Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
ještě jsem nikdy neplatila přes pay pal, tak se chci zeptat, jak zimo pozná, že jsou ty peníze ode mě? :D mám mu svůj paypal napsat do mejlu?
Odpovědět
Tak mi prisly fotky satu ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@yannicka Moc krásné...
Odpovědět
@yannicka nádherné. Zimo vůbec nešetřil materiálem. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja chci se zeptat, máš přece jen zkušenosti... Myslím, že kdyby mi byly šaty velké, že mi je tady u nás dokáže někdo zůžit? Má mi je dnes posílat co mi psal a pěkně se toho bojím, protože už vím o třech holkách, co s tím mají problém...
Odpovědět
@dashenka87 No dívala jsem se v tvém albumu na ty šaty a tedy doufám , že je budeš mít akorád , protože by se asi švadlenka pěkně zapotila . Jednak jsou i na bocích ty aplikace , celé ručně vyšívané korálky !! A taky se mi zdá, že to tylové řasení na korzetu není na bocích sešívané , takže se nedá v bocích více ubrat . :-p Budu držet palce aby ti seděly i bez úprav.
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja Ježiši kriste... I já se modlím... Já totiž neubrala ani milimetr z těch mír co jsem mu poslala...
Odpovědět
@dashenka87 Tak pokud jsi aspoň trochu šilovná, tak ty aplikace by sis znovu sama korálkami dovyšívala, takže by na švadleně zbylo udělat přes to řasení nové švy - to je totiž asi jediná možnost jak to zůžit .
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja No uvidíme... Jako modlím se, je fakt, že mě váha kolísá... Chvíli mám víc a chvíli zase méně tak uvidíme...
Odpovědět
Profilova fotka
@dashenka87 neplas, uvidis, az prijdou:-) na stresovani je casu dost:-) ja si ubrala jen pres prsa asi 2 cm a taky mi jsou:-) sice pres ty boky by mohly jit jeste vic, ale tp jsou malickosti:-) neboj, tes se a mysli pozitivne:-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
@dashenka87 já jsem si 1-2cm přidala, mám v plánu přibrat, ale nějak se to nedaří, tak doufám, že v tom nebudu jak v pytlu :-D myslím si , že každá dobrá švadlena by to měla aspoň trošku zúžit..pořád je lepší mít šaty větší než menší! :-)
Odpovědět
Je možné, že má Zimo jiný email? Včera jsem mu posíla 2 fotky šatů které by se mi líbily a zpráva se mi vrátila s tím, že email neexistuje nebo je uživatel nedostupný.....!? :-(
Odpovědět
Článek se načítá
@barborelka Mívá přeplněnou schránku, tak jestli to nebude tím.
Odpovědět
Profilova fotka
Baby, ja som si tiez chcela dat usit saty u Zima, ale kedze anglictina mi nieje moc blizka a tiez ma odradil ten PayPal tak mi kamoska poradila jednu babu ktora tiez sije saty ako Zimo, alebo s niekym takym ako je Zimo spolupracuje lebo je to Slovenka, takze sme komunikovali po slovensky a bola som si pre nich osobne u nej. Saty ma stali 270 €. Zimo mi ich ocenil na 350 $ (+clo,dph). A su uplne uzasne, rovnako ako od Zima:)
Odpovědět
@klaudy232 dáš sem prosím fotku těch tvých šatů?
Odpovědět
Profilova fotka
@barborelka zkus to po vikendu:-) me se i stalo, ze se mi maily vraceli, protoze seznam mel nejaky problem s gmailem obecne:-) a nez si to vyresili, proste maily nechodily:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kedze ste mi viacere pisali aby som vam poslala fotky, tak ich pridam rovno sem:) To su fotky co mi poslala na mail ked uz boli saty usite:)
Odpovědět
Profilova fotka
@klaudy232 Ahojky, mozes mi dat prosim ta kontakt na tu slovenku? Ja som si totiz dala nacenit saty u Zima, ratala som tak ako vsetky baby, ze mi ich naceni na cca 300-360$, ale nacenil mi ich na 580$ s cim som neratala. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@janaradka Ahoj, mozes mi prosim poslat fotku tvojich siat, ktore si si dala nacenit u Zima? Ja som mu vcera poslala fotky mojich siat, ktore by som si chcela dat u neho usit, a nacenil mi ich na 580$ s cim som neratala..zda sa mi to dost vela. Zevraj je ten moj model komplikovany tak preto to stoji tak vela. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@yannicka Ahojky, tvoje saty su nadherne! :-) Kolko ta prosim stali u Zima? Ako som pred chvilou pisala inym dievcatam, mne ich nacenil dost draho, za 580$, zevraj koli komplikovanosti, tvoje saty sa mi zdaju tiez komplikovane, tak len preto si chcem porovnatu cenu. Prikladam aj fotku mojich siat.
Odpovědět
@jonkaamisiko staly me 300 USD,mel je usite celkem rychle...ale slozitost nedokazu posoudit :(
Odpovědět
Profilova fotka
@ajnif Ahojky, pisem aj tebe, lebo ako som uz spominala, moje saty mi nacenil na 580$ a ako som sa zatial docitala, tak zatial moje vychadzaju najdrahsie. Tebe ich nacenil za 420$. Mozes mi prosim poslat fotku tvojich siat, aby som si vedela porovnat ich narocnost? Dakujem
Odpovědět
Profilova fotka
@yannicka Hm, to je super cena, ked sa zoberie do uvahy narocnost nariasenia tvojich siat.. Moje saty su z organzy, co je vlastne umelina a netvrdim, ze nie su narocne na usitie, ale ta suma 580$ je dost. :-| Budes krasna nevesta. :-)
Odpovědět
@jonkaamisiko Tak tyhle šaty jsou nejnáročnější ze všech co Zimo dosud šil. Šaty co jsou udělané z mnoha volánků nejsou tak složité , jako tyhle kde , musí našít hodně těch květů . ;-)
Odpovědět
@jonkaamisiko ako za 580 by som to brala a ani neváhala....tie šaty sú naozaj náročné tie ruže sú masaker. Ani netušim ako to bude robiť či našívať pásy a tvarovať na ruže, alebo najskôr ruže ušije a potom ich bude prišívať. orieska a nanika (par strán dozadu) ukazujú foto šiat z kvetov a aj rieša, ako je to ponašívané a to ony majú podstatne jednoduchšie kvety ako ty. Ale model naozaj krásny...
Odpovědět
Profilova fotka
@jonkaamisiko Ahoj:) jasnee...e-mail je satynamieru@gmail.com No 580 $ je teda dost vela... nemyslim si zeby to bolo az take narocne oproti inym satam ktore uz nacenil o dost lacnejsie co som citala. Neviem no, ale mne sa to zda prehnane...
Odpovědět
@jonkaamisiko moje vysněné :-)
Odpovědět
@klaudy232 Kdyby sis dala šít tyhle šaty u našich ( Vašich) švadlen , tak myslím zaplatíš více než dvojnásobek, nehledě na to že by je snad ani neuměly ušít. Umím šít, takže vím zhruba, co by to bylo za příšernou práci ,chudák čínská švadlenka. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janaradka TAkovéhle už tu chtělo hodně holčin,ale Zimo vždy jen napsala, že takové kusy krajky nemá a tudíž krajkové nešije...Nevím, zda se něco už změnilo, ale ještě do Vánoc to tak bylo...
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja @andrejka1234 Ahojda, já po něm také chtěla krajkové a mě napsal že to není problém, dokonce mi poslal několik fotografií již realizovaných krajkových zakázek a jedny s tímto průstřihem na zádech už tam měl :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?