Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
@matyaah Raději mu o té látce napiš , ať to sám zhodnotí jestli je to tou látkou.Doufám , že má na skladě nějakou podobnou. :-|
Odpovědět
@orgovan jasnee, tisic ludi, tisic chuti :)
Odpovědět
@radkaja tak to aj ja dufam.. napisala som mu a poslala este jednu fotku, na ktorej je vidiet, ako tie volany maju byt.. uuf..
Odpovědět
@matyaah mně se líbí víc originál ... taky bych mu poslal o předělání ... jinak to máš v mailu ...
Odpovědět
@sylv1 Prosím mě taky fotečky r.jansova@seznam.cz
Odpovědět
@sylv1 inak ti dakujem a mas tiez v maili odpoved ;-) mne sa tiez viac paci original.. chcela som take, tak nech mi ich take usije.. ak to nevie, ma napisat .. ale on to zmakne :)
Odpovědět
Profilova fotka
@sylv1 no paráda, Zimo dohání resty za poslední dva tejdny koukám :) pošli mi taky fotky, můj mail máš ze včera ;)
Odpovědět
všem pošlu, jen musím vyplodit odpověď zimovi ohledně mašle ... :-) tak chvíli strpení :-)
Odpovědět
už to tam máte, holky ...
Odpovědět
@sylv1 můžu taky poprosit fotečky šatiček?:-) diky
Odpovědět
@meindzi jasně, napiš mail ...
Odpovědět
@sylv1 Šaty jsou krásné ,elegantně jednoduché. Až spraví tu mašli tak budou super. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@radkaja ještě jsem si uvědomila, že mi tam udělal vlečku, která tam není anebo je malá, tak jsem mu ještě napsala, ať ji odstraní .. nechtěla jsem nic honosného, o to víc mě štvalo, že mu to trvá, tak dlouho ... motýlky jsou pro pejska nikoliv pro ženicha ... -), mašle je blbá ... snad to spraví ...
Odpovědět
až všechno opraví, tak to dám sem, ať má pozitivní reklamu ... :-)
Odpovědět
@sylv1 podobne ;-)
Odpovědět
@radkaja
Odpovědět
Profilova fotka
@gabika7 krásný jsou! jen ten přechod mi přijde moc výraznej, ale to možná na člověku pak bude vypadat jinak, jinak jsou fakt moc pěkný
Odpovědět
@radkaja ... a veľkýýý dííííík :)
Odpovědět
@an3tka no ... dúfam, že sa to stratí vďaka spodičke :)
Odpovědět
@gabika7 Není přeci zač,to vy jste byly statečné a šly do toho.Jsou to krásné šaty.Možná by ten přechod mohl zkusit spravit,ale i tak je to nádhera. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak jsem šaty zkusila zapnutý a jsou mi trochu větší, takže se pak krčej na zádech a trochu mi to odstává na prsou, snad mi to mamča trochu zabere, pak to bude super! Psala jsem Zimovi o těch knoflíčkách, ale nepochopil mě a psal mi o tom knoflíčku k vlečce, ale to už je jedno, nějaký zapínání na ně budem muset vymyslet, protože to odstává. Jinak jsem nadšená a rozhodně ho doporučuju! (až na tu komunikaci :) )
Odpovědět
Profilova fotka
@an3tka krasny:-) moc ti slusi:-) asi mu fakt radsi poslu prsa o 2cm min...:-) uz to tu nekdo zminoval:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak Zimo mi poslal na vyzadani nejake saty z taftu. Tak @radkaja jukni:-)
Odpovědět
@an3tka Kráása. A jsou ty šaty nějak vyztužené ,třeba kosticemi?Ty by totiž měly zabránit tomu krčení. ;-) :-)
Odpovědět
@rozzaarka Myslím,že je to pěkný taft ,co na to říkáš ? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja právě že moc nejsou, mají ten všitý podprsenkový pás, ale kostice tam nejsou, pokud jo, tak jen nějaký hodně nenápadný, že jsem je nepostřehla. Šaty už mám složený ve skříni, aby je neviděl ženich, tak až tu nebude, tak to ještě prozkoumám.. naštěstí mamka umí dobře šít, učila na textilce, tak s tím snad něco provede..
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja me se taky libi:-) moc se tesim na svoje saticky:-) nejradsi bych je objednala hned:-)
Odpovědět
@an3tka Tak to je fajn ,že máš šikovnou mamku to je velká pomoc, to si s tím určitě poradí. Se mi zdá ,že Zimo moc nevyztužuje,což je chyba.
Odpovědět
@rozzaarka No asi bys je mohla objednat už za chvíli-tedy na konci podzimu :-D ať potom toho Zimo nebude mít zase moc. ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chci objednat v zari, abych se vyhla tem nervum, co mely holky. to bude tak akorat, ze je dostanu kolem vanoc:-) a pak budu pul roku posouvat cas, abych si je mohla oblect:-):-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?