Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
@terezatko 335?? Nepřijdou mi tak náročné ani na látku ani na krajku tak mě šokuje proč tolik, mě si řekl o 360, a to jsem náročná na hodně tylu a to fest... začínám se bát.. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@megulka1 vy mě bavíte holky :-) já za svý dám dohromady asi 13 000Kč, vaše ceny jsou pohádkový :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No je to 280 za šaty a 55 za bolerko... :-S
Odpovědět
@terezatko Tak to buď ráda, to máš cenu co měly nevěsty u Zima minulou sezónu. @megulka1 Neboj ,ten tyl je poměrně levný ,tak i za tu cenu ho bude hodně. Zimo už dávno zjistil,že na tylu nesmí šetřit. Tylové sukně dělá vždycky bohaté.
Odpovědět
Dievčatá nebojte sa ...na materiále naozaj nešetrí, určite nie pri tyle a ani korálkami a ani krajkovými aplikáciami. Fakt sa nemusíte báť šije v celku precízne a pekne. Šaty mi prišli pred pár dňami a neľutujem. @terezatko máš super cenu, mne nacenil šaty na prezlečenie na 260 dol. ale to asi preto, že zasa tam musí našiť nespočetne veľa korálok :)
Odpovědět
ahojte babeny,objednávali ste niektorá šaty aj z tbdress.com? boli ste spokojné?
Odpovědět
@kristinasaxi To už je přehnaná zhýčkanost ... :D Spíše se bojím ať nešetří..
Odpovědět
@megulka1 Když se ti na fotkách bude zdát , že šetřil, tak mu to můžeš nechat předělat. Pár nevěstám dokonce ušil celé šaty znovu , protože nebyly spokojené. Nebo mu tŕeba jeśtě napiš ať se na to více zaměří, že máš kolem toho obavy. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@megulka1 nechávám si je šít tady v Čechách a kvalitní látka je holt drahá... a zhýčkaná rozhodně nejsem
Odpovědět
Jelikož už z toho blbnu tak jsem se rozhodovala pořádně zagooglovat a našla zimovy INTERNETOVÉ STRÁNKY: http://shop36582581.taobao.com/view_p... http://shop36582581.taobao.com/
Odpovědět
@megulka1 To spíše vypadá na čínskou verzi Ebay :-D
Odpovědět
@radkaja to je jedno, ale má tam zimo fotky :D
Odpovědět
Článek se načítá
tak ja som na tom linku identifikovala asi dvoje najkrajsich siat co kedy usil :) obidve su Ambrosie :) jedna nevesta bola Pellulinka a druha ta ciernovlaska s druzickami v hnedoruzovom, nick si uz bohuzial nepamatam. Tak neviem ci to postahoval z ich albumov alebo mu to nevesty samy poslali 8-) tie saty pre ne usil perfektne :)
Odpovědět
Profilova fotka
@megulka1 dokazala si neuveritelne :D
Odpovědět
Profilova fotka
@megulka1 tie sumy su v činskych jenoch? ak hej ma to tam nejake lacne :P
Odpovědět
kočky, tak skúsila som mu napísať mail, že som našla jeho stránku, sú tam nadherne saty za 1388 v tej ich mene, čo by bolo nejak 170 eur :) tak dam vediet, co mi odpise, ci sa bude nejak vyhovarat :)
Odpovědět
Profilova fotka
@aduss na jakých stránkách? Zimo nemá žádného stránky
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n skús o šesť príspevkov vyššie - od megulky
Odpovědět
Profilova fotka
@bejka_85 a jak z tech kkikyhaku poznate, ze je to zimo?
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n no má tam ten istý kontakt prostredníctvom ktorého si u neho objednávali dievčatá odtiaľto - a je aj taká funkcia že ti celú stránku preloží - síce to nie je dokonalé, ale dá sa pochopiť
Odpovědět
@bejka_85 prosim ta kde davas ten preklad?
Odpovědět
Profilova fotka
@bejka_85 pokud nemáš google chrome, tak ti to nepřeloží prohlížeč.
Odpovědět
Profilova fotka
no, ja používam chrome a keďže je free môže ho mať každý... @aduss - ak použiješ chrome hore Ti vyskočí taká lišta že stránka je v takom či onakom jazyku s dotazom či ju má prehliadač preložiť... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Včera jsem taky napsala Zimovi, poslala fotku šatů a uvidíme. Holky jednali jste nějak o cěně? Zkoušely jste smlouvat? Já teda ještě nevím co napíše za cenu, ale dražší jak půjčovné předpokládám, že to nebude :-) Nebo jste ronou napsaly cenu? já ty svoje vysněné šaty na jeho stánkách nenašla...
Odpovědět
Profilova fotka
@mesalina baby sa s ním asi nejednajú. Cena myslím závisí od zložitosti šiat - či tam niečo prišíva, vyšíva a aký použije materiál - myslím že krajka je najdrahšia... Ja osobne by som s ním zbytočne nezjednávala, radšej nech to ušije najlepšie ako vie - nech to stojí aj o 50 USD viac :)
Odpovědět
Profilova fotka
@mesalina inak ak máš termín jún tento rok, myslím že je najvyšší čas objednať, aby si zbytočne nebola v strese. Držím palce nech sa šaty podaria podľa Tvojich predstáv x-)
Odpovědět
tak kočky, poslala som mu tieto šaty http://item.taobao.com/item.htm?spm=a... odpísal mi, že cena je 260 € aj s dopravnymi nakladmi, ze tu stranku co ma, tak to je pre cinsky trh, pretoze tam nema naklady spojene s dopravou atd..
Odpovědět
Profilova fotka
@bejka_85 já mám s chromem problémy, používám firefox. Ten je taky free.
Odpovědět
Profilova fotka
@bejka_85 už na tom pracuju. Jen včera jsem se dověděla nečekané informace, tak možna ještě budeme posouvat.. No ale přípravy běží dál... Cenu mi napsal 290 dolaru saty ise zavojem, tak myslim ze ok .
Odpovědět
@mesalina Hlavně i na těch stránkách když si ty klikiháky přeložíš tak tam uvádí že prosí o to at s ním nikdo nesmlouvá, cenu buď ber nebo nech být....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?