Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
@andrejka1234 @dashenka87 @page007 máte tam fotky :-) akorát nevím, nemám tu sukni tak blbě našitou jako nejdřív ty, Andri?
Odpovědět
Profilova fotka
@flowerbl Jsou nádherné...
Odpovědět
@dashenka87 děkuji :-) mně se taky moc líbí, ale asi mu je dám stejně předělat, posunout tu sukni trochu nahoru..
Odpovědět
Profilova fotka
@flowerbl Přijde mi, že ti to zkresluje ten kamínkový lem co tam máš...
Odpovědět
@nanika09 Taky nevím co tím Zimo myslel, ale třeba napiš ,že jsou to bílé šaty styl nevěsta na maškarní ples. Totiž musí to být něco levného, co stojí jen těch 30 dolarů(teda předpokládám, že máš fakturu i na 30 dolarů). Kdybys napsal ,že to jsou svatební šaty ,tak to bude podezřelé,že jsou tak levné. ;-)
Odpovědět
@andrejka1234 Mně se více líbí ta varianta s mašličkou,je to takové šmrncovnější a teď takový styl frčí.Připadne mi ,že ta krajka u druhé varianty, nějak nejde dohromady s tou krajkou na korzetu. :-| Nebo mu napiš ať ti je pošle s tou krajkou a pošle i tu mašli,že si doma vybereš. Ta krajka půjde kdyžtak lehce odpárat.
Odpovědět
@nanika09 @radkaja Na to co napíšeš na celnici bych dávala velký pozor, ze zákona mají právo na celnici zásilku otevřít a podívat se co v balíku je. Pak ho přebalí a jde dále k tobě. Mě takhle otvíraly 2 balíky. Když by jsi poskytla mylné informace ,,ok" to nebude. Mě přímo z celnice volali jak měli balík otevřený a ptali se co tam mám, jak zboží vypadá, úplně do detailu se mě vyptávali......... Připadfala jsem si jako u výslechu. A udělali to u obou balíků.
Odpovědět
@jennyexx Hmm tak to přitvrdili, protože předtím chodily holkám nerozbalené balíky. :-|
Odpovědět
@radkaja @jennyexx ach boze to je katastrofa.Tak teraz fakt neviem co napisat,lebo fakt ked tam napisem ze to je na maskarny ples a oni to otvoria,ci nebude pruser :-| .Lebo som sa pytala werky co ona napisala,a vraj ze su to svadobne saty.A zdalo sa jej,ze bol balik otvoreny lebo bol cudne prelepeny.Ale ze s tym nemala problem.Tak teraz co,ja neviemmmm :-(
Odpovědět
@nanika09 Raději tedy napiš ,že to jsou svatební šaty, ať nejsou potíže. Snad nebudeš muset moc platit. :-|
Odpovědět
@radkaja a fakturu na 30 $ mam
Odpovědět
@nanika09 Tak kdyžtak jim pak dáš tu fakturu ,třeba jak jsi platila tu první zálohu. Těch zhruba 150 dolarů by je mohlo uklidnit a clo by nebylo taky tak dramatické.
Odpovědět
Článek se načítá
@radkaja tak to by asi neslo lebo oni mi poslala tu fakturu alebo co to je od zima a on uviedol 30$.Takze to by tiez asi bolo podozrive.No nevadi,asi to risknem a poviem im,ze su to svad. saty 8-( .Uvidime,co z toho bude.Este som tu nikde necitala,ze by stym mal niekto problem.Mozno budem prva :-N
Odpovědět
@nanika09 Normálně napiš pravdu. Upřímně, to co napíše odesílatel na balík je problém jeho. Ty normálně napiš pravdu, že to jsou svatební šaty. Neboj. :-) Víš jak, oni neví jestli jsi šaty někde dražila za 30 dollars nebo jestli jsi vyhrála nějaký voucher a jen si doplácela 30 dollars.......to oni neví takhle nemohou posoudit, ale určitě napiš pravdu, protože problémy si dělat za to nestojí. @radkaja Jj, ale přišla jsem na to, že problém kolikrát je i jen kvůli zásilkové společnosti. Když mi jde PPL, DHL, GLS.......tak je vše ok. Ty 2 balíky mi šly přes FEDEX a pokaždé kontrola (otevření balíku a hovor, aby si ověřili co jim řeknu já a co vidí oni)......
Odpovědět
@jennyexx no to neni zly napad s tou vyhrou :-D .Keby sa pytali,preco su take lacne,tak im poviem toto.Dakujem dakujem dakujem vam obom @radkaja
Odpovědět
@nanika09 Uvidíš, ale určitě napiš pravdu co se týká toho zboží. :-) Neboj dopadne to dobře. Já taky nemám ráda ty jejich hovory..... Cenu se mnou vůbec nerozebírali, vždy se mě jen ptali na detailní popis zboží. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@dashenka87 @flowerbl @nanika09 @jennyexx Tak holky, asi je rozhodnuto :)
Odpovědět
@andrejka1234 tak opravdu ta kraječka je pěknější jak ta mašle.
Odpovědět
Profilova fotka
@jennyexx Úplně jiné šaty :)
Odpovědět
@andrejka1234 Jj udělalo to nádherný efekt a hlavně nádherná změna. :-)
Odpovědět
@andrejka1234 pekne su.A ked ich budes mat na sebe,hned to lepsie ukaze :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@andrejka1234 já říkala, že kraječka je nej :)
Odpovědět
Profilova fotka
@dashenka87 @nanika09 @jennyexx Děkuji holky za cenné rady :) Jsem nadšená :)
Odpovědět
@andrejka1234 :-) Budeš krásná nevěsta. Opravdu krásně upravené šatičky.
Odpovědět
Profilova fotka
@jennyexx Už se těším, až je obleču a hned vám je vyfotím :)
Odpovědět
@andrejka1234 Určitě, pak jsem zvědavá na fotečky, jak je budeš mít na sobě a stažený korzet, tak budou vypadat ty šatičky ještě miliónkrát lépe, protože je budeš mít vypasované na postavě. :-)
Odpovědět
@andrejka1234 Opravdu krásně to předělal!!!
Odpovědět
Viete mi niektora poradit naozaj dobreho a spolahliveho predajcu napr. na asapbay? Neviete ako si vypocitam clo k satom? ake clo sa plati napr. za 350 dolarove saty? diky za info :)
Odpovědět
@lenkanr Protože tady nikdo nezná žádného opravdu spolehlivého prodejce , tak tu holky většinou šijou u číňana Zima. Na celnici se platí DPH a clo. DPH platíš když je zboží dražší než 25 euro a clo je pak nad 150 dolarů(nebo euro ?.?) Tedy když máš 350 dolarů, tak DPH 20% to je 70 dolarů .Clo je z ceny zboží + DPH, clo z 350+70 dolarů - nevím přesně kolik procent clo je ,ale myslím ,že kolem 10% .Takže celkem to je 350+70+ 42 = 462 dolarů.
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja A Zimovi je třeba po platbě nebo před platbou napsat, aby to udělal tak, abych neplatila clo?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?