Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
@rozzaarka Saty prave prisli, zatial mam z nich zmiesane pocity, bez spodnicky, sama si to neviem upravit, uvidim, ked dojde kamoska :-D Ale myslim, ze sa s tym nieco bude dat spravit..
Odpovědět
Profilova fotka
@smirnoftka tak pak posli fotku:-) a material?:-) neboj, urco budes nejkrasnejsi nevesta:-)
Odpovědět
@orieska325 I z tak malé fotky je vidět ,že jsou to krásné šaty. Zimo a jeho švadlenky jsou machři. :-)
Odpovědět
@rozzaarka Prave sme doskusali s kamoskou, su naozaj krasne a to zatial bez uprav - bez spodnicky a este su pokrcene.. :-D
Odpovědět
@smirnoftka no tak pošli fotku, som zvedavá :)
Odpovědět
@gwendolyn Pridam fotku asi az ked budu na komplet so spodnickou, lebo na fotke to vyzera o dost horsie ako v skutocnosti. Ale pridavam aspon detail korzetu ;-)
Odpovědět
@radkaja ano su krasne po svadbe dam aj realne fotky..original su to emmi mariage flower tak si mrkni..mne pridu este krajsie ako original..
Odpovědět
Profilova fotka
@smirnoftka Tak mně přišli šaty dneska a měly tam 20 USD ,ale hodnotu mají teda stopro větší :-D
Odpovědět
@orieska325 Noo tak to jsou opravdu nááročné šaty.Tak to si tedy Zimo máknul. :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@smirnoftka tak to je super:-) ani nevis, jak ti zavidim:-) taky uz bych je chtela:-)) strasne moc:-) pockej na spodnicku, budou jeste krasnejsi:-) jsem hrozne rada, ze si muzes oddychnout:-)
Odpovědět
@rozzaarka Si zlata, ja som tiež velmi rada, konečne môžem pokojne spávať :-D A tie rukavniky su na nich najkrajšie :-D Len musim si tam prišiť vlastné cvoky, lebo tie čo sú tam sa mi stále odopínajú..
Odpovědět
@radkaja tak vies si predstavit ako som trpla ako to vsetko dopadne..ale uz som sa nedokazala na ine ani pozriet a vyplatilo sa :)
Odpovědět
Článek se načítá
@orieska325 veľmi sa mu vydarili....ja zacinam byt presvedcena, ze on ma nakupene originaly a podla nich sije tie fejky....
Odpovědět
@orgovan oo nemyslim, cinania su sikovni pre nich nie je nic problem.podla mna ani dostat sa k strihu siat vies..vezmi si ze moje saty boli len na predaj v polsku a v ČR..cena megavysoká..dala som ich ušiť zimovi a minule pozeram kdesi na nejakej stranke myslim tidebuy uz boli fuknute moje saty, za nejakych 100 dolacov / ja som za ne dala omnoho viac/..podla mna si oni navzajom kradnu napady....vies stale je to o ludoch..
Odpovědět
@orieska325 hej hej tak nejak....
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte baby chcem sa opytat ze kto je ten Zimo,daavate si mu sit saty....dakujem
Odpovědět
@eliska1610 elisko, precti si predchozi stranky diskuze, je to tam zminene nescetnekrat
Odpovědět
Profilova fotka
@bolekat ok diky idem pohladat...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak se přidávám k vám, už čile komunikuju se Zimem, o víkendu se změřím a v pondělí mu pošlu peníze (jesti se mi to přes ten paypal povede, zatím se s ním moc nekamarádím). Tak doufám, že se pak zařadím k zástupu spokojených nevěst, které budou Zima jen vychvalovat :)
Odpovědět
@an3tka Tak držím palce ať se šaty povedou, ale u Zima je to skoro 100% jistota. :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@martinatea já měla na balíčku hodnotu 30 dolarů :-) jak je vidět, tak tom Zimo už umí "chodit". Jo a nedoplácela jsem žádné clo :-D
Odpovědět
@rozzaarka Počuj, ak chceš foto pošli mail do IP :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@smirnoftka aj ja chcem foto :)
Odpovědět
Ahoj holky, mohla bych se zeptat?, nemáte někdo zkušenosti s šitím obleku od Zima pro muže? Díky :-)
Odpovědět
@sylv1 Nevím, jestli Zimo šije obleky, ale myslím si, že u šití obleku jsou nutné zkoušky. U šatů jsou většinou šněrovačky, tak proto potom většině nevěst dobře sedí, ale u obleku je to jiné .Kvalitní obleky za málo peněz mají treba v Polsku. Myslím ,že oblek od Zima by byl v podobné kvalitě. :-)
Odpovědět
Aha, tak děkuji za tip... Já jsem si chtěla od Zima šít šaty vzdadu s knoflíčkama, tak doufám, že to dobře dopadne ... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky preco si nekupite priamo cez ebay ? http://www.ebay.co.uk/itm/Stock-white...
Odpovědět
Profilova fotka
tieto saty napr stoja 58 libier
Odpovědět
@sylv1 Tak kdyby ti ty šaty byly větší nebo menší ,tak snad ti je nějaká švadlenka u nás spraví. Zimo většinou nechával vevnitř ve švech látku navíc. @mona12071 A z tímhle prodejcem máš nějaké zkušenosti? Na Ebay kupovat u neprověřených obchodníků je obrovský risk. Potom jsou nevěsty zklamané ,že ty šaty vzhledem a ani kvalitou vůbec neodpovídají obrázku. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja hej znamama skusenost a staci ked pozres feedback
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?