Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
@an3tka ja jeho aktivity nevidim, lebo ho nemam pridaneho.. takze neviem.. ak bude nejaka reakcia, urcite napisem.. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky nedeste me... zacinam se bat si ty saty u nej objednat... tyhle nervy bych asi neprezila:-) kdy se nekomu ozval naposled?
Odpovědět
Profilova fotka
@matyaah ok, budu čekat :)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka mě před 14 dny ale tuším že matyaah ještě potom poslal fotky popůlnoček, od tý doby asi nikomu.. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@an3tka to je strasny... vim, ze "mas jeste cas", ale ty nervy musi byt strasny. porad jsem resila, jak dlouho dopredu u nej ty saty objednat, ale asi to pro jistotu udelam hned v zari - rijnu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka já čas mám, svatbu mám až 4.8., ale Zimovi jsem napsala, že ji mám 7.7. což je za 14 dní a proto mě překvapuje, že šaty ještě nemám..
Odpovědět
Profilova fotka
@an3tka to je fakt mazec... taky jsem mu pro jistotu psala, ze ji mam driv, ale mam dojem ,ze svatbu jeste pro nej posunu tak o 2 mesice:-) snad se mu fakt nic nestalo...
Odpovědět
holky, které napíše první, tak sem musí hned napsat!!!! Já ještě nemám ani fotku a taky to mám toho 4.8., chtěla jsem být hodná a 2 měsíce jsem mu nenapsala ani čárku, at má klid a vidím, že toho akorát zneužil, takže pokud chcete šaty rychle, tak psát častěji ne až za 2 měsíce,ale hezky v průběhu ...
Odpovědět
dělá mrtvého brouka, protože, když jsem mu psala minule z mailu, nemohlo to dojít, teď to došlo, tzn. vyčistil si schránku, ale neozývá se ... asi je na dovolené ... :-) Mně se naposledy ozval 4.7. .... píše: šaty budou hotové po víkendu, pošlu fotky .... jakou já měla radost!!! a nic .... :-(
Odpovědět
teda oprava 4.6. ...:-)
Odpovědět
on je fakt blbec! preco nenapise, ked je nieco inak, ako slubil? tak sa teda mozme zacat modlit, aby bolo vsetko ok a aby ma to vsetko coskoro doslo tak, ako bolo slubene..
Odpovědět
no, to taky nechápu, už začínám spekulovat, od kterého dne bude nejvyšší čas si nechat ušít někde jinde šaty :-)) nebo jestli mám prostě vyčkávat a pak prostě, kdyžtak koupit nějaké ze sekáču .... :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@sylv1 kedy mas svadbu? ono to vsetko vyzera byt idealne, ked objednavas.. sluby ti, ze termin dodrzi, ze nie je problem.. potom sa ti aj ozve parkrat, dokonca posle fotky.. ale stava sa to, co napriklad teraz.. nikomu sa neozyva a najhorsia je ta neistota ..
Odpovědět
já 4.8., ještě je čas, ale ne zas tak ... když nemám v rukách nic. Dnes jsem mu napsala 2 maily, jeden takový dost na city, že by si měl uvědomit, že na to čekám 3 měsíce, že jsem ho neuháněla, ale že se přiblížila doba, že nechci být nepříjemná, ale že jsem z toho dost smutná .... tak jsem zvědavá, jestli odepíše ...
Odpovědět
on podle mě má hrozně moc práce, je šikovný atd., ale ta komunikace fakt vázne, hlavně mě štve, že nepíše maily v průběhu .. stačilo by mít mustr a každému napsat v průběhu pár mailu ... začíná se šít, ukončuje se, fotka, posílá se ... zabralo by to tak asi 1s poslání mailu ...
Odpovědět
Profilova fotka
@sylv1 ty to bereš s humorem, ale já už vážně uvažuju o tom, že zavolám do půjčovny, jestli mají mnou vybraný šaty na můj termín ještě volný.. já třea nechápu, proč je problém odnýst šaty na poštu, to ani nemusí udělat on, stačí tím někoho pověřit, tahle mám prostě dojem, že shrábnul prachy a já budu bez šatů.. je tu ještě někdo, kdo už mu zaplatil celou sumu a šaty pořád nemá?
Odpovědět
to se ještě myslím nestalo ... neboj, ty už to máš fakt ušitý a viděla jsi to ... to fakt bude v pohodě, podle mě to rozesílá dohromady s více šatama, takže to půjde až s mýma ... :-) takže musíš mi držet pěsti ... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ještě mě napadlo, nemaj tam zas nějaký svátky nebo dny, kdy se prostě nepracuje?
Odpovědět
Profilova fotka
@sylv1 jedný holčině se stalo, že to nestih, ale nevím, jak to s ní pak dopadlo, jestli chtěla vrátit peníze nebo co, bylo to letos nějak na jaře.. já mu píšu každej den srdceryvný maily, že mám svatbu 7.7. a s ním to ani nehne :(
Odpovědět
zatím ještě vyčkávám, při nejhorším si nechám ušít šaty u někoho jiného - doufám, že za 14 dní to stihne ... :-) myslím, že bude pěkně makat v červenci a srpnu, protože ví, že to je nejvíce svateb ... podle mě, ty fakt můžeš být klidná, určitě čeká až se ušije víc šatů a posílá to s něma ... a nevíš, jak to odeslání dlouho trvá?
Odpovědět
@an3tka to se fakt stalo? hmmm, tak to bude zajímavé ... :-) možná mají svátky, ale to by si podle mě nedovolil ...
Odpovědět
@an3tka Pokud je Zimo pryč, tak nemá asi nikoho kdo by šaty poslal. Prostě asi nesvěřuje věci co se týkají i peněz-třeba platba na poště, nikomu jinému. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@sylv1 jj stalo se to, nemám teď čas ten příspěvek hledat, ale až ho budu mít, tak ho najdu.. viděla jsem tracking number od orgovan, od doby kdy to na DHL zaevidovali to trvalo dva dny (což je rychlejší než Česká pošta :-D ), předtím ještě tak dva dny než to nějak roztříděj nebo co.. zas si říkám, proč mu to trvá 14 dní to odeslat, to je fakt dlouho, takhle dlouho snad ještě nikdo nečekal, nebo jo?
Odpovědět
@radkaja ty jsi taková zkušená holka ... nevíš náhodou, jestli tu byl někdo, kdo mu to neušil a vybral peníze nebo nějaký jiný problém? už je pryč nějak dlouho ... můj poslední mail 4.6. ... 21 dní ...
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja sakra, tak doufám, že se brzo vrátí..
Odpovědět
takže to trvá tak 4 dny do doručení od podání na poštu, ano?
Odpovědět
a kdy tedy byl od něj ten poslední mail? Ví to někdo ... novým napsal či ne? kdy byly ty popůlnočky? 15.6.?
Odpovědět
Profilova fotka
@sylv1 jj tak nějak, asi záleží, jestli je v tom víkend, nevím..
Odpovědět
@sylv1 mne sa ozval 15.6. naposledy, poslal fotku popolnocne.. potom slubil poslat svadobne v utorok 19.6., doteraz nic.. pisala som mu uz 3x, raz na facebook, doposial ziadna reakcia..
Odpovědět
a vy máte 2 maily? já mám jenom jeden - zimo318@hotmail.com. Na který víc píše? Já ten druhý nemám .. nemohly byste mi ho dát?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?