Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
@mvmartina moc děkuji :-)
Odpovědět
dievcata, tak ja som vcera vecer, okolo 11 pisala so zimom cez maily. bol uplne zlaty.. doobjednala som si popolnocky, dohodla sa s nim krasne na vsetkych detailoch.. ani som neverila, ze bude tak rychlo odpisovat.. svadobne saty som objednavala 23.4., vcera som doobjednala popolnocky a napisal mi, ze oboje saty budu dokoncene podla jeho planov vyroby :D 15.6.. tak som velmi zvedava, aka bude realita :)
Odpovědět
@matyaah Tak to jsem zvědavá taky. :-D :-D
Odpovědět
@smirnoftka šaty su krasne, take ake som si presne predstavovala, uplne mi sadli, takže to je to najhlavnejšie - toho som sa veľmi bala.. len boli straaašne pokrkvane, ten tyl je cely pokrčeny, takže musim dať do čistiarne napariť a uvidíím.. ešte si musím zohnať pod ne spodničku... aj dĺžka na svadobných je akurát.. tie popolnočky musím asi dať krajšírke, lebo sú nejaké dlhé a dal tam veľa tylu, takže jednu vrstvu tylu (tú najspodnejšiu) musím odstrihnúť + dať skrátiť a tiež napariť spodok šiat.. inač veľmi veľká spokojnosť, som šťastná, že ich už mám doma :)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak psal Zimo, že zitra pošle šaty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte babule, prosím Vás nedávate si šiť niektorá tieto šaty? Ďakujem vopred za info :-)
Odpovědět
@mvmartina super! chlapec sa akosi zlepsil... :) ja som mu pisala, ci sa nesekol s tym mojim terminom 15.6. a napisal, ze nie, ze ak by sa omeskal, tak max. o tyzden.. NE-VE-RIM ! ! ! :)
Odpovědět
@matyaah hm no tak to sa mate....ja som objednavala 05.03.a zatial mam len fotky, ale mam k nim otazky a uz sa neozyva....
Odpovědět
Profilova fotka
@mvmartina teda ty se máš, a já furt ani fotky :(
Odpovědět
Profilova fotka
@an3tka no teď se bojím aby netrvalo další měsíc než to donese na poštu
Odpovědět
@mvmartina :) :-D
Odpovědět
@siiimka jedna kočka tu mala niečo podobné od Zima, skús stránky dozadu pozrieť.. len kúsok iná sukňa to bola.. ten korzet a ta mašľa či kvietok či čo to je boli rovnaké
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dnes dorazili saty od Zima :-) su krasne, presne podla mojich predstav, o kvalite ani nehovorim, naozaj porovnatelna so satami, co som si skusala v salonoch, ci uz prevedenim, alebo materialom. Co sa tyka komunikacie, vytrpela som si naozaj strasne vela :-| a dlho...nakolko som ich objednavala 28.2. a Zimo sa mi dva mesiace vobec neozyval, ale dnes vidim, ze to stalo za to. Trochu som aj schudla (nakolko su to vyse 3 mesiace odkedy som sa merala) :-) takze su mi na brusku trosku siroke, ale dam si ich zuzit, co nebude ziaden problem. Zima urcite odporucam =-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kikusastar a pošleš zase fotky? ;)
Odpovědět
@kikusastar ano, ano chceme fotky :) a tesime sa spolu s tebou :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kikusastar já chci taky vidět fotkyyyyy za jak dlouho ti přišly od doby co ti poslal fotky?
Odpovědět
myslite, ze je nutna kruhova spodnicka? (snažim se ji vyhnout..)
Odpovědět
@laviva vyzera to krásne aj bez spodnicky, ak ti je dlzka OK. Skus dat este fotku s nou, aby sme vedeli porovnat...:)
Odpovědět
@orgovan nemam spodnicku :) a su mi dlhe, musim ich skratit.. Zimo pisal, ze nemusim mat, ale neviem preco ich urobil tak dlhe..
Odpovědět
@laviva Možná by to bylo lepší se spodničkou. Když budeš mít kruhovou,tak se ti aspoň nebudou šaty motat mezi nohami. Taky na fotkách to vždycky vypadá lépe. ;-) :-)
Odpovědět
@radkaja @laviva jasne, radkaja ma pravdu, pre praktickost je lepsie mat spodnicku. snad len taku jednoduchu, s jednym kruhom
Odpovědět
@radkaja ono to prave na fotkach vypada hrozne, ked pri urcitych zaberoch je tu spodnicku vidiet.. :- :-)
Odpovědět
@laviva Ta spodnička musí být kratší než sukně a měla by mít našitý řasený tyl,tak aby se ty kruhy přes šaty nerýsovaly.
Odpovědět
zimo poslal detailne fotky mojich šatičiek, mam ich v albume a som konečne spokojná :)
Odpovědět
Profilova fotka
@orgovan já je u tebe nevidím :/ a kdy ti ty fotky poslal? já čekám na svoje jak na smilování..
Odpovědět
@an3tka uz vidís :) dnes poslal
Odpovědět
Profilova fotka
@orgovan to je hajzlík, a na mě totálně kašle, přestože mi sliboval že budou už minulej tejden.. dneska už jsem mu napsala výhružnej email, tak uvidíme, jestli se chlapec polepší. Jinak šaty máš krásný, povedly se mu parádně! :)
Odpovědět
@an3tka dakujem, no u mna ma tiez este rest, este ma upravit jedny kratke, slubil, ze budu v utorok....len nepovedal, ze ktory utorok :-D :-D ale hlavne, ze svadobné sú OK :) neboj sa, aj ty sa dockás, ja cakám od 05.03. čo je teda podla mna brutal vela.....a aj tak este nemam vsetko. A najskor mi slubil pompadurku, ale dnes napisal, ze ju nevie usit :) :) asi ma toho naozaj vela a nestiha.
Odpovědět
Profilova fotka
@orgovan já to chápu že toho má moc, i jsem počítala s tím, že budu čekat dlouho, ale když mi z ničeho nic napsal nějaký datum, tak jsem se začala těšit.. pak napsal, že potřebuje ještě týden, tak jsem si říkala ok, v pohodě. Nečekala jsem, že sám od sebe napíše jakýkoliv datum, ale tak když už ho napsal, tak ho teď budu urgovat, si to chlapec zavařil :-D
Odpovědět
@orgovan ja tie saty nevidim :(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?