Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Zdravím, pročetla jsem si tak zběžně fórum (bohužel nemám sílu procházet úplně každý jeden příspěvek) tak bych se chtěla jenom zeptat, jak jste prováděli měření doma? Viděla jsem ten návod, ale přece jenom....přidávaly jste nebo ubíraly? A s délkou korzetu do pasu jste neměla žádná problém? A s délkou sukně taky ne? Počítaly jste i s obručí nebo to tam započítá sám? Mám strach, abych se změřila správně... Vybrala jsem si totiž jedny v salonu, ale chtěla bych je s vlečkou - aspoň trochu, tak právě chci Zimovi napsat, na kolik by vyšly.... Zvládnout by je asi mohl...
Odpovědět
V poslední době dostaly holky od Zima šaty širší než míry co mu daly , musely je opravovat. Párkrát se stalo , že šaty měl delší , ale i kratší , než bylo třeba. Raději si je nech udělat delší, ustřihnout kdyžtak půjdou.
Odpovědět
Jo a netroufáte si některá říct, na kolik by je mohl tak nacenit? Nebo neměla jste některá podobné? Já je chci totiž ještě s vlečkou a v tom salonu jsem se na to zapomněla zeptat, jestli by to šlo i u nich... Váhám, jestli koupit tam nebo si je nechat ušít... :-S
Odpovědět
@baubaubau Ahoj mne prave nacenil podobny strih siat, model La Sposa, len sukna je krajkova a s vleckou za 330 dolarov. neviem, ci mali niektore baby lacnejsie alebo drahsie.
Odpovědět
No tak mi je nacenil na 390$ s tím, že by tam dal asi 7 vrstev tylu (originál má 4) a vlečku dlouhou asi 1,5 m, ale zdá se mi to docela dost na to, že to nejsou nějak složité...nevím, zatím váhám, jestli do toho jít nebo ne. Největší strach mám z toho, že mi ten korzet nebude sedět... Dá se nějak ten korzet později upravovat, nemyslím tím šířku, ale nějak ten tvar... :-S
Odpovědět
@baubaubau Nějaké úpravy korzetu by byly hodně náročné , protože by se musely sundat ty korálky a tak.
Odpovědět
@baubaubau noo myslimže to jde, já mám podobně dlouhé a taky 7 vrstev.. je fakt že tam nemám moc perliček, což je fest ruční práce... zkus si porovnat třeba i v česku za kolik by ti je ušily, ale v česku mi moje šaty nacenili na 15 tisíc..
Odpovědět
Profilova fotka
@megulka1 Ahojky, tak co Zimo? Uz ti poslal fotky? Jsem zvedava jestli dodrzel druhy slibeny termin :-)
Odpovědět
@eevviikk nedodržel :(
Odpovědět
Profilova fotka
@megulka1 Jej, tak to me mrzi :-(. A uhanis ho nejak?
Odpovědět
@megulka1 a já mu ještě psala, že čekám na fotky jeho práce, které má tento týden poslat, že podle toho se rozhodnu... On asi, pokud ještě nemá objednávku 100% jistou, komunikuje rychle, že?
Odpovědět
Profilova fotka
Jak to tak holky čtu, ještěže jsem si je objednala už v listopadu....Asi by mě jeblo, čekat tak dlouho :/
Odpovědět
Článek se načítá
tiez som si objednala saty z candiny, zaplatila som kreditkou, ale neviem, ci z toho nieco bude. v podstate neviem, ako mam dlho cakat, aby som prípadne mohla zohnat nieco iné.
Odpovědět
@baubaubau @claudiapoidock @andrejka1234 Noo asi mi uz fakt hrábne :D ikdyz uz mi prijde ze jsem si ani zadne saty neobjednavala... uhanela jsem ho jednou a to asi kolem 3.3. protoze mi puvodne rekl ze na zacatku brezna... odepsal mi ze ne, ze az 12. 12 davno ubehlo a nic... tak nevim jestli jej znova otravovat nebo to uz nevydrzet do 20.teho.. :)
Odpovědět
Baby viete mi prosim poradit? Ako mam Zimovi napisat, ze chcem vlecku ale taku, ktoru by som vedela odopnut alebo vypnut hore, aby nezavadzala pri tancovani? Dakujem :-)
Odpovědět
@megulka1 Raději ho už otravuj, protože se pár krát stalo, že na šaty nějak zapomněl. :-| Už toho asi má zas nad hlavu , tak to nestíhá koučovat. :-p
Odpovědět
@rencititka Musíš mu že chceš knoflík na vlečku (button on train) nebo stáhni někde fotku holky co má viditelně připnutou vlečku na knoflík, nakresli tam šipku a napiš (This I want :D ) @radkaja Neděs měě!!!! Už mu pííšu a pííšu a budu už otravovat :D Ikdyž mi to nesedí, min týden mi ještě sliboval 12tého :(
Odpovědět
@megulka1 dakujem, vyskusam :) som zvedava ako to dopadne :)
Odpovědět
Tak mi Zimo včera poslal fotky, což jsem docela koukala, měl je poslat až 20. , a krása! už se těšim až je budu mít doma :) Akorát, psala jsem mu, zda bych mohla platbu rozdělit atd a vůbec mi neodepsal, tak teď nevim jestli to mám teda poslat na dvakrát, jak jsem mu psala nebo počkat až napíše :-|
Odpovědět
@janaradka Jééé a nemáš fotky? :) Mě to nějak natáhl déle než měl, tak jsem si řekla že ho postraším... Ještě v lednu jsem mu psala smyšlené datum svatby na 30. března, řekl že je to ok a že vše stíhá, tak jsem mu teď psala že se za 15 dní vdávám a neviděla jsem ani fotografie svých šatů... uvidíme co odepíše :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky čaute, já se picnu tady z té konverzace :-D Já už mám tolik načteno, stále váhám a rozhoduju se. Každopádně dnes odpoledne jsem drahému Zimovi poslala mail s fotkou, za kolik by mi udělal šaty a jestli by si na ně vůbec troufnul a teď mi napsal, že jo a to za 320. Tak prostě nevím :-( Nevíte někdo, kdybych si je teda objednala a on mi pak poslal fotku a já bych viděla, že je to hrůza, mohla bych se z toho ještě nějak vyvléct? Děkuji moc za rady :-)
Odpovědět
JE TO TADYY! :))
Odpovědět
@catchenka nevyvlečeš se, ale řekneš mu co všechno chceš předělat :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky mužete mi prosím poslat mej na zima. děkuju
Odpovědět
@megulka1 Tak hurá dočkala ses. Překrásné šaty , myslím, že se mu opět povedly. Jsi spokojená?
Odpovědět
@catchenka Jedné nevěstě šil celé šaty zadarmo znovu , jen aby byla spokojená. Jaké šaty máš vybrané? Pokud to není něco opravdu neobvyklého , tak to Zimo zvládne pěkně.
Odpovědět
@radkaja Nooo až na ten přechod spokojená jsem :) ale už jsme domluveni že tam přidá další aplikace takže přechod vidět doufejme že nepůjde :)
Odpovědět
Profilova fotka
týýýý jo, teda ale ty se mu fakt povedly...já mám totiž největší strach z kvality toho tylu a tady na fotce je názorně vidět, že to není nějak shit :-)
Odpovědět
Děvčata, mohla bych taky poprosit o mailovku na toho Zima? Díky
Odpovědět
Profilova fotka
@bibianna13 je to:zimo318@hotmail.com a dej vědět jak pořídíš :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?