Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
@rozzaarka Tak tajně doma před zrcadlem se budeš moct kochat. :-)
Odpovědět
Ahoj holky tak chci přidat taky zkušenost. Před dvěma týdny jsem si na ebay objednala šaty a dnes přišli. To jsem tedy čuměla jako blázen. Jsou nádherné přesně dle obrázku a sedí mě jako ulitý. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@1katarinka1 tak sem hoď foto ;)
Odpovědět
@1katarinka1 Bez fota nevěříme :-D :-D
Odpovědět
Nejsou úplně utažený vzadu tak tak nevynikne ale opravdu jsem spokojená :-)
Odpovědět
@katarinka1 vypadají dobře ... ale nejsou trochu delší?
Odpovědět
no malinko jo ale mám vysoký boty tak myslím že to bude ok ještě to musím s nimi zkusit
Odpovědět
@1katarinka1 tak to jo :-), hlavně, že spokojenost, to je nejdůležitější :-)
Odpovědět
@sylv1 trochu jsem se bála když jsem tady četla že některý mají docela problémy s dodáním v přesný datum ale přišli ještě dřív než jsem čekala :-)
Odpovědět
@matyaah Mě se líbí víc ty od zima... ale hlavně nikdy asi nemůže udělat 100% jako originál. Nemá orig střih, ani látku za tisíce...vše jen odhaduje. A tyhle šaty jsou fakt krásný (a to si myslím, že jsem náročná). Dala bych mu jen odstranit tu vlečku. Ale jsou to tvoje šatičky ;-)
Odpovědět
@leeenca vsetko mi je jasne, nebude to take, ako na original obrazku.. ale aj tak, chcela som priblizne to, co je na originale.. to, co spravil sa mi na original priliz nepodoba :-( uvidime, co dokaze :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@1katarinka1 jsou moc krasne:-) a moc ti slusi:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@matyaah ono hlavne to bude vypadat jinak na tobe nez na te figurine. tezko srovnavat saty na modelce a na figurine:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, jakou barvu si nechavate sit od Zima? nechci champange, ale zas ne tu bilou, co picha do oci:-)
Odpovědět
@rozzaarka je mi to jasneeee :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@1katarinka1 moc, moc, moc krásné a ty budeš nádherná nevěsta
Odpovědět
@1katarinka1 prenadherne! kraasne, fakt.. a to si objednala len tak na blink z ebay?
Odpovědět
@radkaja ... myslím, že to spraví spodnička a kruhy ... len hľadať asi tylovú tá by bola lepšia, ... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka já původně chtěla champagne, ale poslal mi jeho šaty z champagne látky a byly lehce do meruňkova, pak mi poslal vzorník látek a řek mi, že asi chci spíš ivory a měl pravdu :) Můžu ti to poslat do mailu jestli chceš, ale ty chceš taftový, on mi poslal organzu..
Odpovědět
@gabika7 Dobrá spodnička je s kruhem a i s našitým nařaseným tylem nebo látkou přes ten kruh. Když bys takovou nesehnala, tak na obyčejnou kruhovou si ten tyl můžete našít doma.Myslím,že by stačila jednokruhová spodnice. :-)
Odpovědět
@radkaja aha takže stačí len jednokruhová ... a na vrchu našitý tyl ... OK ... idem hned Hľadať :) Dík :)
Odpovědět
@gabika7 Ještě mně napadlo , jestli už Zimo nevšil pod tu sukni nějaký tyl, protože na fotce je ta sukně nějaká široká.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte nevesticky som tu nova sice mam uz posvadbe ale velmi ma tato tema zaujima takze ak som dobre pochopila stoho narocneho citania ;-) tak najlepsie saty a material ma http://jasminesbridalshop.com a lacnejsie ties dobry je ten Zimo u neho kolko asi stoja saty ? Teda ak som spravne pochopila nemala som chut prelustit vsetkych 673 stran :-| . a s posielanim je to ako teda kazdy musi zaplatit DPH a nezalezi pri tom na mnozstve ? A CLO ? To je ked je tam doklada ze to stalo viac ako 150 e ? a kolko je to CLO ? ci sa to neako s ceny odpocitava Da sa teda s nimy dohodnut ? Zatial velmi pekne Dakujem za odpoved :-D
Odpovědět
U Zima jsou šaty kolem 300 dolarů. V česku se plati DPH ,pokud je zásilka nad 25 euro , clo+ DPH se platí od 150 euro . Clo nevím kolik je, ale počítám, že tak kolem10%( z ceny zboží + DPH). Je dobré ,když se z prodejcem dohodneš na rozdělené platbě , abys měla pro celnici fakturu z nízkou cenou.
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja Uz za 25E? To je hrozny...20% jen to fikne... snad se se Zimem dobre dohodneme a celnici nebudou delat problemy... Myslis, ze k tem mym satum staci k satum 3obrucova spodnicka?
Odpovědět
@rozzaarka Jo a to jsem se ještě spletla, DPH se platí už od 22 E . :-p Myslím,že tříkruhová bude bohatě stačit. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja to je fuk, dohodli jsme se na jedne fakture za 30USD, tak mu kdyztak zaplatim dph z 30 a bude to:-)
Odpovědět
Baby, ja mam uz po svadbe, a len som vam chcela povedat, ze moje saty z ciny a este k tomu fakt estremne lacne zozali velikansky uspech. Stale som mala vdaka tejto stranke obavy ci naozaj to na nich nebude vidiet ze su z ciny, kedze niektore baby to tak perfektne vedia rozlisit, ale mozem vas ubezpecit ze nikto by to o nich nepovedal. Pytali sa ma odkial ich mam, z ktorej pozicovne, vraj su uplne nadherne a ze som si dobre vybrala. Ked som povedala odkial su a kolko stali, tak skoro odpadli... Takze vas len chcem povzbudit, aby ste sa toho nebali, jasne ze vzdy to je risk a treba mat realne ocakavania, ale ak sa to podari, tak to naozaj stoji za to :)
Odpovědět
@zuzx pred chvilou som videla tvoj album a rozmyslala som odkial mas take pekne saty :-)
Odpovědět
@zuzx Opravdu jsi měla krásné šaty.Prosím, prozraď nám, od kterého prodejce přesně byly ? Pomohla bys spoustě nevěst ,co nemají finance na drahé originály i půjčovny. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?