne jen danit... Jinak já zimovi dávala termín svatby 30. března, řekl mi že stíhá, je 28 a šaty ještě nemám tak nevím... :-D Myslím že je na fejkové termíny svateb zvyklý:-D
Odpovědět
Ja jsem prave posilala zbytek penez. Se spodnickou, zavojem a postovnym chce nejakych 350USD. Abych nemela problem s proclenim apod. dohodli jsme se, ze mi da na fakturu cenu za ty saty 19 USD a posle je jako promo item nebo gift :)
Odpovědět
@megulka1 S těma termínama neděs, já blbá si přidala jen měsíc :D A s poštovným máš asi pravdu, navíc každá se těch svých šatek nemůžeme dočkat tak bysme žádná nechtěla být zdržovaná tou druhou... Jen mi ho je teda fakt líto že to šijou za tak směšný sumy..
Odpovědět
@crazzi Nooo taky mě to dostalo když jsem zjistila že DHL stojí 4 tisíce... jenže šaty z ebay třeba jsou daleko více šmejdovské a stojí kolem 2-3tisíc.... tak nevím... každopádně podle termínu pro Zima ,,bych se měla vdávat zítra" stále nemám šaty.... :-D
Odpovědět
Dívala jsem se na čínskou DHL a spočetlo mi to, že poštovné do ČR je kolem 2000 kč . I tak je to docela hodně.
Odpovědět
Aj ja už mám doma šatičky z číny , a som spokojná :-) Kto by chcel vidieť pošlem foto 8-)
Odpovědět
@gabikova pošliii :) jak dlouho si čekala?
Odpovědět
@megulka1 čakala som dlhšie nakoľko som objednávala šaty akurát v čase ich osláv nového roka, ale nebyť toho tak by to bolo tak 3-4týždne. Cez ebay.co.uk od azalea.dress :-) Daj mi prosím email lebo neviem kam ti poslať fotky :-|
Odpovědět
@gabikova ahaa ja myslela ze od zima, ale moc rada na to kouknu, a sedi ti? mas je dobre? maila ti hodim do IP :)
Odpovědět
Caute zienky. Vedela by niektora napisat do IP overene webstranky na saticky? Velmi sa mi jedny pacia, no stranky kde su sa javia ako fake..diky moc;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky! Tak uz i ja dostala fotky od Zima. Slíbil poslat je do konce března a to take udělal. Byla jsem nadšena z šatů, které jsem mela na Thajskou svatbu, ale tyto od nej me totalne odrovnali. Je vazne mistr :-)))). Jen od nej jeste chci, aby mi poslal fotku se spodnickou a jak vypada pripnuta vlecka na knoflicku ;-).
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?