Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
@dominikusik ja viem, ze sa to neda :-.D zvedavost je silnejsia :-D :-D @an3tka ;-) myslim, ze takuto skusenost mame asi viacere :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@dominikusik ten smejo je nejaky pomyleny :-D malo tam byt: :-D :-D neboj, posle ich a budu uzasne :-) ja ich doteraz hladkam a nechce sa mi verit, ze o dva tyzdne ich navleciem na seba naozaj :-D
Odpovědět
@dominikusik no pekne pekne...od 3.2 je teda dobre dlha doba...ja som mu zaplatila 5.3 a do kalendara som si poznacila, ze 5.4 si mam skontrolovat mail (kebyze NAHODOU zabudnem) :-D :-D :-D :-D ...a asi si idem tu pripomienku presunut na 5.5 =-) ...radsej nech napise, ze to bude tvrat 50 working days ako nas takto trapit potom.. :-D
Odpovědět
@orgovan no, ved prave, kebyze napise ze 2months tak som kludna, nestresujem, ani nekukam maily kazdu chvilku.. no nic, co mi ine ostava :) len cakat :)
Odpovědět
@danulicek aj ja ich uz chcem hladkat!!!!!!! :D :D :D
Odpovědět
@danulicek presne ja stale neverim ze tie saty su moje a ze sa tak podarili..inak davala som ich skracovat ku krajcirek lebo su mi dlhe nakolko som zmenila svadobnu obuv:) a krajcirka povedala ze su nadherne normalne bola unesena ake su prepracovane a nechcela verit ze su z ciny 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, uvazuju o koupi techto satu. Mam ale strach, ze je to moc slozitej strih a hlavne se bojim toho mnozstvi krajky. Aby vysledek nevypadal lacine... Co myslite? Nevidela jste nektera realne foto podobnych satu usitych v Cine?
Odpovědět
@katchena85 Složitý střih to určitě není. Jiná věc je krajka.Pokud nemáš nějakého prodejce ,od kterého jsi viděla reálné krajkové šaty ,tak bych ti to nedoporučovala.Můžou ti dát i silonovou krajku co je určena pro spodní prádlo, přinejlepším to bude krajka s jedním opakujícím se vzorkem přes celé šaty- všimni si ,že modelka má hustější vzory na vršku, ale na sukni je vzorků méně.Kvalitně by ti tyto šaty ušil Zimo(poslední příspěvky téhle diskuze) ,nebo jasminesbridalshop.com . Oba šijí kvalitně ,ale delší čekací doba a jsou trochu dražší. ;-)
Odpovědět
@mimi_11 poslala si mi mailovu adresu?
Odpovědět
@katchena85 Mám krajkové šaty od Zima. V krajce nevidím rozdíl oproti originálu. Jsem moc spokojená. Můžeš mrknout do alba.
Odpovědět
Profilova fotka
@kathy.skal Ahojky prosím tě chci se tě zeptat jestli ti přišli šatičky stejný jak na obrazku?Já jsem si nechala taky ušít šatičky od asapa a mám troch strach ,jinka šatičky jsi měla moc hezký,díky moc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mimi_11 ahojky koukala jsem na šaty a taky jsem si objednala na ebay od aspa ty šaty s bolerkem tak jsem zvědavá jak dopadnou nevíš o náké nevěstě která je má v reálu? díky moc :-N
Odpovědět
Článek se načítá
@soronela Ahojky, jo jo, šatky byly hodně identické a v pohodě. Svůj účel splnily. Kdyžtak mrkni do druhého alba /ne toho svatebního/, tam je mám v origoš obrázku, podle kterého jsem je vybírala, tak můžeš porovnat ;-)
Odpovědět
Ahojte baby, tak saty od Zima neprisli.. minuly piatok sme tam volali a zevraj uz su na ceste. Som teda fakt sklamana. Stalo sa to este niekomu alebo som jedina? zajtra idem akutne zhanat saty :(
Odpovědět
@goldinka6 fuuuuuha :-S ]-( :-( :-(
Odpovědět
@goldinka6 nedal ti track number? mu napis brutalny zdrbavaci mail a nech ti vrati prachy laskavo!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@goldinka6 co vim, tak Zimo jeste nikdy nezklamal. Napis si mu o tracking number, me prisli asi od dvou dnu od tracking number. On to posila z naky prdele, takze cislo nema hned. Neverim tomu, ze by je neposlal, snaz se jeste chvilku vyckat.
Odpovědět
@goldinka6 Napiš mu, že pokud do týdne nedojdou šaty, nebo zpět peníze, uděláš mu / právem/ velmi špatnou reklamu. ,
Odpovědět
@goldinka6 Ještě vydrž ,možná čeká až mu pošleš tu druhou platbu. Nikdy šaty neposílal bez zaplacení druhé půlky.Šaty si v saloně třeba jen zamluv,ale zálohu bych jim ještě neplatila . ;-) :-)
Odpovědět
Holky dotázek.. Jak moc předem jste si daly šatky vyčistit a kam? Mě se nějak ekluje do nich vlézt, když jsou nevyčištěný, nevyžehlený.. a sama se s tím dělat asi ani nechci.. :-( Nemáte tip, kde v Praze mi je vyčistí? Asi ne ve standartních čistírnách, co?
Odpovědět
@elisa1 Pozeptej se ve svatebních salonech,některé šaty na čištění berou.Jak jsi vyřešila tu krajku co tě škrábala po pažemi? :-)
Odpovědět
@radkaja Právě, že ještě nijak. Říkám si, že když se to vypere, tak to třeba trošku povolí a zjemní. Jako ono se to přinejhorším bude dát přežít, to určitě.. ale když se to trochu poddalo, nezlobila bych se :)
Odpovědět
@radkaja Jo a čistě teoreticky, do svatby mám ještě přes dva měsíce. Kdy je tam mám dát? Když teď, tak je to blbost? Vyčichnou mi? Zatuchnou ve skříni? Nevím... Nebo třeba 14 dní před svatbou? To se zase bojím, aby s nimi třeba něco neprovedli a já měla čas případně zařídit jiné (krizový scénář, ale radši počítat se vším).
Odpovědět
@elisa1 Já bych napřed pozišťovala,kde mi šaty vyčistí a za jak dlouho a pak bych se rozhodla. Podle mně když budeš mít šaty vyčištěné měsíc před svatbou,tak si myslím ,že nezatuchnou a nemusíš se bát ,že to čistírna nestihne.Do vaku k šatům pak třeba dej něco voňavého. Já osobně bych si radši šaty opatrně vyprala ve vaně :-)
Odpovědět
Tie saty som si u Zima objednavala 17. januara a termin som mu pisala 7.aprila. 3 posledne tyzdne pred tym neodpisoval na maily, a ked sme sa tam dovolali tyzden pred tym tak zevraj Zimo je na sluzobke a saty uz su poslane, ze uz nemozu nic viac urobit. Vecer mi poslali fotku po urgovani co zevraj nasli - hlavne svadobne saty boli hotove ale tie druhe (chcela som 2 rozne) - neboli dokoncene aspon tak to na fotke vypadalo ze tam chyba sukna. Zavoj a bolerko zevraj nenasli na fotke, zrejme to ani nezacali robit. Svadbu mam za 3 tyzdne a rozhodne sa na Zima uz spoliehat nejdem a idem si radsej zhanat saty. Vsetko uz na svadbu mame, a najdolezitejsie - saty chybaju! Buduci tyzden mu poslem mail, ze chcem zpatky peniaze. Baby radim, aby ste sa mu pripominali kazdy tyzden mailami, lebo zjavne ma problem si pamatat, co ma kedy dokoncit!
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@jajka2012 pisala som ju tam niekde :D mimca@centrum.sk, dakujem
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@soronela ahoj ahoj, ktore saty mas konkretne na mysli? posli lilnk...
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?