Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
@nanika09 od kdy ti neodepsal? musíš počítat s tím, že taky někdy spí :-D jinak je pravda, že mně teď odepisuje hodně rychle :-D
Odpovědět
@orieska325 no super tak nakoniec este budem musiet zmenit saty,lebo budu drahe
Odpovědět
@flowerbl uz mi odpisal a dokonca cena uz je 350$.A ked este budem chciet viac kvetov,ktovie kam sa dostanem.
Odpovědět
mně už poslal i žádost na platbu a ten paypal mi to nechce nevím proč zaplatit... chjooo :-(
Odpovědět
@nanika09 no ja som mala hranicu nad ktoru nepojdem ale kedze to boli moje vysnivane saty nebolo o com, nelutujem ani cent..
Odpovědět
@orieska325 tak sme sa nakoniec dohodli,ze daju viacej kvetov a za rovnaku sumu :-D .Fu to mi odlahlo.Ale aj tak ktovie kolko tych kvetov bude,no uvidime
Odpovědět
@nanika09 no ak by ti takto vysli v ustrety..tak super..ja som mu tiez pisala nech nesetri materialom a kus setril :) ale tak nakoniec som ich aj tak mala take ako som chcela..
Odpovědět
Profilova fotka
@orieska325 ahoj, prosím ťa ako dlho trval celý proces na colnici, keď ti poslal šaty cez DHL? Ja som im tam dneska nakoniec musela zavolať, že ako to vyzerá, lebo vraj oni "nemali" na mňa číslo... ach to by človeka trafil šľak :-|
Odpovědět
@werka7 tak do tyzdna od toho ako mi poslali papiere a ja som im ich zaslala nazad som saty mala doma.
Odpovědět
Profilova fotka
@orieska325 ahaa, ďakujem ti pekne :-) ja som dneska s nimi už komunikovala cez mail, a všetky dokumenty a doklady som im zaslala, tak už iba čakať :-D
Odpovědět
Taaak šaty se mi podařilo zaplatit, začínají se šít :-) stopuju 25 dní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@flowerbl tak na to zapomen... ja zadavala 27.9. a nemam vubec nic:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@werka7 a co vsechno po tobe chteli? to bylo kvuli clu a dph? udelal ti Zimo taky fakturu na 30 USD?
Odpovědět
@rozzaarka však se tomu směju :-D nespěchám na ně... Ale do Vánoc by být mohly :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka hej bolo to kvôli clu a dph, vlastne chceli splnomocnenie, ofotený OP z oboch strán, a nejaký doklad o zaplatení :-D a jasne spravil to na 30 USD, aj mi poslali nejaké dve ofotené nálepky z balíka, a všetko tie čínske znaky, a "30 USD" zlatý, že na to nezabudol :-D a vlastne ešte, som im písala, že ten paypal hradil priateľ, tak chceli po mne ešte čestné prehlásenie 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@flowerbl :-D kdyz myslis...:-):-) ale chapu te, taky je uz proste potrebuju:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@werka7 ach muj boze:-) no, tak to jsem zvedava, jak to bude u nas:-) ja uz je taky chci:-) uz by mi mohl aspon poslat fotky:-) to ti posilal polotovat nebo hotovych satu a ptal se, jestli chces neco zmenit?
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka neboooooj, určite všetko dobre dopadne :-) a snáď sa každú chvílku budeš tešiť zo šatičiek :-) nooo však nech ich už pošle hehe, no jasne poslal mi fotku šiat ako vyzerajú, a ja som sama mu napísala, že by som ramienka chcela iné a poslala fotku aké, tak to prerobil :-D ale potom mi týždeň nepísal, lebo bol na služobke, ale keď sa z nej vrátil hneď som mala email s fotkami, kde boli ramienka už zmenené, tak potom som mu hneď zaplatila zvyšok sumy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@werka7 diky:-) tak snad uz to bude brzy mit:-) strasne se na ne tesim:-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
x-) no však aj ja na tie moje, keď ich rozbalím doma :-D
Odpovědět
@orieska325 no ja s tym pre istotu ratam,ze tych kvetov bude stale malo.Ale nevadi,uz som sa rozhodla ze to tak necham.Aj tak nemam ziadne nahradne,co by som mu dala usit.Tieto sa mi pacia,lebo su take ine a hlavne nie hladke ;-)
Odpovědět
@werka7 ozaj pisala si vyssie ze vraj nemali na teba cislo.A adresu a meno si zimovi nepisala?Alebo to sa mu ukaze z paypalu?Lebo moj paypal je na priatelove meno.
Odpovědět
@nanika09 tak držím palce!!
Odpovědět
@werka7 ja ti zááávidím :) v dobrom samozrejme, že už sú šaty na SVK. a čo ramienka? prerobil ich dobre? :)
Odpovědět
@orieska325 tak dik :-)
Odpovědět
Ahojte baby:) chcem sa Vas spytat, dal si niekto sit tieto saty, alebo ma ich niektora z Vas? Su site na ebay.. Dakujem za info a recenzie ;)
Odpovědět
@kythos21 Ty šaty jsou jak pro carevnu :-) ale dle fotky jsou ušité krásně, ale asi to nebude fotka reálně ušitých šatů z ebay...
Odpovědět
@flowerbl dakujem za odozvu:) je to ponuka siat na ebay a daju sa tam objednat, len som chcela recenzie nevseticiek, ci ich maju a ako v skutocnosti vyzeraju
Odpovědět
@kythos21 ono je to zrejme tak, ako pise flowerbl. vela predajcov si da fotku originalnych siat, lenze to vacsinou usiju vzdy inak. neobjednavala by som saty z ebay len tak, bez toho, aby si mala overeneho predajcu. a urcite nie niekoho, kto ma feedback pod 99 (98)% a nie je top rated seller. ale nepamatam sa, ze by si tu niektora nevesta dala sit tieto saty.
Odpovědět
Profilova fotka
@nanika09 no to už na colnici v BA, nemali moje číslo, asi im ho Zimo neuviedol neviem - ale tak ja som ich kontaktovala tak to v poriadku :-) a tiež mi to platil priateľ cez paypal :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?