Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja myslím, že sem @zuzx dávala odkaz odkud je objednávala, několik několik několik stránek zpět :) Mimochodem máš hezké příjmení, já ho budu mít po svatbě, jen s háčkem :)
Odpovědět
@radkaja dakujem :) Boli to tieto http://www.dhgate.com/wg-028-elegant-... len v bielom. Nehovorim ze boli uplne rovnake ako na fotke (vlastne ani neviem, nepatrala som za tym...), ale chcela som takyto typ. Nevadilo by mi za ne dat hoci aj 4 stovky v pozicovni, ale tety v salonoch na mna pozerali ze co chcem....ze take nieco ani nemavaju. Tak som sa nastvala, riskla a za smiesnu cenu mam nove saty. Bolo to super, lebo mi bolo uplne jedno ako budu rano vyzerat :)
Odpovědět
@lamorgaine :-) Taky jsem si vzpomněla,že už jsem je asi viděla.
Odpovědět
@radkaja ... no necháme sa prekvapiť :)
Odpovědět
@matyaah kamaratka mala originaly tych siat pozicane, tak prikladam foto na porovnanie
Odpovědět
@matyaah jo jo nejdříve jsem mu jen napsala mail jestli to stihne a říkal že do měsíce šaty budu mít a najednou za dva týdny tady byly a úplně úžasný takže jsem moc spokojená :-)
Odpovědět
@laviva DAKUJEM za fotky, presne taketo by som ich chcela.. skusim mu poslat este tieto fotky, i ked, uz ich tam ma asi vela.. ale tak pre istotu, nech vie, co chcem :)
Odpovědět
@1katarinka1 super! budes naozaj krasna nevesta.. pristanu ti velmi!
Odpovědět
@radkaja Mohla by si prosim ta presnejsie vysvetlit, ako si to myslela s tym nariasenym tylom na spodnicke, aby nebolo vidiet kruhy? Kam by som ho mala prisit?
Odpovědět
@monecka Prostě se na spodnici ,nejlépe ve výšce kolen,nebo nad prostředním kruhem, našije široký hodně nařasený volán ,který bude sahat až na zem .Tím ,že bude hustě řasený , tak se přes něho nebudou ty kruhy rýsovat. Na některých fotkách je vidět, jak se nevěstám ty kruhy skrz látku sukně zvýrazňují a je tak poznat na první pohled že má kruhovou spodnici.Snad jsem to popsala dost srozumitelně. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte baby, ja som si tiež dala šiť šaty, síce nie v číne, vraj sa robia v anglicku, neviem čo je na tom pravdy, ale dnes mi prišli fotky a vyzerajú presne podľa mojich predstáv :-) dúfam, že aj sadnú, ešte ich nemám doma
Odpovědět
@nienna krasne.. tak potom pozri na baliku, odkial to bolo poslane :D ak sa smiem opytat, kolko si platila?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@matyaah neviem či sa to z balíka dozviem, lebo to ide cez slovenskú spojku, teda jej prišli z anglicka alebo zdakade a ona mi ich bude posielať. a neboli lacné, 377 eur aj so spodnicou a poštovným, ale tak je to overená firma s dobrými recenziami....takže som na cene požičania ale šaty sú moje :-)
Odpovědět
Krásné šaty,pěkně vypracované. :-) Cenově tedy vyjdou podobně jako od Jasminesbridalshop. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja no áno, rovnako to vychádza, ja však nemám Paypal účet a ani skúsenosti s nakupovaním zo zahraničia, tak mi vyhovovalo že sa nemusím o nič starať, len čakať na šaty :-)
Odpovědět
baby viete mi poslat kontakt na zima?Posielala som mu totiz mail a vratil sa mi.A teraz neviem ci preto,lebo ma plnu schranku,alebo preto,ze ma inu adresu.
Odpovědět
Profilova fotka
@nanika09 Zimo má často plnou schránku.. jinak maily má dva: zimo318@hotmail.com a marklau318@hotmail.com
Odpovědět
@an3tka dakujem,posielala som to na tu prvu,takze plne schranka :-p
Odpovědět
@radkaja Dobre si to vysvetlila, presne tak som to spravila a je to fajn, ďakujem :-)
Odpovědět
@monecka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, pročítala jsem tady diskuze týkající se Zima, chtěla jsem se zeptat, jakým způsobem probíhá objednávání šatů, zda mu stačí poslat fotku šatů, které bych chtěla e-mailem a on už pak napíše způsob platby apod.? Také jsem se chtěla zeptat v jakých cenách se to pohybuje. Děkuji za odpověď.
Odpovědět
ahoj holky, taky jsem podlehla a objednala jsem si šaty od Zima. teď je to cca 2,5 týdne co se šaty šijí a zatím žádný email s fotečkou. Jak dlouho asi trvalo než vám poslal první info o šatech? Jinak za vyjdou mě na 350 dolarů se spodničkou a bolerkem...
Odpovědět
@xrozarka Doufám,že na šaty nespěcháš,protože to trvá i přes dva měsíce ( byly i případy kdy to bylo přes 3 měsíce) ,než holky dostaly šaty.
Odpovědět
tak i tři měsíce bych přežila, tak nějak jsem s tím počítala, měla jsem to štěstí jednat s Čínou pracovně a to mě vyškolilo. Slíbí všechno na světě, ale realita je trošku jiná. Tak já budu trpělivá :-)
Odpovědět
@xrozarka Ale neškodilo by se mu průběžně upomínat.Párkrát totiž úplně na zakázku zapomněl,protože se mu nevěsta nepřipomínala. :-| ;-)
Odpovědět
;-) tak to já se připomínám, dva týdny jsem ho nechala "pracovat" (snad pracovali) :-) a dneska jsem se mu připomněla na oba emaily, tak uvidíme....zatím jsem spíš zvědavá než nervózní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@xrozarka na fotky se čeká tak 2 měsíce, a pokud zatím nic nemá ušito, tak na maily často ani nereaguje, tak se na to připrav
Odpovědět
tak to je asi tenhle případ, na maily nereaguje....naštěstí, že do října je času dost :-) snad to stihne...děkuji za info
Odpovědět
dievcata, ako ste na tom v poslednej dobe s odpovedami od zima? ozval sa niektorej? mna uspesne ignoruje..
Odpovědět
@matyaah tak to jsme dvě....naštěstí na šaty až tak moc nespěchám...co Ty?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?