Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
@paki to z nich vsech mam peknou radost:-):-) no, asi pisnu Verce. Jen nevim, kde najdu cislo na tu spravnou celnici:-D:-D a ty celnice jinak volaji?
Odpovědět
Profilova fotka
@werka7 Ahoj, prosim te dostala jsi od Zima tracking number, nebo ne? Pred tydnem to mel posilat a ja furt nemam nic...
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka ahojky, on mi v piatok 19.10 napísal, že šaty poslal... a že mi pošle TN, ale stále ho neposielal, tak som ho furt otravovala, že kedy pošle a taak, asi 3 emaily som mu napísala, a v podstate mi poslal to číslo až v piatok 26.10, a potom som videla, že ich poslal až 24.10 a nie 19.10, a to už keď som mala to číslo, tak v podstate šaty boli už v Bratislave..
Odpovědět
Profilova fotka
@werka7 diky, takze muzu pocitat, ze je neposlala ten ctvrtek, co psal, ale az tak st nebo vcera. Ach jo, ja se na ne tak tesila... uz jsem mu psala 2 maily a nemam zadnou odpoved:-(
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka vsak aj ja som mu tolko mailov poslala. . ale neboj posle ti ich cim skor, mozno aj poslal iba ti nenapisal TN. . mozno je na sluzobke vtedy nepise a ozve sa tak po tyzdni :-( drzim palce aby si mala satky cim skor domka, potom napis ake suuuuuu :-*
Odpovědět
Profilova fotka
@werka7 dekuju:-) urcite napisu:-):-)kdyz se dockam:-D z celnice ti pak volaji?
Odpovědět
Profilova fotka
@werka7 ted mi volal kuryr:-) dneska je budu mit:-)
Odpovědět
@rozzaarka To je super!! Dáš sem pak fotku? Napiš, jak sedí vršek, když není vystužený :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@page007 jasne ze dam, jen nevim, kdy se mi povede dostat k sobe mamu. zrovna dneska jdou s tatou do muzea cokolady a na veceri:-) asi znasilnim sousedku at me zasneruje:-):-)
Odpovědět
@rozzaarka Super ,čekám na info ,jsem zvědavá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka jeeeej, tak to si teda dlho ani nečakala, a máš šatičky doma :-) skvelééé... no mne potom to TN poslal, tak ja som si vyhladala balík, a keď už bol v Bratislave, tak ja som tam volala, že v akom je to stave.. oni sami mi nevolali, lebo nemali vraj na mňa telefón :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 @werka7 me to tracking prislo az po tom, co jsem je mela v ruce:-) jinak damy, sukne ma 7 vrstev třylu a pod tim ten taft ci co to je:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@rozzaarka no akéééééé su? :-) waaw, ja mám 4 vrstvy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka A korzeet? Bojím se toho, protože nemám zrovna ploché bříško... :/
Odpovědět
Profilova fotka
@andrejka1234 je super. taky nejsem vychrtlina s plochym brichem:-) koukni ke me do alba J&H:-)
Odpovědět
Profilova fotka

Odpovědět
Profilova fotka
a dalsi:-)
Odpovědět
Profilova fotka
a jedeme dal:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jen pro jistotu holky, nemam je ani trochu utazene:-)to me vecer uskrti mamka:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Jsou překrááááásnééé :) Úplně mi spadla brada, když jsem tě v nich uviděla :) Zimo je prostě umělec a ty budeš překrásná nevěsta... :)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka A to máš už se spodničkou nebo bez?
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak jsem děvčata psala Zimovi, jak je to s tím korzetem a prý dávají kostice vždy do korzetu :) tak super :)
Odpovědět
Profilova fotka
@andrejka1234 moc moc moc ti dekuju:-) jsou fakt naaaadherne:-) spodnicka uz tam je:-) stejne to na ten Mauricius bude mazec:-)
Odpovědět
@rozzaarka Mohu se zeptat, na kolik vyšly, pokud to není tajné? Hrozně ti seknou :)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka No to je fakt :D Ať se v nich neupečeš :D A bez spodničky by to taky šlo nebo ne?
Odpovědět
@rozzaarka Úúúžasnééé šaty. Jsi v nich překrásná. Zimo je skvělý. :-) :-) :-) Si představte,kolik by nás stálo nechat si u české švadleny pošít šaty tolika aplikacemi co dává Zimo ,když jedna 10ti cm aplikace u nás stojí kolem stovky ???
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Nádhera, nádhera, nádhera!! Hlavně fakt překvápko, hledáš tracking number a za 40 minut už máš šatky v ruce :-))) Moc a moc ti sluší!! Jsou krásné, povedly se moc :-D
Odpovědět
Taak a teď jsem na řadě já :-D toš mohl by to stihnout do Vánoc :-D
Odpovědět
@rozzaarka smekam,Zimo je fakt borec.jsou nadherne a moooooc ti slusi.budes potrebovat nejake upravy? Nebo ti seknou perfektne ?
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka jejda to je bomba.....no já absolutně nemám slov !!! nádhera, nádhera, nádhera !!! jsem teď plná otázek....jak dlouho to trvalo od prvního kontaktu?stihla bych to na svou svatbu? a na kolik vyjdou takové šatičky?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?