Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
ja som si objednala u zima, este vo feb. na ples...samozrejme do plesu nedosli pritom sa ohanal ze pridu...a su kratke...neriskovala by som...a este chcel aby som mu dala positivne hodnotenie :DDD
Odpovědět
@danielamal Tak u Zima bylo vždycky jasné , že ušití trvá třeba i přes dva měsíce.Proto je třeba objednat opravdu hooodně dopředu. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
som nevedela @radkaja
Odpovědět
Profilova fotka
@matyaah nemam fotky, a nieje z dg, iba tak som si ho nasla na ebay. Takze fotky budu az real ked pridu.
Odpovědět
Tak mne minuly tyzden konecne prisla spodnica a zavoj z dhgate, presne ten isty predajca od ktoreho mam saty a musim povedat ze som spokojna :) Uvidim este ci pouzijem zavoj, dala som si sit dlhy spanielsky, ale ako som bola rozhodnuta dat si zavoj, neviem teraz :-D Kazdopadne z mojej strany s dhgate velka spokojnost :)
Odpovědět
tiez mam saty z DHgate, predajca trochu prepiskol dlzku sukne vzadu. Mal to byt Chapel train, dlzka cca 120cm od pasu a on urobil Cathedral s dlzkou 2metre. Inac ok. Krajcirka mi vzadu tu suknu skratila a som spokojna. Zostal mi este aj material z ktoreho vyjde bolerko a kabelka :-) Saty 108€ + 30€ krajcirka v BA. 17dni sitie, 4 dni doprava, kurier z DHL mi to doniesol az domov. Ja si z dhgate objednavam vselico. Bizuteriu, kable k telefonu, zdobiace spicky, supravu stetcov na makeup... Komunikacia je super, odpovedaju takmer obratom, zatial mi nic zle neposlali.
Odpovědět
@lenosko A dáš sem fotku těch šatů? Moc by to pomohlo nevěstám co nevědí kde objednat šaty. :-)
Odpovědět
@janessa123 jaaj, tak kazdopadne drzim palce!
Odpovědět
@anet_ a ty mas saty od Zima?
Odpovědět
@zuzx prosim, ak mozes, aky predajca to bol? a mozes poslat aspon foto siat, ake si si davala u neho? budem ti naozaj velmi velmi vdacna!
Odpovědět
@lenosko ahoj, prosim, mozes mi povedat, kto bol tvoj predajca + ake saty si si davala? ja sa v tom fakt uz stracam a neni som si vobec ista, ci Zimo, ci DG.. :(
Odpovědět
@matyaah jj od Zima, koukni ke mně do fotoblogu :-) jsou tam fotky od něj :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@anet_ no super, a kolko si platila :)
Odpovědět
@matyaah u Zima počítej ,že mu ušití a poslání šatů může trvat i 3 měsíce ! ;-)
Odpovědět
@radkaja no len aby to boli len 3 mesiace, aby sa to nenatiahlo na 4 mesiace
Odpovědět
@matyaah i to se může stát. :-D
Odpovědět
@radkaja sak toho sa bojim ako cert kriza! a ked od neho budem pytat nejaku garanciu, predpokladam, ze mi ju da ale nesplni.. toto je fakt priserne!!
Odpovědět
@matyaah A ty budeš mít svatbu kdy?
Odpovědět
@radkaja mam casu dost, az v septembri, ale najradsej by som to mala doma a bola si ista :)
Odpovědět
@matyaah 330dolarů samotné šaty, já sem chtěla ještě španělský závoj, co je na druhý fotce a takovou větší spodnici, tak nakonec 410, ale půjčovné bylo 15tiš :-D to máš čas, to bych u něj klidně riskla, já sem posílala platbu 20.2. a v neděli 15. poslal fotky, teď těch zakázek bude víc, ale ty nemusíš chvátat :-)
Odpovědět
@anet_ dakujem za ukludnenie.. fiha, to si teda dost vypytal.. u mna dal ze 300 aj vratane bolera.. tak som zvedava, aka budem uchvatna nevesta :D
Odpovědět
Profilova fotka
@anet_ Ahoj, já když mu poslala peníze, také jsem mu napsala o track.number (v úterý), žádná odpověď. V pondělí mi šaty doručili. Takže to nebyl ani týden!
Odpovědět
@kristynka_l parada :) pozeram, ze to uz je fakt najvyssi cas objednat, ty sa vydavas v auguste a saty mas uz doma :) tak to musim aj ja svihnut veru :)
Odpovědět
Profilova fotka
@matyaah No já si nejdříve říkala, že to začnu řešit až v dubnu, že je času spousta. Ale pak jsem si to rozmyslela, ať to mám včas a nemusím mít nervy, zda se to stihne. Protože teď asi šaty řeší spoustu nevěst. :-) Ale času máš ještě taky dost, tak to bude vpohodě. Spíš naopak je teď hrozný je mít schovaný a nemůžeš si je ještě tak dlouho obléct :-D
Odpovědět
@matyaah predajca bol zhou101126, model siat neviem ako sa vola, ale vraj je to nieco od meggie sottero, rocnik 2010 - to som zistila az neskor... vyberala som len podla obrazkov.
Odpovědět
@radkaja cez vikend ich skusim odfotit. Snad sa mi to podari :-)
Odpovědět
@matyaah není zač :-D mně to nepřijde moc :-) a mám krajkové, tak sou asi složitější, jak to musí pošívat :-) za tu spodnici tu chtěli 600 a ten závoj tak 800, co jsem koukala, tak ona ta cena naskočí o ty dvě věci :-) jo ty už si mu zkoušela psát? :-) a určitě úchvatná budeš ;-) je pravda že ty šaty dělají hodně :-)
Odpovědět
@kristynka_l juu, tak že by třeba v pondělí? :D mě poslal šaty v neděli a hned sem i platila, včera sem mu psala, jestli nemá už číslo a samozřejmě žádná odpověď :-D
Odpovědět
@lenosko dakujem za odpoved.. a aka je kvalita? a vyzor? som zvedava na foto, budem vdacna zan :)
Odpovědět
@anet_ jooj, tak som zvedava..chcela som od neho i popolnocne saty, ale nevie tam nasit taku aplikaciu.. tak nic.. musim risknut nejakeho neovereneho ..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?