Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
@aduss Asi ti přeci jen něco slevil, myslím si, že jinak by si řekl kolem 400 dolarů. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@megulka1 Díky, já to koukala právě s klikihákama. vzhledem k tomu, že tam ty moje šaty nebyly, tak jsme měla strach, ale cena je ok, tak to řešit nebudu. jen mi napsal, že nemá přesně tu krajku co mám na fotce, tak jsem poprosila,ať mi pošle foto jiné krajky, ať vím dopředu, zda ano nebo ne. Radši si vyberu jiné šaty než mít něco, se se mi úplně nelíbí.
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja To bude možná tím, že nemá stejnou krajku, tedy šaty budou jiné...trochu. uvidíme. Poprosila jsme o foto jiné krajky, zda se mi bude líbit.
Odpovědět
@radkaja aj mne to pride akesi lacnejsie :)
Odpovědět
Profilova fotka
tak ono takový balík přes DHL prý stojí tak 1500 kč, takže pak by ta vyšší cena byla opodstatněná
Odpovědět
@diddo Leckdy i vic. UPS z Irska me stalo pres 3100Kc za 1kg balicek.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak moje svatebni saticky do Thajska od asapbay jsou v Cechach v TNT a musi je proclit :-D. Poslala jsem jim veskere podklady, ktere chteli a ted cekam kdy mi daji vedet, ze mi je vezou. Vubec netusim jak dlouho to bude trvat. Ale uz je chci mit u sebe :-))))! Jinak Asapbay dodrzel termin, komunikovali okamzite, poslali i tracking number. Ted jsem zvedava na kvalitku ;-)
Odpovědět
@eevviikk To jsme zvědaví s tebou. Dáš sem prosim pak fotky?
Odpovědět
Profilova fotka
@zoh2011 Ahojky, ja som si tiez akurat dnes objednala saty u Zima...:) Tvoje satocky su krasne..! Vies mi prosim ta poradit ako to funguje s tym clom? Ja som dnes ohladom toho patrala na internete. Docitala som sa, ze clo a Dph sa neplati ak je suma nizsia ako 22€, tzn. , ze mam potom Zima poziadat a konecnu 22€ fakturu? Dakujem
Odpovědět
Profilova fotka
to je blbost, to ti celníci nesežerou . . . moje mamka dělá na celnici a sama říkala, že se to nijak obejít nedá . . . z ceny šatů se vypočítá clo, které je 12%, to clo přičteš k ceně šatů a z toho se počítá ještě 21% DPH. Co se týká údajů od Zima tak si akorát dávej pozor na poštovné, aby bylo jasně napsáno, že ho platil on a ne ty, protože jinak by ti to započítali k ceně šatů a musela bys platit clo a dph z ceny s poštou
Odpovědět
@jonkaamisiko Prozatím , co tu nevěsty psaly, jim to na celnici prošlo s fakturou na 30 dolarů. Rozdělili platbu Zimovi tak aby jedna byla na těch 30$ . Ještě třeba napiš nevěstám ,které teď někdy šaty od Zima dostaly, jak to dopadlo na celnici.
Odpovědět
@radkaja najskôr som mu poslala 30 a následne zvyšok do plnej sumy. Na colnici to bolo týždeň, aj to myslím, že len kvôli tomu, že v DHL to zdržali papierovačkami.
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj kocky,chtela bych se zeptat,jestli mate nekdo zkusenost s objednavanim podobnych satu u Zima...ktere by zvladl s nejvetsi pravdepodobnosti nejlepe usit?? :-) Dekuju za nazory...
Odpovědět
Nevím,jak ty první ,určitě by si za ně řekl hodně, protože jsou fakt náročné na ušití. Ty druhé nebudou žádný problém. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja Ahoj dakujem za odpoved. :-) Zatial som sa docitala od inych dievcat, ze to takto funguje, len mi nejde do hlavy, ze, ked to ide cez DHL a pod., z Cini to pride na colnicu a potom co? Budem si po to musiet ist na colnicu? Potrebovala by som vediet ako to funguje v praxi a z akych dovodov by to mohli zadrzt na colnici ako poniektore nevesty pisu.
Odpovědět
@radkaja...prave ze nerekl,uz je mam ocenene...prvni za 280 a druhe za 350 dolaru...:-)Takze myslis,ze by ty druhe zvladl bez problemu?
Odpovědět
@radkaja.. promin spletla jsem poradi..ty ceny jsou obracene...samozrejme :-) Takze podle tebe se do tech prvnich nemam poustet?
Odpovědět
@kacik14 No ještě jsem od něho tady neviděla tento typ šatů . Dělal šaty se širšími volány , které byly z tylu, organzy a šifonu. Tyhle volánky jsou drobné a myslím saténové, tak nevím, jak by se s tím popral. Je to trochu risk, ale je to na tobě jak se rozhodneš. :-)
Odpovědět
@jonkaamisiko Když přijde balík na celnici, tak ho budou proclívat. Buď po tobě nebudou chtít nic a nebo tě zkontaktuje DHL a budou chtít poslat kopii faktury( ty jim pošleš tu 30$ ) , potom ti jejich kurýr zavolá , źe ti balík veze. :-)
Odpovědět
@kacik14 Tyjo natoz jak jsou fakt slozite si rekl docela malo, ja mam docela easy tylovky a rekl si 360, tak jsem zvedava jestli to fakt bude tak stat za to, fotky mi maji prijit tento tyden... :/
Odpovědět
@megulka1 Se mi zdá, že pochopil , že už s cenami přestřelil a tak šel trochu dolů. :-) . Neboj, tylovky on umí krásné , bohaté . Určitě budou pěkné.
Odpovědět
@radkaja Noo spíš jsem udělala hloupost, nechala jsem si nacenit jedny krásné tylové a hodně krajkové a pak od té krajky upustila což je nejdražší, ale cenu už jsme znova neřešili... tak se s ním ještě zkusím nakonci domluvit že mi nacenil jiné šaty nebo ať přidá tyl do té hodnoty...
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja super,dakujem za vysvetlenie;)
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja Ahojte, musim to napsat i sem. Tak saticky dorazily. Pred chvili mi je kuryr z TNT privezl. Takze moje celkova zkusenost s Asapbay je jen pozitivni - skvela komunikace, saty dorazily den pred slibenym terminem, sedi naprsto presne (jak pres prsa, tak i obepnuty pas a boky). A kvalita je lepsi nez jsem videla v nekterych ceskych pujcovnach. Lehoucke saty na svatbu k mori me se vsim vsudy vysly na 3.500,-. Ted doufam, ze saty do Cech od Zima budou stejne uzasne :-D :-D
Odpovědět
Dobrý den, i já se chci podělit, šaty jsem si nechala ušít v malém e-shopu svatebnisaty-levne.cz , první fotka je original a druhá jak opravdu vypadaly...po dobré zkušenosti jsem si nechala ušít i šaty na ples
Odpovědět
@megulka1....tak drzim palce at dorazi v poradku a vse je jak ma byt...;-) Chtela jsem se jeste zeptat na jedny saty co jsem nasla v tom tvem albu co jsi sem hodila...Jestli jsou od Zima a kolik asi staly?Protoze podle meho nazoru vypadaji fakt dobre...:-)
Odpovědět
@eevviikk ahoj a ukážeš fotku?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, chtěla jsem se vás zeptat, jestli když plánujete na šatech vlečku, poměrně dlouhou, jestli nějak řešíte její možné "přichycení" například na tancování?? Případně dá se to již na hotových šatech dodělat nějak dodatečně, je to problém? Moc díky :-)
Odpovědět
@radkaja dekuju za informace,moc si me teda neuklidnila,cekala jsem spis,ze uz jsi podobny typ satu tady videla a ze mi potvrdis,ze je zvladne usit.. :-D Ja je jeste neobjednala,takze ted vaham,jestli radsi nemam vsadit na jistotu a nechat si usit tylovky...podle toho co ctu tak ty umi krasne...?
Odpovědět
@kacik14 Promiň , že jsem tě rozhodila. Když tak ještě napiš Zimovi , jestli by je opravdu zvládl tak jak jsou na obrázku a jestli takové podobné už nešil a jestli by ti neposlal fotky.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?