Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
@an3tka Šaty mám od topgas na fb
Odpovědět
@orgovan :D po kolkych dnoch/tyzdnoch/mesiacoch si zacala posielat vyhrazne maily? ja som zatial v pohode.. termin je az 13.10., relativne dost casu, ale najradsej by som saty mala uz doma :)
Odpovědět
@matyaah no zacala som ho urgovat po slubenom termine usitia
Odpovědět
@orgovan coozee? mne ziaden termin neslubil, len som od neho pytala garanciu, ze to potrebujem mat do 7.8. troska som ho natiahla, ze svadbu mam 12.8. a povedal, ze OK.. ak mi to neposle dovtedy, asi si zacnem od nervozity trhat vlasy!
Odpovědět
@matyaah Tak za 3 týdny se mu mailem připomeň otázkou ,jestli už nemá pro tebe fotky šatů. Tak aspoň na tebe nezapomene. ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja a odpovídá i když fotky ještě nemá? Já to včera nevydržela a psala mu, že už uběhlo těch 25 pracovních dní co říkal, tak jestli nemá fotky.. a zatím žádná reakce.. tak by mě zajímalo, jestli se vždycky ozve až když fotky má, nebo i napíše sorry, ještě nejsou :)
Odpovědět
@an3tka mne nenapisal ani to, ze mi to urobi do 25 dni.. to mam ratat pracovne ci kalendarne? nechcem ho zase bombardovat, ved v podstate este nemam ani narok (od objednania a platby ubehol tyzden), ale za peniaze aspon mohol podakovat alebo napisat, ze su tam.. ach jaj!
Odpovědět
Profilova fotka
@matyaah já ho o potvrzení přijetí platby taky urgovala, chtěla jsem vědět, že mu peníze přišly a jestli už začal šít. O tom, že mu to bude trvat 25 pracovních dní mi psal už na začátku, když jsme řešili, jestli ty šaty dokáže ušít. Ale jiným holkám napsal 30 pracovních dní, nevím, jestli to odlišuje podle náročnosti šatů, nebo podle čeho..
Odpovědět
@matyaah napis mu ci dostal platbu ze si to chces overit..mne odpisoval stale a na vsetko..inak pocitaj 25 PERACOVNYCH DNI a viac..u mna to bolo cca 40..
Odpovědět
@matyaah Asi se bál ti napsat ,že to bude trvat řeba 2 měsíce,tak raději nenapsal nic. Myslím,že on sám nikdy nepíše ,že mu peníze došly.
Odpovědět
@matyaah opytaj sa ho, koľko času na to potrebuje, ale už ked si mu dala augustovy datum, tak sa asi veľmi ponahlať nebude...ja som sa ho hned na zaciatku opytala, kedy mozem saty cakat - este nez som mu zaplatila a preto mi asi odpisal, ze 25 prac. dni.
Odpovědět
Profilova fotka
to ci je to 25 alebo 30 dni, je uplne jedno :-) urcite ratajte s tym, ze to budu 2 az 3 mesiace...ja som objednavala saty este koncom februara a zatial nemam ziadne foto. Pokial viem, tak baby co objednavali v priblizne rovnakom case tiez este cakaju :-) Takze o 25 pracovnych dnoch sa tu vobec neda hovorit :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@kikusastar a ptala jsi se ho, jak na tom je, jestli už má nějaký fotky? Nebo prostě čekáš?
Odpovědět
@kikusastar určite nie v letnom období, teraz má sezónu tak maká a je ticho..ale spraví:))
Odpovědět
Profilova fotka
@orieska325 uz sa mi o tom aj sniva, mam strasne nervy ze aspon nenapise, ze nestiha, nech kludne cakam...pisala som mu uz 3 maily, na ktore neodpovedal, tak som dnes napisala...taky skaredy...ze je to neprofesionalne a ze ked sa mi neozve, tak zrusim objednavku a chcem naspat peniaze, pretoze uz nemozem dlhsie cakat bez nejakej odozvy. Dufam, ze som to nepokazila a ozve sa :-) ak nie...tak neviem :-|
Odpovědět
@kikusastar No fakt je to uz vela casu ked si objednavala koncom februara to uz je moc..kedy si mu napisala ze mas termin svadby?
Odpovědět
Profilova fotka
@orieska325 napisala som len my wedding date is to close :-p
Odpovědět
@kikusastar napis mu datum do kedy si ochotna akceptovat to ze ti pridu saty napr. do konca maja alebo uz ako myslis a hlavne mu napis ze to do tohto datumu potrbujes..nech vie..urcite si pytaj fotky a napis mu Skorsi datum svadby..
Odpovědět
@kikusastar ja som mu tiez vcera napisala, ze najskor povie ze 25pr. dni, potom povie 20.4 a nakoniec ani neodpoveda...ze ja potrebujem informaciu, ci to usije, alebo nie, ze nemam saty a svadba uz sa blizi a ze neviem, ci mam ist do obchodu si ich kupit alebo ze co....a viete, co odpisal? nic :-D :-D
Odpovědět
@kikusastar daj potom vediet, co odpisal, ak odpise :D
Odpovědět
@orgovan :D super.. ma to v pazi chlapec cinsky!
Odpovědět
Profilova fotka
holky taky sem mu psala že už uplynula doba co si na ušití šatů vyhradil, tak co jako bude... no a nic...začínám mít obavy, aby to do konce června přišlo
Odpovědět
Profilova fotka
@matyaah tak tos mu měla napsat ještě dřív, aspoň o 3 týdny...co když bude potřeba nějaká úprava u švadleny???nezapomeň že to jde tak týden poštou, a další týden to může ležet na celnici
Odpovědět
tak ja jsem dnes dostala dalsi fotky- poupravil prechod mezi korzetem a sukni, tak to vidim na finalni verzi :)
Odpovědět
@laviva To mu taky celkem dlouho trvalo ,než ti je opravil.Sice to není na té drobné fotce dobře vidět ty opravy,ale myslím že jsou šaty skvělé. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@laviva nádhera! :) Možná už to tu někde je, ale kdy jsi mu posílala platbu?
Odpovědět
@radkaja podle mailu to je 13 dni. foto dam do alba, tam to bude asi videt lip.
Odpovědět
@laviva perfektne to je spravene. A dobra spava pre nas baby, co cakame: ZIMO ZIJE!!!!! :-o :-o :-D
Odpovědět
@an3tka dekuji :) platbu jsem posilala 2. 3. a 8. 3. doplatek zalohy
Odpovědět
@mvmartina to myslis, ze mam malo casu od 10.8. do 10.10. povedme? sak to su 2 mesiace.. ak pridu do 10.8. bude to super
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?