Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
@wanilla147 jasne ja to chapem .....:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, tak dneska mě přišli šaty co jsem si obědnávala na aukru tzv. z číny. Mám je na večer a musím říct že jsou fakt pěkný. Vůbec bych nepoznala že jsou spíchnuté od čínanů. Kdybych neměla na obřad už koupené šaty vůbec by mě nevadilo v těchto jít. V půjčovnách jsem se dívala na tento typ šatů a rozdíl nevidím žádný. Vlastně ano vidím v ceně :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
@espiqa a jaké si vybrala? já jsem asi dvoje viděla na živo z aukra a přišly mi teda dost hrozne. u nás ve měste je tady má jeden salon a nestydí se je půjčovat po 2500,- takže v podstatě za PC. Ale už na první pohled je vidět, že jsou dost laciné
Odpovědět
@espiqa Dáš sem fotku těch šatů ? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, dnes som písala zimovi, že chcem tieto šaty, vyšli by 230 dolárov ( v priemere 170 eur) aj s nákladmi, len ja mám mišung z toho paypalu, ešte nikdy som tak neplatila :-D nie je to zložité?
Odpovědět
Profilova fotka
@mimi_11 já byla strašně spokojená,všechno skvěle sedělo,materiál takový jaký jsem chtěla:-)mám nádherné šaty,teda už k ničemu,ale příště bych objednávala přes ebay taky,ted prý spíše šije hezky zimolau,a nebo ti pošlu do ip jedny stránky,jsou tam levné šaty a prý kvalita odpovída:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@andrejkams Tak mě to na to večerní řádění stačí. Když je zničím tak jich nebudu tolik litovat :). Jinak já je mám za 2200 kč.
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja tak mě napiš e-mail a já ti je odpolko nafotím a pošlu :)
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja Tak je mám v albu, jsou to ty druhé.
Odpovědět
Profilova fotka
Jenom upozornuji, že nejsou vyžehlené.
Odpovědět
@espiqa Tak za ty peníze opravdu vypadají slušně. :-) To zdobení je z kamínků , nebo jen flitrové?
Odpovědět
Profilova fotka
Kamínky i flitry. Původně jsem chtěla mít celý den jedny šaty ale moje rodina i rodina partnera to jsou takový vypítka a při mím štěstí mě je někdo propálí, rozerve, nebo poleje vínem :) Tak jsem to riskla a šla do těchto čínanů, a jsem překvapená jak dobře vypadají. A dokonce se dají i vrátit, když je s nimi člověk nespokojený.
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojte, som si objednala saty u Zima koncom januara a slubil ich mat hotove 15. marca. Komunikacia dobra od zaciatku a sme dohodli vsetky detaily, teraz mi uz ale neodpisuje 2 tyzdne a svadba buduci mesiac... zacinam mat z toho docela stresy, lebo neviem co je so satami a kedy vobec pridu. Pise niekomu z vas alebo mate tiez problem? Ako dlho trva poslanie z Ciny?
Odpovědět
@goldinka6 šaty vacsinou pridu do tyzdna od zaplatenia
Odpovědět
@goldinka6 ja som s nim naposledy komunikovala 12.marca a v pohode
Odpovědět
Profilova fotka
@goldinka6 no ja som si s nim dnes pisala takze na mail chodi. a mne pisal ze po odoslani siat to trva na slovensko tyzden ;-)
Odpovědět
@goldinka6 Hlavne mu urychlene napis datum svadby ja by som ubrala este tyzden pocitaj s rezervou na colnom urade..Napis mu ze si smutna ze mas o chvilu svadbu a saty este nemas, uvidis ze sa ozve..zimo nesklamal len ho treba pritlacit faktami :)
Odpovědět
@goldinka6 neboj sa, urcite ti stihnu prist
Odpovědět
Dakujem! Je mi to blbe ho bombardovat mailami kazdy druhy den, ale som mu teda poslala znovu. Bereme sa koncom aprila, ale som mu pisala datum 7.4. pre istotu ze ak sa to zdrzi na colnici alebo to nebude sediet aby som mala cas to este upravit. No ale do 7meho to nestiha.. snad sa aspon ozve, lebo inac sa budem vydavat v nocnej koseli :( fnuuuk
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte kočky z ebay objednávam pravidelne a uvažujem o svadobných šatách, naposledy som si objednala bižutku, no len mi prišla skoro až za dva mesiace..neviem ako je to so šatami, keď sa ešte aj šijú..aké máte skúsenosti s kvalitou týchto šiat, sú také ako na obrázku? Ďakujem
Odpovědět
Profilova fotka
A ešte ma zaujíma, kde sa platí clo a DPH za balík, normálne mi príde domov DHL a na ruku vykešujem?..doteraz som objednávala len do výšky sumy, ktorá nepodlieha clu ani DPH dík.
Odpovědět
Profilova fotka
@fiffinkaa ano, přesně tak, plus se plaít i poplatek úředníkovi za vyclení, myslím, že to je cca dvě stovky
Odpovědět
@goldinka6 potom sa s nami podel o vysledok, aby sme my, ktore tiez cakame, vedeli co a ako :)
Odpovědět
@fiffinkaa Tak moc nepočítej s tím,že šaty z Ebaye jsou stejné jako na obrázku. Spíše jsou to ošizené,levné napodobeniny. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja Ano? no tak to je škoda..jedna baba na mimibazáre predáva také modely presne ako su na ebay, takže asi aj keby som kupovala od nej, tak je to isté..K to je ten ZIMO, som to tu postrehla, on šije na objednávku, tiež je z ebay,či? nemáte kontakt?
Odpovědět
Profilova fotka
@fiffinkaa zimo ma aj ebay zevraj ale nic moc tam nema lebo vsetky baby aj tak mu posielaju konkretne saty co chcu usit. komunikuje cez mail
Odpovědět
ahojte,chcem sa spytat,ci si daval niekto sit taketo alebo podobne saty od zima.Vlastne ani neviem aka to je latka,mozno taft.Nevyznam sa v tom.Dost sa toho bojim,ako by vyzerali.Jasne ze by neboli ako na obrazku.Ale napr. saty Primavera podla mna usil prekrasne co som tu videla :-) .Ale neviem,bojim sa toho materialu,ze to bude skarede :-|
Odpovědět
@nanika09 Tak Zimo všeobecně má kvalitní materiály- organzu ,taft ,satén. Toho se neboj.Myslím,že ty šaty jsou z taftu.Myslím,že je Zimo zvládně v pohodě. Však mu napiš a zeptej se ho na všechno. :-)
Odpovědět
Ahoj holky, za chvíli to bude měsíc co jsem Zimovi poslala zalohu, tak uz zacinam byt lehce nervozni jak budou šaty vypadat -nechala jsem si je totiž poskladat asi ze tří :) a pak jsem mu jeste psala jestli mi muze udelat ze stejneho materialu pompadurku, tak že za 10 USD to nebude problem. :)
Odpovědět
@laviva Držím palce ,ať se šaty povedou,ale myslím ,že budou v pořádku. :-) :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?