Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky došly mi šatyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! naprosto nečekaně, psala sem dnes Zimovi o track.number, že mi ho ještě neposlal a dnes mi došel balík, jsou naprosto úžasné!!!!! čekala sem všechno, že budou pěkné, ale takovej nářez teda ne, myslím že jsou snad kvalitou i materiálem lepší než originál! mají 5 vrstev( originál měl jen asi 2) jsou to 2 vrstvy saténu, 2 vrstvy tylu a jedna saténu jako spodnička, aby ten tyl nekousal! luxus! nechala sem si dělat i spodnici, má posuvný kruh, závoj je úžasný, nemám slov! výšivka na korzetu paráda, korálek po korálku, precizní šněrování! AŤ ŽIJE ČÍNA!
Odpovědět
Profilova fotka

Odpovědět
Profilova fotka
upozurňuji že šaty mám akorát navlečené, nejsou vůbec stažené, sama sem to jaksi nezvládla
Odpovědět
Profilova fotka
@mvmartina vyzeraju krasne.. :)
Odpovědět
@mvmartina kráááása. gratulujem a tesim sa :) a napisala si mu aj telefonne cislo? lebo ja nie som doma vacsinou....tak aby ma zastihli
Odpovědět
Profilova fotka
nepsala sem mu, nikdo mi nevolal, normálně to bez upozornění dovezli, ale telefonní číslo mám na paypalu uvedené stejně jako adresu @orgovan
Odpovědět
@mvmartina no super....idem mu napisat, nech mi laskavo posle tracking number. A aký kurier ti to priniesol? DPD? DHL?...
Odpovědět
Profilova fotka
@orgovan DHL
Odpovědět
@mvmartina Teda jsou nááááááááádhernéééééééééé! Fakt krása, mně se taky zdá, že Zimo šije hezčí než originály, dík za doporučení, už se těším na ty svoje ;-)
Odpovědět
@mvmartina a korzet aky je?Makksi ako v salonoch?
Odpovědět
Profilova fotka
@nanika09 tvrdý
Odpovědět
@mvmartina Ty šaty jsou fakt úžasný... To bude ženich a tetičky na svatbě čubrnět! :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@mvmartina ..."ať žije čína?" A děvčata z Caxy nebudou mít co žrát. Snad dostaly aspoň čokoládu za snahu a ochotu při zkoušení šatů. :-(
Odpovědět
@mvmartina tak nemam slov , tie saty su vazne uzasne! skutocne krasne vyhotovenie vyzeraju fakt kvalitne, ziadna handra ci zaclona :-) ja mam dojem ze takyto typ siat ide Zimovi najlepsie ;-) od neho som este nevidela zle usite saty ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cigaro no jo, tak ať paní majitelka nepůjčuje šaty za polovinu pořizovací ceny, a děvčaty z caxy? horší jednání sem nikdy nazažila!
Odpovědět
Profilova fotka

Odpovědět
úžasné :-) :-) :-)
Odpovědět
Tak to joo. ... pěkná nevěsta ;-) Šaty budou na prodej?
Odpovědět
Profilova fotka
@cigaro no, uvažuju že bych je zapůjčila za nějaký poplatek...a nebo prodám
Odpovědět
perfektne ti sadnu, je to majstrovska praca, by som povedala ze ich mas z draheho salonu na pozicanie za 600 evri ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, objednala jsem z www.tidebuy.com šaty svědkyni a mamči. Dvě naprosto rozdílné zkušenosti. Mámě dorazily supr šaty jak šité na míru, kvalitní provedení, odpovídající barva. Svědkyně ale měla oči pro pláč. Místo tmavě hnědých šatů dorazila šaty úplně rudé (na svatbu nic moc), navíc dost nepovedené (vytažená nit přímo uprostřed předního dílu) a z tak neprodyšného a těžkého materiálu, že ani v květnu se v nich nedá vydržet. MÁTE PROSÍM ZKUŠENOST S VRACENÍM ZÁSILKY do ČÍNY nebo vratkou peněz před PAY-PALL? VYUŽILA JSEM JEJICH SLUŽBY JAKO HOST PŘI PLACENÍ ŠATů. Díky moc.
Odpovědět
Boli sme v piatok na navsteve, kde sa ma pytali na saty, tak som spomenula, ze mam z ciny....a ta baba, ze fakt? Ze aj jej sestra mala z ciny a bola strasne spokojna. Nasla mi dokonca fotky zo svadby, prezrela som cely album a verte alebo nie, keby som nevedela ze su to saty z ciny, tak by som povedala ze su z nejakeho salonu, fakt krasne, prepracovane a na rozdiel od vela siat zo salonov, bolo na nich vidiet, ze su nove, boli krasne ciste a bolo vdno, ze ta baba na nich je prva majitelka. Vysli ju nejakych 200 eur vraj.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, chci si nechat ušít šaty od Zima, chtěla jsem se zeptat jestli má nějaké internetové stránky? Velice děkuji Lenka
Odpovědět
Profilova fotka
@novole nemá, komunikuje se s ním pouze přes mail, doporučuji pročíst diskusi ať víš, do čeho jdeš, výsledek však za trochu nervů stojí zato! počítej s dvojnásobnou dobou, na ušití, než ti napíše
Odpovědět
Profilova fotka
@mvmartina aha, jsem si říkala, že je podzřelé, že tu odkaz ani zmínka na něj není :) děkuji
Odpovědět
@anetr mam pre teba smutnu spravu - u Tidebuy nepochodis co sa vratenia penazi tyka! Zial. Ja som na tom rovnako, nepomaha saani vyhrazat. Odmlcia sa a viac s nimi nepohnes. ]-( Su to asi ti najhorsi z horsich. @mvmartina tak tie tvoje satky vyzeraju skvele. Pozerala som aj detaily vypracovania. No tak je cina ako cina, zda sa. Mrkla som aj na ten Jasmin bridal a ano, to je fer prezentacia. Rovno tam na stranke maju informacie o vyhotovovani kopii siat, co u Tidebuy chyba, ten sa tvari, ze tie saty priamo sije. Dokonca tam maju formular, kde sa da vybrat uroven vypracovania, pouzite materialy a pod. To tiez u Tidebuy chyba.
Odpovědět
@mvmartina a ten Zimo preco nema stranku? Ako ste na neho vlastne prisli? Je tu o tom niekde v diskusii zmienka? Lebo co som zachytlila tak to bolo len Zimo sem, Zimo tam, ale relevantne info chybaju. ;-)
Odpovědět
@jabadaba Jedna nevěsta to u něho jako první riskla před dvěma roky. Myslím, že si ho našla na Ebay , tam totiž nabízí pár šatů. Je to tu někde v diskuzi. ;-)
Odpovědět
@jabadaba Našla jsem tu nevěstu ;-) http://www.beremese.cz/fotoblog/lucique/. Diskuze kolem strany 318
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já jsem se původně do této diskuze vůbec zapojovat nechtěla. Ale.. Před měsícem jsem si objednala šaty na www.tidebuy.com. Prostě jsem to riskla- 50 na 50. V pátek dorazily. Jsou naprosto úžasné. Stály 210 dolarů, pak ještě clo, DPH a poště 1600,-, ale stálo to za to. Budou chtít ještě nějaké úpravy. A to o sobě sebekriticky musím říct, že mám pro sebe ráda jen to nejlepší ;-) Hlavně se o svatebním dni nebudu stresovat, abych je někde neroztrhla, neušpinila, aby se na ně někdo škaredě nepodíval, atd.. Jsou moje a můžu si vlečku roztáhnout klidně i v blátě :-D Omlouvám se, ale do svatby nebudu zveřejňovat ani obrázek originálu ani mých vlastních šatů. Ale po svatbě (září) se určitě do diskuze opět zapojím a pošlu sem odkaz :-) Věděla jsem, že příliš riskuju- vím, že někomu došly roztržené, propálené, škaredě ušité. Mně nic z toho. Byly dokonce i krásně sbalené. Takže u mě to vyšlo :-) Tak jsem sem chtěla napsat i kladnou zkušenost :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?