Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
tu su.Skoda ze je taka mala fotka a vraj su bez spodnicky :-D Takze so spodnickou to bude uuuuuzasne.Hned vecer idem zaplatit
Odpovědět
@nanika09 tyyyjo, jsou úžasný! :-)
Odpovědět
@flowerbl vobec som fotky necakala.Som si akurat hovorila,ze pockam este dva tyzdne a potom ho pootravujem,ale netrebalo nastastie.Uz len aby s colnicou neboli problemy :-N
Odpovědět
@nanika09 Noo takové štěstí :-) Doufám, že na ty moje nezapomněl, že nešil tvoje místo mých :-D
Odpovědět
@flowerbl no to hadam nie :-D .A ktore si si davala sit,mas ich v albu?
Odpovědět
@nanika09 Jéé já ti tak závidím :-) Doufám, že má dnes třeba den rozesílání mailů, že mi dojdou taky :-D No já si nechávám šít tady tyhle, tady jsem je dávala tak jak jsem mu je poslala http://www.beremese.cz/diskuse/svateb...
Odpovědět
Ahojík všem opravdu mě moc a moc nadchl ten Zimo.Prosím napíšete mi na nej kontakt.Jinak milé slečny :-) opravdu moc Vám to sluší.Prostě kočky
Odpovědět
@flowerbl no tak tie by mal mat zmaknute raz dva :-) .Mne sa tie moje zdali take komplikovanejsie,tak preto som vobec fotky necakala.Tiez si myslim,ze ked sa ti tento tyzden neozve,kludne mu napis ako stoji so satami.Podla mna on obcas aj zabudne poslat fotky ;-)
Odpovědět
@nanika09 no, snad se na mě fakt nevykašlal :-D to je hrozný, já teď budu kontrolovat mail co 5 minut :-D Do teď mi to bylo tak nějak šumák kdy budou, ale když už ty jako první z nás co jsme je objednaly ve stejnou dobu už máš, tak už mám i nervy :-D
Odpovědět
@flowerbl tak to ti verim,ja som tiez doteraz vobec neriesila.Aj som sa cudovala ze som neaka kludna.Ale neboj, teraz len zacnu stresy ze kedy pridu aby som si ich mohla vyskusat :-D
Odpovědět
@nanika09 a budeš mu je hned platit, jo? Jsou přesně jak jsi chtěla? Nemusí nic předělávat?
Odpovědět
@flowerbl nie nie su uzasne.Hlavne som chcela aby ta sukna bola bohata,no dufam ze aj nazivo bude.Takze som mu hned aj odpisala nech mi posle ten pozadavek ci co a zaplatim druhu polku a este potom zajtra zvlast zaplatim za spodnicku aby som mala doklad na 30$
Odpovědět
Článek se načítá
@nanika09 ahojík prosím prosím poslala by jsi mi odkaz nebo kontakt na Zima moooc děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
@flowerbl Já bych řekla, že opravdu má den na poštu:-) psala jsem mu asi před hodinou a už odpověděl ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, můžete prosím poslat www na Zima? díky
Odpovědět
Profilova fotka
@wendy6 Zimo nema stranky. jen email. ten je na minule strance teto diskuze.
Odpovědět
Tak jsem před chvílí napsala Zimovi. Jsem zvědavá, kdy odepíše a hlavně jakou nabídne cenu...
Odpovědět
@rozzaarka oki díky moc! a je nějaká galerie fotek s jeho tvorbou, pro porování? díky
Odpovědět
Profilova fotka
@wendy6 neni zac:-) spis musi prolezt alba holcin, co si u nej sily:-) muzes zacit u me v albu J&H:-D a pak prolezt tady diskuzi a koukat a koukat:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nathercie A jdes teda do toho? nechas si sit tamty z posledniho zkouseni?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Ještě nejsem úplně rozhodnutá, chtěla jsem jen mít přesnou představu o ceně, abych věděla, mezi čím se rozhoduju :-) Ještě bych chtěla obejít pár salonů, jestli někde nenarazím na nějaký, který mě uhranou, a pak do toho asi půjdu :-) Ano, ty z posledního zkoušení, ale asi bych si je trochu poupravila. Chci je u Zima určitě objednat minimálně půl roku před svatbou, abych líp zvládala ten stres, až se třeba nebude ozývat ;-)))
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak mi dnes také přišla fotka...Ale jsem moc zklamaná..snad to ještě přešije..zaprvé to nevyfotil vůbec tak hezky, jako předchozí slečně, tj. nejsou vůbec stáhlé...Korzet je přesně podle mých představ, sukně taky...Ale co sakra ten přechod???!!!No hrůůza.. a tak jsem mu to také napsala, že mě to zklamalo a že to chci zadělat tou stejnou krajkou jako je na korzetu, aby nebyl vidět...tak uvidím, co mi odepíše...
Odpovědět
@rozzaarka prosim ta ked som mu pisala ze nech mi posle ten pozadavek,to kde najdem?Ked si otvorim paypal ucet,kde to bude?Este som takto neplatila.A to staci na to kliknut?
Odpovědět
@andrejka1234 a fotky originalnych siat nemas aby sme mohli porovnat?No je to fakt divne,ale pamatam sa ze jedna baba mala presne tento problem ale tusim to nechala tak.Ale ked sa to tebe napozdava,radsej mu to daj prerobit
Odpovědět
Profilova fotka
@nanika09 No nemám, já je skládala z mnoha šatů...
Odpovědět
Profilova fotka
Proč moje reakce není taková jako tu máte všechny - jéééé ??? :(
Odpovědět
Profilova fotka
@andrejka1234 Není to zrovna tím, že to je poskládané z vícero šatů, Že třeba pořádně něvěděl jak to má vypadat?
Odpovědět
Profilova fotka
@dashenka87 Je to možné :( Jak říkám, vše je tak, jak jsem chtěla...Jen ten přechod.. :( Tak snad si s tím poradí a já vám za týden pošlu fotku a budu u ní dělat - jééééééééé :D
Odpovědět
Profilova fotka
@andrejka1234 Třeba ano... Ono je to naprd s tím vysvětlováním v angličtině no... ale dopadne to dobře uvidíš...
Odpovědět
Profilova fotka
@andrejka1234 byt tebou nakdu nejaky prechod satu, ktery se ti libi a napis mu, jestli by to neslo udelat trochu takhle. pripadne prisit tou krajkou. kdybys nutne potrebovala pomoct s aj, tak mi posli presny text do ip, prelozim ti to:-) hlavu vzhuru:-) moje taky vypadaly mnohem lip v realu nez na neutazene fotce na krive figurine:-):-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?