Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
@an3tka presne tak, to su tie medzikulturalne rozdiely :) :) :-D 8-)
Odpovědět
@matyaah uz :)
Odpovědět
@matyaah dakujem :) saty su uzasne!
Odpovědět
Profilova fotka
@orgovan môžem aj ja pozrieť?
Odpovědět
určite skús zo spodničkou, šaty sa ti krásne odľahčia budú nadýchané a nebudeš si po nich stúpať ani ty ani ostatní.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, prosím, máte některá zkušenosti s tím, že se Zimovi pošlou 2fotky šatů, kde chcete z jednich sukni a z druhých korzet? Nějak nemůžu najít šaty, kde by to bylo tak, jak chci. Mam svoji fotku ve 2 satech, kde u jednich mi nadherne sedi korzet (krasne vypasovany) a druhy maji dokonalou sukni, ale ten korzet je mi prostě velký, protože jsem drobná. Moc děkuju:-)
Odpovědět
@rozzaarka Už několik holek to tak udělalo,že jim Zimo zkombinoval šaty z více modelů. Hlavně mu pořádně popiš jaké změny chceš ,aby to nemohl poplést.Nejlepší bude ,když mu to popíšeš přímo na těch obrázcích. ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja diky moc:-) nejak to udelam "blbuvzdorne":-) to by bylo blby, kdyby to pak prislo presne naopak:-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky buďte v klidu, mě psal ZIMO že šaty pošle ve středu ( 23.5) a teď psal že v pondělí půjdou do HongKongu...takže je ještě ani nedonesl na poštu...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, holky, chci se prosim zeptat, jestli objednavani funguje tak jako driv, nebo jestli jsou ted nejake problemy s postovnym..popr. plati se vic? uvazuji o nejakych vecerkach...muzu poprosit na kontakt na zima? diky moc! Marta
Odpovědět
Ahojte baby, chcem upozornit na Tidebuy.com - nekupujte saty od nich! Je to podfuk. Saty nezodpovedaju ani kvalitou, ani strihom alebo vzorom cipky vyobrazenym modelom. Objednala som dvoje a jedny otrasnejsie vyhotovene ako druhe! A peniaze nevratia! Tvaria sa, ze je vsetko v poriadku, doslova si z vas budu robit v mailovej komunikacii prdel az stratite nervy. Prisla som takto o vyse 300 eur. Celkovo by som uz nesla do siat z cinskej produkcie.
Odpovědět
@jabadaba tak toto je tazko zovseobecnovat, boli baby co aj s tidebuy boli spokojne, treba natrafit a hlavne treba sa aj kriticky zhodnotit, lebo vsetko na modelke vyzera uplne inak ako na realnom clovekovi, toto je moj nazor. Ja mam saty z ciny, nie sice z tidebuy, ale z inej stranky a su nadherne, som maximalne spokojna so vsetkym a kludne by som isla do toho znova :)
Odpovědět
Článek se načítá
@zuzx nesuhlasim. Asi zalezi od narocnosti. Ja som sa sekla, nedomyslela som to, ze nizka cena bude aj nizka kvalita. Moja chyba, ale aj poucenie. Nie lacne ale ucinne. No a tu nejde o nekriticke hodnotenie seba - ja mam velmi sumernu postavu, na ktorej sedi vela veci skvele, cize tu som sa nesekla. Sekli sa tety krajcirky a skaredo. Vies, ked si objednas saty, ktore maju aj na oko aj v popise stvorcovy vystrih a tebe pridu saty s nepodarenym ani gulatym ani hranatym vystrihom....., ked si objednas saty s urcitym vzorom cipky a pride Ti diametralne cosi odlisne a este k tomu povysivane len kde tu, pricom vybrany model je vysivany cely, tak kde je tu absencia sebakritiky? Je to akurat tak absencia serioznosti zhotovitela. Ja som platila za identicke saty, prezentuju modely siat a tie ponukaju. Neplatila som za podobne! A mola by som pokracovat. Nizku cenu zdovodnili sitim v Cine, nie tym, ze saty budu menej kvalitne a odlisne od vyobrazenych. Nuz, tie moje maju velmi daleko do nadhernych. Nadherne su na ich stranke, tie, na ktore som sa dala nachytat. Jedine co sedi podla objednavky je velkost a farba. Tam dodrzali vsetko. Inak nic. A to uz je znacny pruser. NO a k tej spokojnosti - ako pisem hore, je to o narocnosti. Niekto sa uspokoji s nevydarenou napodobeninou a je mu fuk, ze za take nieco nezaplatil a niekoho to total dozerie, ze si niekto z neho vystrelil.
Odpovědět
@jabadaba Škoda že jsi si tady nepřečetla některé diskuze o šatech z Číny, věděla bys ,že nikdy nepošlou šaty identické z obrázkem. Dokonce i Zimo nebo Jasminesbridalshop , kteří šijí opravdu kvalitně ,nemají šaty úplně stejné s modelem. Třeba krajku použijí jen přibližně stejnou. Tím samozřejmě nechci říci , že je v pořádku , že mají obrázky z katalogu a skutečnost je pak tolik jiná.
Odpovědět
Profilova fotka
holky ozývá se vám v poslední době Zimo? Mě už 14 dní od doby, kdy napsal kdy budou šaty hotové, nic. A to už je 14 dní po termínu který napsal sám od sebe :-|
Odpovědět
Ahojte, tak vam pridam foto siat co som si vybrala a co mi doslo. Je to porovnanie. @radkaja to ma meno - nekale praktiky a je to pravne napadnutelne. Oni predavaju katalogove saty, nikde neupozornuju na to, ze to nedokazu zhotovit identicky! Je to vsivarna a nemala by byt akceptovana. Tebe nebude vadit ak si kupis z katalogu dovolenku, vybweries hotel, plaz, destinaciu a ocitnes sa nakoniec inde lebo ved nieco Ti sice poskytnu ale nie je to to co si si vybrala? Toto sa neorbi, to je zavadzanie klientov a je to spinavost, je jedno kolko to stoji. Nekradneme tu hadam nikto, jediny kto tu kradne je tento spsrosty cinsky biznis. Je smutne, ze to niekomu vyhovuje, potom to buji ako rakovina. Niekto si masti vrecka a niekto prichadza o peniaze....otras!
Odpovědět
Pokaždé když někde něco objednávám, tak si napřed najdu recenze na ten obchod , abych věděla do čeho jdu. Jak už jsem psala, tak taky se mi nelíbí jakým způsobem číňani obchodují. Jinak ty šaty nejsou vůbec špatné , myslím že bys je mohla prodat , určitě se hodně nevěstám budou líbit. Aspoň se ti tak vrátí peníze. :-)
Odpovědět
@jabadaba No popravdě myslet si, že za zlomkovou cenu přijdou šaty naprosto shodné s originálem je docela naivní...Ale i přesto chodí holkám šaty z číny za které se nemusí stydět.Chce to jen dopředu ověřit dodavatele, není čína jako čína...Ale s odlišnostmi se u těchto šatů počítat musí i u těch spolehlivých dodavatelů..Tak to prostě je, a každá by si to měla dopředu prostudovat než něco objedná...
Odpovědět
Keď si uvedomíte, že v Číne je síce lacná pracovná sila ale to neznamená že použité materiály sú nekvalitné. Veľká časť produkcie značkových odevov dáva svoje výrobky šiť v Číne s použitím špičkových materiálov. Ale vždy sa vraví, kto lacno kúpi 2 x kúpi. Treba si vopred zistiť všetky informácie, napríklad v tomto fóre si veľmi pomáhame skúsenosťami, fotografiami..a ako píše radkaja, tie šatky nie sú zlé, boli tu omnoho horšie napodobeniny. :-)
Odpovědět
@jabadaba Téda, ty první ještě docela ujdou (dle fotek, co jsi sem dala), i když s originálem mají společnou snad jen mašličku... A ty druhé... Tak to je model selka se vdává... Chápu tvé rozhořčení, zřejmě jsi si vybrala modely, které Číňani neušijou ani kdyby chtěli. Některé čínské šaty na první pohled vypadají pěkně. Zřejmě některé typy šatů už mají "naučené", proto jsou některé holky spokojené. Holt Čínani budou kopírovat, dokud tu bude poptávka po kopiích. Co na tom, že se jedná o kopie na hony vudálené originálu. Přeju hodně štěstí při shánění těch "pravých" šatů, ty dvoje to zřejmě nebudou.
Odpovědět
Mě ty šaty co jsou na těch fotkách sice nepřijdou stejné jako originál, / což je u kopií logické/ ale nejsou zas až tak tragické. Chtělo by to nějaké úpravy / hlavně to pokrčené zapínání/ ale s tím by si šikovná švadlenka a žehlička poradily. Být tebou tak je prodám, použitelné s úpravami budou..A pro tebe je to ponaučení.Chceš -li originál, nesmíš ho čekat za zlomek ceny..Máš možnost si ho draze koupit, nebo půjčit
Odpovědět
@jabadaba a ty si si vážne myslela, že ti to ušijú "identicky"? a nekalé praktiky ......právne napadnuteľné....čínska stránka....no neviem neviem, nechcem ťa podcenovať, ale nemyslím si, že je to reálne....
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@orieska325 no horsie si uz neviem predstavit.
Odpovědět
@jabadaba super, daj nam potom vedieť, ako si dopadla.
Odpovědět
@orgovan dam. ;-)
Odpovědět
@jabadaba ako myslíš:)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@orieska325 tak ak vies o nejakych horsich a najdes si minutu, tak mi hod odkaz na stranku, velmi rada sa pozriem. Lebo momentalne si skutocne nic horsie neviem predstavit.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?