Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
@leeenca www.jasminesbridalshop.com
Odpovědět
@eliska1610 děkuju .-)
Odpovědět
Profilova fotka
@leeenca nemas zaco..ja som si dala tam tiez sit saty a mozes si pozriet aj na facebooku na ich saty ako posili....su krasne ja cakam na fotecku.... :-)
Odpovědět
@eliska1610 jaká je s nimi komunikace? Odpovídají na maily, nebo komunikace vázne? Jak si platila , přes Paypal nebo jinak? Posilala jsi hned celou částku , nebo jen zálohu ? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja viesco tak poslali mi tri emaily asi a platila som len polku a platila som kartou ale mozes aj prevodom z banky ....ale ako v pohode a 16 maja mi maju poslat fotku mojich siat a volala s nimi jedna moja z nama anglicanka a povedala ze vyzeraju a aj komunikacia je v pohode...ja ich zatial nekontaktujem cakam do maja ak sa neozvu tak potom budem volat....ale zatial nemam dovod...inac co som pozerala na nete tak oni patria medzi najspolahlivejsich a pozri si na facebooku ich saty a komentare....dufam ze budes spokojna... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja komunikacia s Jasmine je fajn - odpisu na maily s opozdenim, ale su takmer stale online na FB a aj skype..nevyhoda drahí a neseriozne sposoby platby - len karta, prevod alebo western union - ziaden paypal.. ale verim, ze ta kvalita bude stat za to!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@eliska1610 kedy si im platila? ja mam mat saty hotova 20/5 ale foto neviem kedy.. :(
Odpovědět
Já jsem platila 28.2. a fotky už mám od minulého pátku
Odpovědět
Profilova fotka
@1zv1 ja som platila 25 marca..teda teoreticky budem mat foto v 19.KT..well..I see 8-)
Odpovědět
@1zv1 Dáš sem aspoň na chvíli fotky šatů až je budeš mít doma? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Babulky, nedali ste si prosím niektorá šiť šaty od Maggie Sottero Giselle?
Odpovědět
@siiimka niektorá nevesta ich mala....kikuska16....šil ich ZIMO
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@orgovan ďaaakujem, skúsim pozrieť :)
Odpovědět
@siiimka http://www.mojasvadba.sk/fotoblog/kik...
Odpovědět
Profilova fotka
@wanilla147 viesco oni si zobrali peniazky zuctu asi tri dni od objednavky a foto siat poslu 16 maja....ty si este neplatila???
Odpovědět
Profilova fotka
@eliska1610 ale ba..platila prvu polovicu 25.3
Odpovědět
@radkaja Jojo:-)
Odpovědět
@ivanka_c :-D ze protekciu, take konexie v cine este nemam ;-) foto sice mam, saty ale este nie su uplne kompletne, este riesime prechod medzi suknou a korzetom
Odpovědět
holky, které jste dostaly od Zima fotky v neděli, nemáte náááhodou už nějaká tracking number? :-D
Odpovědět
dievcata, prosim, je tu niekto, kto si ide objednat teraz niekedy saty u Zima + kedy mate termin svadby? dakujem :)
Odpovědět
@anet_ O tracking number ho musíš uhánět,myslím,že sám od sebe ho nepošle. Taky je možné ,že šaty ještě neposlal,vždycky mu to trvalo než je dopravil na poštu. ;-)
Odpovědět
@radkaja já sem mu psala hned v neděli, když mi psal, že šaty pošle až mu dorazí peníze, že tedy budu čekat na tracking number a dnes sem mu zkusila napsat jestli už ho náhodou nemá :) uvidíme, jestli se večer ozve :) ale první půlku peněz měl rychle.
Odpovědět
@anet_ Pokud jsi to platila Paypalem,tak už v den zaplacení vidí ,žes peníze poslalas. To on spíše zase nestíhá ,takže šaty pošle kdoví kdy. ;-)
Odpovědět
@radkaja budu věřit, že si pospíší :-D
Odpovědět
@anet_ saty se jeste dodelavaji, tak je jeste neposilal
Odpovědět
@janessa123 i lucky je z DHgate predajca? posli fotky, som velmi zvedava :) ja som bola odhodlana objednat od normalneho predajcu z DHG, ale teraz som zase nalomena na Zima.. a uz sa musim KONECNE rozhodnut, tak by mi pomohla nejaka referencia :)
Odpovědět
@matyaah moc bych neriskovala jiný prodejce, který tu holky nemají ověřený, můžou ti přijít třeba z nekvalitního materiálu, nebo špatný střih atd., to už se tu taky stalo párkrát ;-)
Odpovědět
@anet_ ved toho sa aj obavam.. aj ked je feedback 100% pozitivny, je to riskantne.. len sa obavam, ze mi to zimo nestihne usit nacas..
Odpovědět
dievcata, este jedna otazka, nebola tu niekedy spominana nejaka stranka, odkial sa objednava bizuteria? prosim pomoc, dakujem :)
Odpovědět
@matyaah já sem taky koukala všude možně a pak se mi to rozleželo v hlavě...když chtějí ty prodejci třeba 3000Kč za šaty, tak kolik z toho je práce a kolik látka? ale někdo třeba natrefil na pěkné šatky, ale je to risk :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?