Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
@mimi_11 sorry :D
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@mimi_11 ahojky,měla jsi tam vybrané dvoje šaty a já ty jedny si nechávám šít pergola a jsou krajkové a s bolérkem,tak jsem chtěla vědet jestli si je viděla někde v realu? díky moc :-)
Odpovědět
AHoj, tak jsem psala Zimovi, kdy budou šaty a odpovedel hned : "according to our production plan, your dress will be finished by 20th of this month". Zalohu jsem posilala 8.3.
Odpovědět
Tak holky honem mu pište a připomínejte se ať na Vás nezapomene. ;-)
Odpovědět
Ja som uhradila prvu platbu 1.3. 1.4. som Zimovi pisala sko pokracuje a hned mi odpisal,ze oslavuju nejaky 4dnovy sviatok a ozve sa mi, ked bude naspat v praci, cize 6.4. A dnes rano som uz aj mala namailovane fotky, tak tesiiiim :-)
Odpovědět
@nexuska Jéé a dáš sem ty fotky ,ať se taky s tebou potěšíme? :-)
Odpovědět
Ahoj holky, ja si nechala usit saty pres jednu pani z CR. Saty mi dnes prisly, dost jsem se bala, ale jsou uzasne a perfektne sedi. Jen ted nevim, jak je skladovat a jestli neni treba je pred svatbou jeste nejak prichystat...treba nejak naskrobit neco neco, nemate nekdo zkusenost? Diky!
Odpovědět
a ma ta pani z CR nejake internetove stranky? :-) posles odkaz?
Odpovědět
@sissina28 Dáš se i fotku tvých šatů. :-)
Odpovědět
@radkaja Fotku sem dat samozrejme muzu, jen to chvilku potrva. Ziju v Praze a saty mam doma na Morave a dostanu se tam az tak za mesic...
Odpovědět
@ariana7 O jejich internetovych strankach nevim, ale muzu ti na ni dat e-mail. Kdyz ji napises, posle ti sve aktualni katalogy. Je opravdu velmi mila, na e-maily odpovida v horizontu 24 hodin a celkove jsem s ni byl spokojena. :-) E-mail ti na ni kdyztak poslu do zpravy...
Odpovědět
Článek se načítá
tak já sem posílala platbu 20.2. a stále nic, psala jsem mu 2.4. a teď v pátek a stále žádná odezva...zvláštní ne? To by mě zajímalo jak určuje pořadí, nebo spíš doufám, že mám složitější šaty, tak to trvá dýl, ale aspoň odpovědět by mohl... :-|
Odpovědět
@anet_ Myslím,že moc pořadí nemá.Dříve (v březnu) ses mu nepřipomínala? Může se stát ,že jak toho má moc ,tak trochu na tebe zapomněl a šaty ještě nemá.Dále mu piš .S komunikací míval potíže i minulou svatební sezónu. :-|
Odpovědět
@sissina28 juu mohhla bys mi prosim poslat ten mejlik? :-) do vzkazu
Odpovědět
@radkaja nn dříve ne, čekala sem těch 30 pracovních dnů,který mi napsal, že potřebují. Tak je mi divný, že sem platila o 10dní dřív než nexuska a ona už má fotky a odpovídal jí minulý týden bez problémů :-| Dneska ještě počkám a zítra posílám další mail ]-(
Odpovědět
@goldinka6 ahoj, tak už si se nějak dohodla se Zimem kde jsou šatičky?
Odpovědět
Ahoj holky, myslíte, že slaví v Číně velikonoce? Od pátku čekám na odpověď a nic :-( Komunikoval s některou z vás v posledních dnech? Dík
Odpovědět
@leeenca tiež som mu písala v piatok a aj dnes rano a zatial sa neozýva ]-(
Odpovědět
@ariana7 Mas ho tam :-)
Odpovědět
@leeenca @orgovan je nás víc komu se neozval... :-| kdy jste objednávaly?
Odpovědět
@anet_ 5.3. som platila prvú polovicu
Odpovědět
Profilova fotka
Holky mě odpověděl naposledy 30.3., že dostal peníze a začne šít, co nejdřív to bude možné. Odpověděl až po urgenci, od té doby jsem mu psala ještě jednou a nic, včera jsem odpověď urgovala a čekám.. psala jsem mu na oba dva emaily. Začínám být lehce nervózní.. :-|
Odpovědět
Pokud se mu budete upomínat,tak snad na Vás nezapomene. On je kolem komunikace opravdu hrozný(vždycky když je na služebce,a to je často..),ale minulou svatební sezónu se nestalo,že by šaty neposlal,sice také po několika urgencích,ale vždycky to dobře dopadlo.Je mi líto Goldinky6 ,že má se Zimem takové potíže, ale myslím si,že pokud se mu člověk připomíná,tak na něho takhle nezapomene.Vždycky jsem tu zdůrazďnovala,že si mají holky napřed přečíst diskuzi o Zimovi,aby věděly do čeho jdou a co také mají dělat ,aby to dobře probíhalo. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja som objednavala 28.2 nasledne v priebehu marca sme spolu takisto normalne komunikovali, vtedy mi pisal, ze saty budu dokoncene koncom marca..komunikoval uplne normalne...mail prisiel do 24 hodin. Pisala som mu 3.4. ze kedy mozem ocakavat fotky - neodpisal. Tak som mu pisala znovu vcera vecer, nech mi napise, v akom stave sa s tymi satami nachadza, pretoze podla nasej dohody som ich uz mala mat a nakolko mi neodpisal na mail, ze mam dovod byt znepokojena...zatial neodpisal :-(
Odpovědět
@kikusastar @radkaja @an3tka baby, ja som mu poslala mail z nove adresy - akoze chcem vediet, co stoja nejake saty, ze si ich chcem dat usit....a zatial neodpovedal ani na tento mail, takze asi fakt nie je pri nete, lebo na dopyt by snad zareagoval okamzite.....takze este neprepadajme panike :-N
Odpovědět
No vidíte @orgovan už ví jak na Zima . :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@orgovan no super, to by mě nenapadlo :) tak dej vědět, až ti odpoví, on určitě bude jako první odpovídat na případnou novou objednávku :)
Odpovědět
@kikusastar mno já sem posílala peníze 20.2. a také nic, psala jsem mu minulé pondělí a pátek a nic :/ je nás víc, tak sem trochu klidnější, ale...
Odpovědět
Teda já vás holky obdivuji, že na to máte nervy.On je šikovný, ale zahrává si. Za chvíli si od něj nikdo neobjedná, protože prožívat před svatbou strach jak to bude se šaty není nic příjemného.Možná by mu to měl někdo napsat, že jsou nevěsty hodně naštvané jak komunikuje.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?