Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
@rozzaarka Taka mala otazka.. Ty tam tie saty budes zehlit?? :-D
Odpovědět
@rozzaarka Wow super!! Sedí ti dobře, akorát potřebují víc utáhnout jak říkáš a bude to super!! Fakt jak tady holky píšou, kolik by to stálo nechat ušít někde jinde.... jinde zase holky psaly, že jak si někdo může nechat dělat kopie z číny, s tim moc nesouhlasim, protože tady je většina těch šatů podle víc návrhů, že se člověku právě líbí něco, co nemůže sehnat v půjčovnách... a kdyby sis brala šaty s sebou na mauricius, v půjčovně se nedoplatíš... fakt moc hezké!
Odpovědět
@flowerbl Nooooo moment moment ještě taky já!!! :-D :-D
Odpovědět
@paki @flowerbl a samozrejme ja :-D
Odpovědět
@rozzaarka no teda vauuuuuuuuuuuu su uzasne.Kebyze neviem odkial ich mas,tak by som povedala ze su z draheho salonu ;-) Tak na colnici ti ich ani nedrzali?Rovno ti isli domov?
Odpovědět
@nanika09 Haha fronta na šaty :)) přesně no, kdybys to neřekla odkud jsou, tak to nikoho nenapadne..
Odpovědět
@nanika09 @paki holky, kdy jste objednávaly? lépe řečeno, kdy jste je platily?
Odpovědět
@flowerbl ja 29.10
Odpovědět
@nanika09 aaaa já taky 29.10. :-D nooo tak to jsem zvědavá, která se dřív dočkáme :)
Odpovědět
Profilova fotka
@paki moc ti dekuju:-) jsou fakt skvele. ted akorat odjizdela mamka, ta me dosnerovala a bylo to jeste o 100% lepsi:-) a to uz je co rict:-):-) zimo je fakt borec:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nanika09 moc dekuju:-) sedi skvele:-) ani nevim, dneska mi volal rovnou kuryr, jen jsem platila 266kc dph:-)
Odpovědět
Já mu platila 30.10., takže jsem ve frontě :-D
Odpovědět
Článek se načítá
@flowerbl Moje platba mu došla 5.11. až.... a vzhledem k tomu, že odesílá šaty až potom, co obdrží tu další platbu, tak mě to vždycky nějakou dobu trvá, než ta platba projde, nevim proč... tak u mě to možná bude na delší lokte kvůli tomu.
Odpovědět
Ty jo představte si, kolik těch šatů tam ušijou, toto je jen od nás tady, ale to musí být dalších x holek bůhví odkud po světě.... :))
Odpovědět
woooow!! =-) :-) tie saty su prekrasne! :-) vynikajuco ti sedia :-) do krvi by som sa hadala ze su pozicane zo salonu za 500 evri :-N zimo je fakt macher :-) ano tiez som tu x krat citala ako nevesty ohrnaju nos nad satami z ciny ale nie je cina ako cina :-p niektore saty zo salonu vyzerali jak z trznice ako sorry, zasednute, zastaraly model :-| budes za hviezdu na tom Mauriciu ;-) :-)
Odpovědět
dievčatá, vôbec sa mi nechce čítať týchto 600 strán. Môžete mi popísať postup, ako sa objednáva od zima? vôbec netuším, akú veľkosť, ako je to s clom...dik
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka woooooooow, prenádherné sú tie šaty.. a krásne ti sedia, a tie čipky - no úžaaaasne!! :-) Zimo je PÁN :-D
Odpovědět
Ahojte baby, surne zhanam tieto saty, neviete nahodou znacku, resp kde ich zozeniem ? SUUURNE, strasne ich chcem , cena ke druhorada. dakujem
Odpovědět
@belenazza To vypadá na značkové šaty, nevím,jestli ti tady někdo poradí . Raději dej tenhle dotaz do diskuze " Kde seženu tyto svatební šaty ".
Odpovědět
Profilova fotka
@werka7 moc moc diky:-) jsem moc stastna:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@belenazza Tady máš co sháníš... Stephen Yearick by YSA Makino cena šatů je 3000dolarů...
Odpovědět
@rozzaarka šaty máš parádní, a když jsem se dívala do Tvého alba na fotku originálů, které jsi zkoušela, tak v tom nevidím rozdíl. Prostě bomba! Uvažuju taky o šatech s krajkou od Zima. Můžeš mi prosím napsat do IP na kolik Tě vyšly? A taky jako sedí korzet a jak je ušitý? Díky
Odpovědět
Profilova fotka
@pett12 moc dekuju:-):-) jinak sedi perfektne, necitim moc rozdil oproti tem v salonu:-):-) cenu poslu di ip:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem Zimovi poslala půlku peněz:-)...a teď budu měsíc napnutá, kdy mi přijde od něho fotka šatů..ale věřím, že šaty budou peckózní a určitě mi budou sedět líp jak v salónu:-)..
Odpovědět
Profilova fotka
@chuckina To počítej,že to bude určitě déle jak měsíc :/ Já platila před měsícem a stále nic.A spousta holek byla ještě přede mnou...:(
Odpovědět
Profilova fotka
@andrejka1234 já vím, ještě musím počítat s dovozem do ČR...naštěstí tam nemají Vánoce jako my, takže je v lednu už očekávám:-)
Odpovědět
@chuckina já platila taky před měsícem, on píše, že potřebuje 25 pracovních dní... já ho neotravuju, ale jakmile to bude už třeba měsíc a půl, tak mu napíšu jak šije.. :-D to já budu ráda, když mi přijdou do vánoc, spíš v lednu... ale v čr jsou letadlem hned..
Odpovědět
@chuckina V Číne majú v januári sviatky.
Odpovědět
Profilova fotka
@smirnoftka čínský Nový rok se slaví až v únoru (1.den 1 lunárního měsíce nebo tak nějak)..většinou celej únor s nima není žádná řeč, tak doufám, že to do té doby stihne:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?