Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Dobrý den nevěsty, prosím o radu. Má některá z Vás zkušenost s nákupem těchto šatů. Předem děkuji za informace.Lenka http://www.ebay.co.uk/itm/New-Satin-l...
Odpovědět
Profilova fotka
@vcelamedonosna je to dost levné, fotka je originálních šatů, nikoliv toho co ve skutečnosti ušijí, bála bych se materiálů a kvality zpracování
Odpovědět
ahojte dievcata, hlavne slovenky.. prosim, ako dlho trvalo dorucenie siat od predlozenia potrebnych dokladov k precleniu?
Odpovědět
ahojte holky, chtěla jsem se zeptat jak skladujete koupení svatební šaty od Zima. Případně jak a kde si je necháte připravit na svatební den....v čístírně? ve svatebním salonu? doma? díky za rady...:-)
Odpovědět
@matyaah ... mne volali ohľadom balíka v piatok a šaty boli v utorok pre neter doma :) clo som zaplatila kuriérovi ...
Odpovědět
@gabika7 Jak byla neteř spokojená se šaty? Musí je ještě nějak upravovat ? :-)
Odpovědět
@radkaja ... je max spokojná ... nie vôbec ... len teraz nevieme akú kruhovú spodničku pod šaty ... ale pod vrchnou čipkou je 7- vrstiev tylu :))))
Odpovědět
@gabika7 Tak to jsem moc ráda ,že to tak dobře všechno dopadlo. :-)
Odpovědět
@radkaja no ale do svadby daleko ešte :D
Odpovědět
dievcataaaaaaaa, dnes mam vianoce... prisiel balicek od Zima.. saty su dokonale! naozaj sa oplati cakat.. doporucujem naozaj objednat s dostatocnym casovym predstihom a potom sa len radovat z prenadhernych siat.. ja som neverila, pokial som neuvidela :-D tie svadobne su uplne vyborne usite, ziaden smejd, sukna ma 7 vrstiev!!! popolnocne maju vstuz na prsiach, fakt perfektna praca.. klobuk dole pred pracou sikovnych cinskych krajcirov.. prikladam fotky, pre porovnanie original, obrazok od zima a saty na mne :-) /popolnocky som nechcela s tymi kamienkami na casti bokov ani na tej casti ramena a Zimo ich spravil fakt dokonalo/ este jedna rada, fakt su dlhsie, ako tu pisali uz viacere.. tak 3-5 cm by som povedala, rozmer na prsia tiez mozte ubrat o 2 cm urcite, pokial budete mat snorovacku.. takze, moje doporucenie pre ostatne, povedzme este nerozhodnute nevesty, isla by som do toho znova.. rozhodne to za tie nervy, kedy nereagoval, stalo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@matyaah no páni, tak teda tie šaty sú dokonalé. a veľmi ti pristanú. naozaj super práca
Odpovědět
@matyaah Ty šaty jsou úůůůžasné vypadají přesně jak ty ze salónu. Moc pěkně ti sedí budeš přenádherná nevěsta, svatebčani a i ženich sednou na zadek až tě uvidí. Ty popůlnočky taky trefil moc dobře , dokonce i bez šněrovačky ti krásně sedí. Jedním slovem práda. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@matyaah takze nakoniec ti prerobil tu suknu?Vyzera to uzasne,lepsie ako na modelke :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
@ maggy13, radkaja: dievcata, dakujem :) @ nanika09: ano, prerobil a som rada, ze som si to dala prerobit.. neni to nikde poznat, ze by nieco prerabal.. fakt skvela praca :) a dakujem, ale nemyslim si, ze by to vyzeralo na mne lepsie, ako na modelke :-D
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@vecernice_9 reklama??..... by ma zaujimalo aka kvalita šiať za až tak prehane nízke ceny...
Odpovědět
Profilova fotka
@matyaah svadobne nádherne :)
Odpovědět
@matyaah no urcite lepsie :-D .A ozaj,aky je korzet,ma podprsenkovy pas,vystuzenie alebo aspon kostice.Je pevny?
Odpovědět
@nanika09 korzet je super.. pevny, su tam vsite kostice, nejake podprsenkove "vlozky", takze bez podprdy to vyzera dobre :)
Odpovědět
@matyaah ty tvoje svatební jsou úžasné, na kolik tě prosím od zima vyšly?
Odpovědět
Profilova fotka
@matyaah jsem rada, ze to dobre dopadlo a jsi nadsena:-) to je to hlavni:-) i kdyz uprimne doufam, z takovy nervy jako ty u Zima mit nebudu:-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
co si myslíte o koupy šatu z číny na ebay.cz? ceny maji krásne a šaty taky šly by jste do toho nebo radši mam vybírat z čech ?
Odpovědět
@flowerbl ahoj, 300 USD
Odpovědět
Profilova fotka
@sarinka88 Koupila jsem na ebay.com a přišly mi nádherné, velmi perfektně a do detailu propracované šaty z kvalitního materiálu, takže za mne ano. Jen vyber dobrého prodejce :)
Odpovědět
Profilova fotka
moc děkuji
Odpovědět
@sarinka88 Vybrat opravdu dobrého prodejce je spíše velké štěstí , častěji to dopadá tak, že přijdou šaty vzhledem ani kvalitou neodpovídající uvedenému obrázku . Je to celkem velký risk, záleží taky na tom jak moc jsi náročná. ;-)
Odpovědět
baby, dali ste si usit saty bez toho, aby ste si ich predtym skusali? Moje vysnivane totiz nemaju ani na SR ani CR, ale neviem ci to mam risknut :-| a s tymito satami by Zimo nemusel mat problem, nie? :)
Odpovědět
@hannahs jeeee tak ty jsou fakt nádherné. Myslím si, že je Zimo zvládne. a Májí krásný A střih, takže bych to riskla i bez zkoušení. Jsou fakt nádhrné. Já už snad ty svoje budu mít brzy doma :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sarinka88 kdybys chtěla odkaz, písnu ti ho do ip :)
Odpovědět
@lamorgaine Mohla bys sem dát prosím fotku svých šatů, abychom se mohly kouknout jak ti je ušili? :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?