Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
@rozzaarka dik ;-) .No ja to chcem vlastne pod tie kvety,aby boli dvojmo.Preto na spodne netreba zdobenie,lebo to bude kryt vrchny kvet
Odpovědět
Profilova fotka
@nanika09 neni zac:-) kdyby neco, klidne pisni:-)
Odpovědět
Hooolky ja fakt nevim :( chtela bych taky saty od Zima, kolik jste za ne platily? chtela bych totiz mooc moc sifonu... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, chtěla jsem se zeptat, která má zkušenosti s koupí šatů od Zima, tak jakou formou jste mu posílaly penízky....uvažuji o ušití těchto šatů od zima, tak se potřebuji informovat, co by mě čekalo. Myslíte, že je zvládne? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem Zimovi psala jestli by mi poslal detailni fotky satu...Tohle mi prislo a jsem nadsena uz ted :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ajnif Ahoj nu podle toho co tady čtu a koukam, tak je Zimo šikovnej a myslím si že by to zvládl, jen má trocchu problémy s termíny. Jinak peníze se posílají přes Pay pal půlku před a zbytek až ti pošle fotky po ušití. Pak ti šaty pošle.
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji za info...pošlu mu fotku s šatičkama ať mi je nacení a pak se rozhodnu... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ajnif Ahoj, ja som si dala asi pred tyzdnom u neho sit podobne saty (foto trosku vyssie) a odpisal mi, ze to nie je problem a nacenil mi ich na 350 dolarov. Prvu polovicu som mu uhradila cez pay pal predom a druhu po usiti siat a zaslani fotiek. Teraz ostava len cakat na fotky ;-)
Odpovědět
@andrejka1234 tiež rozmýšľam nad týmito šatami, ktoré si si dala ušiť, za akú cenu ti ich ušije? a písala si mu aj typ látky?
Odpovědět
Profilova fotka
@stanka1717 Nene, prostě jsem mu to poslala, napsala, že chci velkou tylovou sukni a krajkový korzet..Nacenil mi je na 300USD, ale koukám, že teď po Novém roce hodně zdražil - všechny šaty pod 350USD nejdou, tak nevím, jak je na tom.
Odpovědět
Profilova fotka
@andrejka1234 Každopádně, moje jsou už u švadlenky..korzet, ač jsem si psala o cm méně, je mi obrovský - mám vel. 34-36 a ten je tak 40...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, tak jsem mu poslala mejlíka,aby mi je nacenil a cena je 420 dolaru...tak ted nevim jestli do toho jit nebo ne. Ale asi to risknu, páč u nás tady šití na míru je na nižší urovní a cenové na vyšší urovni...:-D ještě se zeptám trochu na blbou otázku, jak se to platí přes to paypal...co je k tomu potřeba?
Odpovědět
Článek se načítá
@ajnif Myslím, že i za půjčení takových šatů bys dala více. Postup na paypal si dej do vyhledávače. :-)
Odpovědět
asi mám blbou otázku. Komunikuje se s ním jenom v angličtině a jak a kolik rozměru jste mu posílali?
Odpovědět
Profilova fotka
@sussan81 Mohla bych poprosit o fotku, klidně do IP.. Moc děkuji! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já Zimovi psala v půli prosince a nepřišla mi žádná odpověď :-( Jak dlouho trvá, než odepíše?
Odpovědět
@raduska736 Jestli teprve objednáváš,tak odpovědi chodí i ten samý den. Až v průběhu šití jeho komunikace téměř ustává. Když tak mu znovu napiš.
Odpovědět
@nanika09 no moja ako citam robis to co aj ja tak vela stastia je to babracka hlavne ak odparas tu cipku s koralikmi a budes to nasivat na dvojite kvety...ale ten pocit potom ta bude hriat..tak vela sil :)
Odpovědět
@orieska325 ani mi nehovor.Ja som taka nasrata na seba ze az ]-( .Este ty si ma nato upozornovala,ze si mam dat tie kvety dvojmo.Ale ja som to pochopila tak,ze staci ked sa da tych kvetov vedla seba viac.A on chudak mi sice dal viac kvetov,ale teraz sa pekne tlacia vedla seba a nie su tak pekne rozprestrete.Joj bucham si hlavu o stenu teraz.Az potom som nad tym zacala uvazovat,ze co si mi radila,ked som ich uz mala doma 8-( .No pravdupovediac sa toho dost obavam.Takze ten kvet ked tam dole,tak ta cipka tiez "odpadne"?Ja som si myslela,ze to tam zostane,ze to je zvlast prisite.Saty nemam doma,takze to neviem ani kuknut.Boli take obrovske,ze sa mi nemestili do skrine :-D
Odpovědět
@nanika09 no ja som dala dole vsetky kvety...a ta cipka ta je prisita extra plus extra su na nej nasivane koraliky...takze ak odpares cipku rozbehnu sa ti aj koralky...ja som na to mala pol roka takze najprv som prisivala nazad koralky na cipku a potom kvety na holu suknu z tym ze som ich inak poukladala, na ne som davala tie dalsie kvety a az na tie som prisivala cipku s nasitimi koralkami..je to makacka ale saty boli masaker...nelutujem ani jeden bolavy palec co som mala od nasivania heheh nebol popros mamku alebo nejaku kamosku a pojde to...mne pomahala mama az na konci ked mi uz prepinalo z ihiel, niti, koralok, cipiek a kvetov...ale sme sa aj nasmiali ze ked pojdem k oltaru tak len my dve budeme vediet co ma to stalo roboty:) ale fakt to stalo za to..drz sa a daj vediet ako ti to ide.
Odpovědět
@orieska325 A to sa hovori, ze nevesta nema do svojich svadobnych siat ani ihlu pichnut, lebo to prinasa nestastie :-D A kolke sme to aj tak riskli :-D
Odpovědět
@orieska325 kriste pane to je az take komplikovane :-( No ja som mala v plane to robit s mamou,lebo sama by som to nikdy nespravila.Ale problem je v tom,ze svadba je uz v maji a zimo mi este vobec neodpovedal,ze mi posle kvety.On kym sa rozhybe,bude po svadbe :-S .Este skusim sa popytat v jednom salone u nas,robi tam jedna tetka ktora kedysi sila svad. saty,ci by tie kvety nevedela vyrobit.Ked to tak vezmem,mam uz len 3 mesiace :-|
Odpovědět
@nanika09 mas cas chce to klud a nohy v teple..hlavne zimovi pis a nevzdavaj to...ani mne nenapisal a zrazu kvety dosli...nic sa neboj vsetko stihnes mas este cas..
Odpovědět
@orieska325 hej?A na colnici ti nestali dlho?Lebo mne saty tam drzali mesiac :-| .A kolko mu trvalo usitie kvetov?
Odpovědět
@nanika09 na colnici? moje tam boli tyzden aj s dopravou...mne volal chlapik ze mam dolozit doklady to bol pondelok hned som mailovala vsetky potvrdenky, a o 3 dni na to bol kurier u mna...nechapem preco ti to drzia tak dlho..ja som cakala na kvety cca mesiac uz si dobre nepamatam tiez som mala na male ci mi to stihne poslat a tak..ale neboj...a pocuj ked este nemas saty doma preco uz riesis dalsie kvety? mas pocit ze ich tam mas malo?vies mozno tebe dal uz hustejsie tie kvety a nebudes to musiet prerebat, ci??
Odpovědět
@orieska325 nie,ja uz saty mam doma.Teda vlastne u mamy lebo u mna sa nemestili ;-) .To vtedy mi ich drzali mesiac na colnici,ked mi ich zimo poslal.Tiez mi prisiel od nich mail,ze co treba dokladovat a hned som vsetko poslala.Ale v tom maily bolo pisane,ze preclenie trva 14 dni,no aj tak z toho bol skoro mesiac.Neviem ci to bolo len kvoli sviatkom,lebo akurat to bolo pocas vianoc.Ale ja som mala pocit,ze mi tam tie saty drzia uz pol roka :-S No a inak on dal tie kvety hustejsie,lenze potom sa moc krcia a nie su take pekne roztvorene ako tie tvoje.No ked som mame povedala,ake to bude komplikovane,hned mala stresy x-)
Odpovědět
Ahoj, chtěla by jsem si nechat ušít šaty od Zima, ale nevím jak na to, někde jsem tu viděla email na něj a teď ho nemůžu najít. Chtěla bych si šaty nechat zatím jen nacenit, jenže netuším jak mu to napsat :-D já na tohle vůbec nejsem, obzvlášť na angličtinu. Neporadil by mi někdo? Moc moc prosíím.
Odpovědět
@nanika09 to nic ale bude to stat za to...mne bolo vselijak ked som odparala vsetky kvety a ostala hola sukna a cakala som kym posle dalsie a nedalo sa nic robit iba cakat :)))
Odpovědět
@orieska325 no ten zimo stale nie a nie odpisat,tak som dneska zasla do toho salonu.Zobrala som fotku siat a povedala som,ci by mi nemohla aspon tie kvety vyrobit.Velmi mila zlata tetuska povedala,ze to nebude ziadny problem.Zajtra mam saty zobrat a nieco vymyslime.A vraj sa nemusim bat,ze to nebude ani velmi drahe.No najprv sa snou dohodnem len na kvetoch a potom podla ceny uvidim,ci kvety prisijem s mamou,alebo to necham na salon ;-) Ja len dufam,ze si to cele nepokaslem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzannka10 Až ti tedy pošle fotečky, že by si je sem hodila...na okoukání... :-) Já mám ještě hodně času, svatbu mám až v srpnu, tak ještě tady prohlédnu pár foteček, co sem budou dávat nevěsty a pak do toho taky nejspíš půjdu. Viděla bych to až tak na duben, květen, že bych si je nechala ušít u Zima. Potřebuji totiž ještě hejbnout s mou ručičkou na osobní váze... :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?