Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
@kristynka_l ja by som ich mala tiez najradsej doma.. tak budem dufat, ze to zimo stihne v predstihu :) nemas fotku siat? mozno si to tu pisala, prepac :)
Odpovědět
@matyaah popůlnoční mi přijdou zbytečně drahé ušité, tak koukám na ebay, tam je výběr a za dobrý peníze, ještě když je doprava zdarma :-)
Odpovědět
@anet_ pozeram na ebayi, ale ved vacsina odkazov je zase na tych krajirov do ciny.. a neusiju ti to podla tvojich rozmerov, ale iba podla "konfekcnych cisel".. ci zle pozeram?
Odpovědět
@matyaah asi podle toho jaké šatky hledáš :-) já jsem si už něco objednávala i mamce a všechno bylo jako hotové, jen jsem si vybrala velikost :-) pošli mi to do zpráv, já se na to mrknu ;-)
Odpovědět
@anet_ ja som vlastne na ebyai nenasla ani jedny, ktore by boli tie prave.. na DHG mam vybrate.. mam poslat tie?
Odpovědět
@matyaah tak jo pošli ;-)
Odpovědět
Dnes ma zimo narodky :-D
Odpovědět
@smirnoftka No tak aby týden neoslavoval . ]-( :-D :-D
Odpovědět
@smirnoftka ako vieš? 8-)
Odpovědět
@smirnoftka No opravdu - jak to viš? :-)
Odpovědět
@orgovan @leeenca Z facebooku :-)
Odpovědět
jooo šatičky jsou od rána v Praze jupíííí :-D teď mi poslal až Zimo tracking number :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@anet_ Super :-)
Odpovědět
a dokonce to prošlo celnicí :-) tak teď jen čekat kdy mi je DHL doručí :-)
Odpovědět
@anet_ no vidíš, týzden od zaplatenia a uz sú v CR
Odpovědět
@orgovan mno ale v hong kongu si to vyzvedla DHL v pátek a ještě včera tam balíček byl, pak už to byl fofr :-D takže to trvá tři dny, což je seuper :-) takže bůhví kdy to Zimo podal
Odpovědět
Profilova fotka
@anet_ paráda! tak hned jak přijdou tak šup sem s fotkama ;)
Odpovědět
@an3tka doufám že rychle :-D se jich nemůžu dočkat, ale vezmu je k našim, tak pak to vyfotím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@anet_ No vidíš, tak to bylo taky rychle!
Odpovědět
@kristynka_l to teda bylo :-) a prosím tě, já je mám od 10,30 proclené a dál se zatím nic neděje. Kdy ti je přivezli, ještě ten den nebo až druhý?
Odpovědět
Profilova fotka
@anet_ Já jsem se trac.number nedozvěděla a ani jsem Zima o něj neurgovala, protože jsem si říkala, že je ještě čas (podle zkušeností ostatních). Takže vůbec pohyb šatů nevím. Ale z DHL mi volal kolem 9h ráno, tak si myslím, že zítra ti zavolá.
Odpovědět
@kristynka_l jj už se to od té doby nehlo, tak to bude volat ráno :-) díky
Odpovědět
tak jsou u mě :-) a krááásný, mnohem hezčí než na fotce od Zima, dala jsem nějaké fotky ke mně do alba, ale prostě ty fotky nejsou vončo :-D
Odpovědět
@anet_ super :-) baby ja uz nebudem sem chodit, lebo potom mi je luto, ze ja este ani fotku nemam :-( . Krásne šatičky máš :-) :-) :-)
Odpovědět
@orgovan děkuju ;-) to mi povídej, mně to taky mrzelo, že už mají holky fotky a já nic :-)
Odpovědět
@kikusastar @ivanka_c baby, ozval sa vam uz zimo? ja som platila tak ako vy a zatial nemam ani fotky
Odpovědět
Profilova fotka
@anet_ Tak to je super, vypadají krásně! Vyfotíš si je i oblečené?
Odpovědět
@anet_ Jsou fakt krásný, gratuluju :-) Jak jsi mu nadiktovala délku závoje? Jako xy cm, nebo o xy delší, než šaty? Ten je taky krásný! Kolik si Zimo za závoj řekl? Děkujůůů ;-)
Odpovědět
@kristynka_l pokusím se :) děkuju :)
Odpovědět
@anet_ Kráása ,ještě je vyfoť na sobě ,nebo aspoň na věšáku. :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?