Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
@dominikusik tak to je normalka, ze to bude pokrčené, veď to je taký materiál. Ja rátam, ze aj saty aj vsetko bude dokrčené, ked to pojde v listovej zásielke ;-)
Odpovědět
@orgovan a ako sa to potom žehlí?? myslím šaty.. ja ich mam celé tylové dole, takže rátam, že to bude dokrkvané na maximum.. asi len s naparovacou žehlickou okolo nich budem chodiť, alebo mam cez uterak celu suknu žehliť??
Odpovědět
@dominikusik ja ich dam do cistiarne a snad vydrzia do svadby pekné :)...ale asi fakt len naparovacia zehlicka, pripadne cez uterak
Odpovědět
@orgovan myslíš? mam skúsiť aj ja čistiareň? no uvidím aké dojdu a podľa toho sa rozhodnem.. bala by som sa dať do čistiarne či mi ich nezničia ešte pred svadbou.. nemám totiž veľmi dobré skúsenosti s čistiarňami :-D
Odpovědět
@dominikusik no ja vsetko nové najprv vyperiem a tak....vraj chemická čistiareň je v pohode. Mohli by tu napísať baby čo mali takto šaty od Zima že ako to riešili 8-)
Odpovědět
@orgovan presne tak, čím viac nápadov, tým lepšie :)
Odpovědět
@dominikusik baby ja som moje saty vyprala sama..poradila mi krajcirka..do vane vlaznu vodu, nie horucu!!! prijemne teplu az vlaznu, lanolin/ja som pouzila perwol + lanolin/ a nechala som ich macat cca hodku, torsku presla rukami len tak "pohladila" pak som ich vysprchovala nechala stiect a su krasne cistulinke vonave..sice som mala svaloffkuuu ako som sa mocovala s nimi ale stalo to za to..pri spomienke na to mi asi ujde kutik ked budem kracat k oltaru ale..... :-D :-D :-D
Odpovědět
@orieska325 a ako to bude so zehlenim?
Odpovědět
@orgovan moja sukna je taka kvetovana takze som nezehlila :)
Odpovědět
@orieska325 a lanolin na pranie vlny? pocujem to prvy krat https://www.google.sk/search?q=lanoli...
Odpovědět
@orgovan ano ten lanolin, ja som mala konkretne tusim tekuty NORIT.ale zmiesala som ho s perwolom.
Odpovědět
@orieska325 vidíš, dobrý nápad, musím vyskúšať takto, dík za radu :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@orgovan já myslím, že když budou ty šaty mokrý a pověsíš je nad vanou, tak se svojí vahou jakoby vyžehlí..
Odpovědět
tak mi dnes dorazily šaty od jasminesbridal a jsou naprosto nádherné! Kvality zpracování je naprosto úžasná a kvalita látky taky. Jen jsou mi trošku širší, takže se ptám, jestli nevíte o nějaké krejčové, která by byla schopna zúžit svatební šaty (Olomouc nebo Kroměříž).Jinak se omlouvám, ale foto šatů sem nedám, ale kdo chcete, napiště mi zprávu, pošlu vám ji mailem.
Odpovědět
Profilova fotka
já objednávala šaty od Zima a jsou úžasné. Perfektně sedí a jsou hezčí a zářivější než co jsem zkoušela v salonu. prostě podle mých představ.
Odpovědět
@siwonka ja mam pocit ze tie cipkove od Zima som tu uz niekde videla. su fakt krasne, podla mna na nerozonanie od originalu, ta cipka vyzera super. s cipkou je to loteria, lebo od inych predajcov co som videla niektore cipkove saty, tak boli fakt jak zaclona :-| . najviac idu Zimovi podla mna tie hladke zo satenu ci jak sa to vola, nie take leskle jak z Ukrajiny, a take hodne skladane ci naberane. tieto 3 co si sem daal su vsetky pekne :-)
Odpovědět
@1zv1 Díky za fotky. Šaty vypadají opravu velice kvalitně. Sice to není můj styl, ale jsou krásné ,netradiční .Myslím,,že za ty větší peníze u Jasmines stály opravdu za to.Nevím,jak by si s tou složitě skládanou sukní poradil třeba takový Zimo. ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@1zv1 ahoj ja som si tiez objednala saty od jasmine a mali mi poslat foto 16 a este nic pisala som im a povedali ze mi poslu ze este musia doupravovat....poslala by si mi na moj email tie tvoje ako vyzeraju,lebo normalne mam strach ked snimi meskaju...dakujem...e.dudasova@seznam.cz :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@claire767 elisa1 písala, že to sú jej šatky..už ich sem dávala... ja si raz dám u neho ušiť tiež take kvázi satenove :)
Odpovědět
@siwonka aha tak dobre som si pamatala :) su naozaj krasne :-)
Odpovědět
@dominikusik Tak aké sú šatočky? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zimo poslal fotky:-)
Odpovědět
@mvmartina krásne...ten vrch je dokonalý
Odpovědět
@mvmartina Podobný vrch jsem ušila dceři na šatech na maturiťák. ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ono to asi na fotce nevynikne ten lesklý satén a výšivky a korálky...ale doufám že to bude pěkné, většina fotek co pošle je takových nemastných neslaných
Odpovědět
@mvmartina Presne. Ja tiež mám v albume fotky od Zima a teda neviem čo mám čakať, ale ked som dnes videla fotku od @laviva čo má v albume, tak som kľudná. Videla som jej šaty na fotkách od Zima a boli pekné, ale keď som ich videla na nej v skutočnosti, tak to je iná sila :). Určite budeme aj my spokojné. Inak o koľkej ti poslal tie fotky? lebo on asi nespí - minule mi odpisal o 15tej, inokedy o 23tej,...on je asi stále v práci :) :)
Odpovědět
@mvmartina Na živo jsou šaty vždycky mnohem hezčí než na fotce. I teď jsou krásné ,určitě můžeš být moc spokojená. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, mohla by jste mi některá dát kontakt na Zima, kdyby náhodou :-). Moc děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@orgovan napsal mi v 17.14
Odpovědět
Profilova fotka
@hany22 zimo318@hotmail.com
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?