Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
@orieska325 Tys za ty šaty Zimovi platila 560 euro? Myslím , že takové velké ceny přeci nemá . =-)
Odpovědět
@kacirek00101 Celou diskuzi nemyslím, ale já když bych si nechávala šít svatební šaty, tak bych četla jak mourovatá abych toho co nejvíce věděla a nebyla pak něčím překvapená. ;-)
Odpovědět
@radkaja ano tolko som zaplatila za saty. najprv mi poslal saty a potom som si este doplacala extra za dalsie kvety lebo sa mi zdalo ze ich nasil malo na suknu a bola taka chudobnejsia..ja som chcela bohate saty..tak ale si zober ze original by ma vysiel raz tolko tak mne sa to zdalo ok. boli to moje vysnivane saty takze som nevahala..okrem toho mi kombinoval vrch a spodok z inych siat takze som to ocenila patricne
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja No, jo no, ono je to těžký..už koukám několik hodin na různé šatky a diskuze, a mám z toho v hlavě akorát totální guláš..takže to nechám uležet na nějakou dobu, naštěstí mám čas :) je to se mnou jak u blbech - jednou tak, pak zas tak..
Odpovědět
@orieska325 Aha , tak to jo. Je fakt, že ty tvoje šaty snad byly nejluxusnější co jsem od Zima tady viděla. :-)
Odpovědět
@radkaja krasne boli prepracovane,nelutujem ani cent.
Odpovědět
Profilova fotka
@orieska325 asi neumím hledat, kde máš ty šaty na bazárku? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@leeenca ahoj, plánuješ objednávať od zima? ja som si objednala 10.9 tak teraz som v očakávaní, že aké budú fotky, a tak aké budú keď prídu domov :-)
Odpovědět
@chris_n no tuto na MS v mojom bazáre ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj potřebovala bych od vás zkušených obrovskou radu :D Chtěla jsem si kupovat šaty z ebay ale z fora tady jsem pochopila, že jsou nekvalitní a je s nimi problém a mnohem lepší jsou šaty z asapbay. Chci se tedy zeptat jak postupujete? Vyhlédnete si jakékoli šaty, zkusíte najít salon kde je mají, tam je vyzkoušíte a napíšete na nějaký kontakt na asapbay tomu pánovi od Z :D zaplatíte a pak sjte nadšené z výsledku? Nebo jak to funguje. Hrozně děkuju. Už šílím z toho, že nenajdu levné, kvalitní a krásné šaty které mi padnou :(
Odpovědět
Profilova fotka
@orieska325 ja v tom moc neumim hledat. jak v bazaru najdu primo ten tvuj?
Odpovědět
@chris_n no ked si kliknes na moju fotku roztvori sa ti moj profil pod fotkou budu take ze : datum registracie, priezvisko a pocet inzeratov tam tam klikni a otvori sa ti moj bazarik:)
Odpovědět
Článek se načítá
@libotaci Taky ti doporučuji přečíst si tuhle diskuzi podrobněji. Je tu více důležitých informací o Zimovi , které budeš potřebovat ať pak nejseš překvapená,ale je to s objednáním zhruba tak jak říkáš. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n na slovenskym beremku:-) myslim druha strana:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, prosím o pomoc - jde vam psat Zimovi? Psal mi dneska a chtela jsem mu odepsat, ale vrací se mi emaily. Spis to vidim na problem u me, protoze mi nejde odepsat ani fotografovi na Mauricius:-( vsechno se vraci s touto hlaskou - You message for from 2012/09/19 could not be delivered. It's attached below. Důvod / Reason: --------------- 550 smtp; 550 SC-002 (SNT0-MC2-F32) Unfortunately, messages from 77.75.76.26 weren't sent. Please contact your Internet service provider since part of their network is on our block list. You can also refer your provider to http://mail.live.com/mail/troubleshoo.... Emailová schránka neexistuje, nebo je nedostupná. Mailbox unavailable. Mate s tim nekdo zkusenosti? Prijde mi, jak kdyby mi to blokovalo psani do zahranici a nevim, co s tim... Psala jsem na UPC, ale buhvi kdy mi odpovi... Otazka je, cim to doopravdy je - nejde mi to odeslat ani z prace ani fotografovi, ani Zimovi:-(
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka já bych spíš kontaktovala seznam nebo kde máš mail.
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n zkusim, dik:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n tak to fakt vypada na problem seznamu:-) diky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka tak snad to brzy půjde :)
Odpovědět
Profilova fotka
@chris_n On si totiz hotmail dal seznam na blacklist:-D buhvi, kdo tam je jeste. zkusim neco poslat mame do prace, aby to preposlala Zimovi a uvidime:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka :-D no to je hezké
Odpovědět
Profilova fotka
@kacirek00101 Jsem na tom stejně :D vůbec nevím jestli když se dívám na stránky asapbay a jsou tam šaty dejme tomu za 280 dol. tak jestli nakonec tak budou opravdu stát... když se dočítám kolik dávají za šaty z asapbay jiné nevěsty. Jsem z toho jelen :D a číst skoro 700 stran diskuze je taky něco :D
Odpovědět
Profilova fotka
Z této diskuze fakt nejsem moudrá :D ne všechny komentáře jsou k věci :( Napíšete mi prosím některá jestli jste objednávali šaty z asapbay? http://www.asapbay.com/ Jaké máte zkušenosti? Píše se tady více o Zimovy než o asapbay :D
Odpovědět
@libotaci Asapbay je už dávno mimo hru , přestal být kvalitní a spolehlivý a tak už u něho holky tak 2-3 roky nešijí.Pokud chcete něco více o Zimovi,tak čtěte tuhle diskuzi spíše odzadu ,nebo přízpěvky tak zhruba od března . ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja Achjo to je hrůza .Ale děkuju moc za odpověd.
Odpovědět
Profilova fotka
Táákže už jsem většinu diskuze pročetla ... konečně :D a nejlépe z toho samozřejmě vyšel Zimo - klučina šikovný. Zatím je tedy mým favoritem. Holky jen bych ještě potřebovala poradit... jak je to s tím clem.. kdy se platí.. na kolik celkově vyjde? Děkuji jste ZLATÉ
Odpovědět
Podívej se na stranu 673 :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, nechaly jste si sit od Zima nekdo populnocky? Za kolik zhruba sije "obycejne" saty? Jak jsme lehce presunuli svatbu, tak jit na oslavu 10 dni po svatbe ve svatebnich je pry blby, tak budu muset sehnat nejaky jiny...
Odpovědět
Mám dojem , že Zimo nejde u žádných šatů pod 100 dolarů.Spíše počítej ještě více.Pokud je ale budeš objednávat spolu se svatebními, tak možná ti udělá vyhodnější celkovou cenu, taky poštovné v tom bude jen jedno. :-)
Odpovědět
@werka7 este nie, mas skusenost?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?