Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
@an3tka ja som si s nim včera pisala, poslal mi foto prerobenych šiat (popolnočiek), svadobne už mam hotove davnejšie, niečo sme okolo tych šiat popisali a poslala som mu aj hneď druhu polovicu, tak už len čakám kedy dorazia.. :)
Odpovědět
@dominikusik ak sa mozem opytat, ake popolnocky ti sil? a za kolko?
Odpovědět
@matyaah saty su Allure, night moves 6422 fuchsia, vyšli ma na $180 :)
Odpovědět
@dominikusik tak tie su krasne! super.. ja som mu posielala fotku na kratke, ale nevedel ich usit.. :(
Odpovědět
@matyaah dakujem :) aj s tymito mal trosku problem, najskor mi ich poslal s tmavo fialovym topom, akoze absolutne netrafil farbu :) ale sunknu dal nastastie cyklamenovu, takze prerobil uz len cely vrch, som stastna ze to zvladol :)
Odpovědět
@dominikusik tak parada! hlavne, ze to dobre dopadlo.. ako dlho uz na saty cakas? :)
Odpovědět
@matyaah hahaa nooo tak to teda pekne dlho, od 3.2 :)
Odpovědět
Kolko trva,kym saty dorazia z Ciny az ku mne domov?
Odpovědět
@matrishka mne to trvalo necely jeden den. Vo stvrtok rano odchadzali z ciny, v piatok doobeda som ich mala doma.
Odpovědět
@dominikusik a na kedy ich mas slubene? :)
Odpovědět
@matrishka Zimo šaty posílá expres poštou,tak to trvá jen pár dní. Jiní obchodníci můžou posílat obyčejně a to pak trvá více než 10 dní. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@matrishka ahoj, mne ich poslali v piatok a v pondelok som ich mala doma :) bolo to poslane UPS express saver sluzbou...
Odpovědět
Článek se načítá
@matyaah nič mi nenapísal, to mi musí ešte dať vedieť? ja som mu len napisala, ze mu posielam peniažky.. tak dúfam, ze ich už čoskoro budem mať doma :)
Odpovědět
@dominikusik drzim palce! mne sa vobec neozval :( platila som sice len 23.4., ale chcela som, aby mi potvrdil aspon prijatie penazi a nic :( a este som od neho chcela, aby mi potvrdil i termin dokoncenia.. chlapec ma toho asi vyse hlavy! inak, chcem sa opytat, ci nemate niektora saty - popolnocne objednane z DHG?
Odpovědět
@matyaah to ani mne neodpovedal, ani či mu prišli peniaze 1x, ani teraz.... a určite až tak v júni počítaj, že sa ozve, aj to, až keď mu budeš vkuse písať.. držím palce aj ja tebe :) on má toho fakt veľa :)
Odpovědět
@dominikusik dakujem.. :) tak ho budem potom pozvolna bombardovat a z casu na cas sa pripominat uz teraz :)
Odpovědět
Profilova fotka
baby mali ste niektora skusenosti ze vam saty zdrzali na colnici?
Odpovědět
tak ja uz mam saty v Praze u DHL, podle trecking nuber tady byly za 3 dny.. (čislo mi poslal dnes)
Odpovědět
Ahojky, můžete mi někdo poslat odkaz na stránky na toho Zimu, u kterého tu všechny šijete :-) Díky.
Odpovědět
Profilova fotka
@goin nemá stránky, kontaktujeme ho mailem, pošleš mu foto šatů, který chceš a on ti odpoví jestli, za kolik a za jak dlouho je dokáže ušít..
Odpovědět
Profilova fotka
Pocujte baby, ja uz mam pocit, ze Zimovi spamujem mail...pisem mu uz teraz kazdy druhy den ]-( stale ziadna odpoved...je tu stale este taka, ktora objednaval koncom februara a zatial nema ani foto ani ziadnu odozvu? :-|
Odpovědět
@kikusastar to nemyslis vazne.. toto naozaj citam strasne nerada :(
Odpovědět
Profilova fotka
@kikusastar mě taky nepíše, už sem mu napsala i výhružný mail, píšu mu na oba maily a nic....holkám co objednávaly na konci března napsal, že šaty budou v polovině května...nechápu ten jeho bordel co v tom má
Odpovědět
@mvmartina on ma 2 maily? ja mam len jeden :( zacinam mat poriadne obavy..
Odpovědět
@kikusastar Už několikrát se stalo, že si Zimo popletl jména nevěst a myslel si , že ho pořád uhání nevěsta ,která si u něho objednala teprve nedávno, takže pak nereaguje , protože si myslí , že má času dost. Snad už co nejdříve zjistí kdo jsi a rychle vsechno napraví. Možná mu přilož k mailu i fotku šatů , které ti má ušít a zdůrazni datum tvé platby. Ještě mě napadlo, napiš mu, z jiného mailu , aby myslel, že mu píše nová zákaznice a hned v první větě napiš datum tvé platby a že nemáš šaty. ;-)
Odpovědět
@matyaah Zatím se nestresuj, tebe si třeba s nikým nesplete a bude to probíhat standartně. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
píšu mu pokaždé že už uplynulo 30 prac. dní od došlé platby které si na ušití vyhradil, počítám s prodlením, ale aspoň by se mohl omluvit a napsat do kdy to bude...mimochodem nereaguje ani na výhružné maily o udělení negat. reference! tak já nevím...nepsal někomu během posledních dní?
Odpovědět
@radkaja ved ja este nemam narok na stresovanie :D este uplynulo velmi malo casu od platby.. ale ako to tu citam, tak sa moze lahko stat to, co aj ostatnym.. :( budem mu pisat v juni a dufat, ze to usije tak, ako slubil..
Odpovědět
@mvmartina Že by byl zase na služebce? Jezdívá na ně často , tak to možné je.
Odpovědět
Holky, tak ja mam už šaty doma.. naprosta spokojenost! Foto v albu..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?