Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Úplně jsem se do nich zamilovala...Takové přesně chci, ale nevím zda se mu to podle toho povede...když se fotka přibližuje, tak hodně kostičkuje. Tak není možné se podívat na detail. :-(
Odpovědět
@terezatko No stejně Zimo ty výšivky udělá přibližně podobné, myslím ve velikosti , tvaru a rozmístění na šatech. Detaily ornamentů si asi vymyslí sám. Pokud trváš i na detailech, tak to asi na 100% nebude.
Odpovědět
Profilova fotka
No detail ornamentů asi nemusí být úplně stejný. Spíše trvám na tom aby bylo to bolérko takové jaké je. Tedy více vyšité do délky krátkého rukávu a méně vyšité do délky dlouhého rukávu. A ráda bych i stejnou barvu té sukně... :-)
Odpovědět
@terezatko Tak to si myslím nebude problém. Hlavně mu to všechno důkladně popiš. :-)
Odpovědět
@terezatko poslala jsem ti link, šaty Robe mariée simple :)
Odpovědět
Profilova fotka
@monipeti Dobry den, chcem sa spytat, ci ste si satocky davali sit, alebo ste si ich vybrali z ponukanych modelov na fotke. Moja dcera by si chcela dat usit podla jedneho obrazku a neviem, ci je taka moznost na tej stranke, ze siju aj podla vlastneho obrazku. Ak ste si aj vy davali sit podla svojho obrazku mohli by ste mi zaslat kontakt na nich? Dcera sa ide vydavat a vyberame saty. Dakujem pekne.
Odpovědět
Profilova fotka
@elkova Dobry vecer, mohla by som poprosit o kontakt na toho cinana Zima? Moja dcera sa ide vydavat a chce si tiez dat usit svoje vysnivane svadobne saty a nejako sa k nemu neviem dopatrat. A na akej stranke by som ho nasla? Dakujem velmi pekne.
Odpovědět
Profilova fotka
@adrienab str. 717 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@klaudy232 Dobry vecer, mohla by som aj ja poprosit o kontakt na tu pani zo Slovenska? Dcera sa ide vydavat a vybera si cloveka, u ktoreho by si dala usit svadobne saty. Dakujem velmi pekne.
Odpovědět
Profilova fotka
@misva5 Dakujem krasne :D.
Odpovědět
Článek se načítá
@soniqueb Tento prodejce je známý pod jiným jménem- Asapbay. Začátek této diskuze je celý o něm, holky byly napřed spokojené , ale později se prodejce hooodně zhoršil v kvalitě i spolehlivosti, takže ho moc nedoporučuji.
Odpovědět
Myslím, že tyto příspěvky by asi hodně zajímaly pracovníky celní správy a možná i finančního úřadu 8-) 8-) 8-) Taková holt česká nátura :-p
Odpovědět
@weka To je v pohode. Oni celnici nejsou uplne pitomi. Cinani vzdycky kecaji s deklarovanou cenou cehokoli co se tam objedna, takze jejich fakturam, deklaracim ani napisum "Gift" uz nikdo stejne neveri. Kdyz si celnici nejaky konkretni balik vyberou, tak ho vycli a klidne urci hodnotu odhadem. Predstava lidi, ze jim poslou udajnou fakturu na 18usd a oni to zbasti je silne naivni :-D Na druhou stranu rozhodne neberou balik po baliku uplne kazdy. V zahranici pro sebe objednavam docela hodne veci a z nejakych 60 baliku za posledni ho mi vyclivali jen 3.
Odpovědět
Profilova fotka
@adrienab ano samozrejme:) email: satynamieru@gmail.com Saty siju podla obrazku takze staci jej poslat obrazok na email a opytat sa na cenu:)
Odpovědět
Profilova fotka
@klaudy232 Dakujem velmi pekne, uz sme jej napisali, tak som zvedava, co nam odpovie :D.
Odpovědět
@adrienab dobry vecer, mozem, prosim, vediet, o ake sitie ide? teda, kde sa saty siju, kto to sije, ako to funguje... :)? dakujem..
Odpovědět
dobry vecer, chcela by som sa opytat, ci ma niekto skusenost s touto strankou http://www.dressbraw.co.uk/, dakujem.
Odpovědět
Profilova fotka
@levandula0 - ahoj, dovolím si odhadnúť - 99% šiat z rôznych stránok či kontaktov je šitých v Číne :)
Odpovědět
A já doplním, většina ve velmi špatné kvalitě . Šaty ve skutečnosti vůbec neodpovídají obrázku na jejich stránkách.
Odpovědět
Profilova fotka
@bejka_85 V Cine alebo USA, kde to zrejme tiez siju cinania :D, ale neviem, lebo co som tu citala, tak vacsina dievcat si saty chvalia, ale najdu sa aj take, co az take dobre skusenosti nemali. No tych je ovela menej. Tak neviem. Ja osobne este ziadne skusenosti nemam, dcera sa ide vydavat a tak spekulujeme a zistujeme ako by to bolo najlepsie a hlavne u koho.
Odpovědět
Profilova fotka
@levandula0 Mne ide o usitie svadobnych siat pre dceru. Ale este ziadne skusenosti s tymi strankami, ktore ponukaju usitie svadobnych siat, nemame.
Odpovědět
Profilova fotka
Kupoval jsem švagrové loni šaty na svatbu na tomto eshopu: http://www.amweddingdress.com/ a absolutní spokojenost. Dle mého parádní ceny.
Odpovědět
@adrienab Už dlouho navštěvuji tyto stránky a podrobně sleduji jaké šaty nevěsty od prodejců dostávají. Nejlépe šije číňan Zimo , má velmi kvalitní šití i materiál za slušnou cenu . Dražší , ale kvalitní jsou taky ze stránky Jadminesbridalshop.com . Pokud mohu poradit , tak doporučuji tyto dva prodejce. Ostatní prodejci nabízejí třeba levnější šaty, ale nikdy ta kvalita nebyla nic moc , šaty vypadaly odbytě a lacině.
Odpovědět
@honzajezdik_photography můźete sem dát fotku těch šatů? Každý má totiž jiné představy , jak má kvalita vypadat a tedy je lepší přidat obrázek, aby měly nevěsty lepší představu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja Určitě. Ač nevím, zda jde z fotek usoudit kvalita. Myšleno šití. :) V mém pohledu na švagrovou - jí slušely velmi. Ona si na ně nestěžovala, snad jen si nechala na nich něco decentně doupravit, neb byla ještě štíhlejší, než velikost XS. :)) Spíš jsem to myslel obecně, že zkušenost s tím shopem dopadla dobře (já jako kupující, v té zodpovědnosti, jak to dopadne, jsem obavy zpočátku měl). :)
Odpovědět
Dík za fotky. Sestra byla moc hezká nevěsta,slušelo jí to.
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja Švagrová. Ženil se bratr. :) Díky.
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja Dakujeme krasne za rady, Zimovi sme uz pisali a uz nam aj odpisal, ze saty usije za 400 dolarov. Teraz je na dcere ako sa rozhodne. Cakame este odpovede od inych, tak uvidime.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?