Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
@orgovan Propracovanější šaty má Jasmines...U nich jsou šaty skoro jak originál. :-)
Odpovědět
@radkaja a tam asi aj záleží akú si vyberiem kvalitu a deisgn - ked si dám všetko najlepsie, tak ma šaty výjdu skoro ako originál a to je trocha divné
Odpovědět
@radkaja a potom sa bojím, čo mi príde, ked si zvolím tú najlacnejšiu variantu.....
Odpovědět
@orgovan Podívej se na reálné fotky šatů u nich na FB. Tam pod fotkou je vždycky napsané v jaké kvalitě jsou ušité.Mě připadají všechny šaty krásně zpracované v jakékoliv kvalitě.
Odpovědět
Profilova fotka
jaky facebook ma jasminesbridalshop? Vubec jsem je tam nenasla:(
Odpovědět
@rozzaarka Taky jsem zjistila,že tam najednou nejsou.Myslím,že probíhají na facebooku nějaké změny.
Odpovědět
Profilova fotka
asi je tam teraz nejaka uprava stranky, pretoze ked idete na jasminesbridalshop.com, tak naboku je logo FB a tam vas to prepoji a mne to teraz tiez neslo, zvycajne ked to neide tak na dalsi den tam su nove saty pridane alebo tak nejak, asi to robi jasmines ako uzivatel cez FB ze to raz ide a raz ne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a myslite, ze je mozny, ze tam nemaji moje saty? mam dojem, ze jsem to proklikala cely a saty nikde.... vzdycky, kdyz sem holky hazely odkaz z dhgate nebo tak, tak ty saty tam jsou, ale po tech mych se zem slehla. Nevidela jste je nejaka prosim? http://www.dhgate.com/2012-sexy-new-d...
Odpovědět
@rozzaarka Myslím,že když jim napíšeš a pošleš obrázek šatů ,tak ti je ušijí i když je v nabídce třeba nemají. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aj ja som chcela jedny saty, ktore nie su nikde na nete, ale nenapadlo ma pisat na stranku jasminesbridal, cimi ich usiju @radkaja ty si uz skusala pisat si aj o saty ktore realne na stranke nemali? ;-)
Odpovědět
@olliviaa Nezkoušela.Protože tam mají tak široký výběr ,tak si myslím ,že to znamená,že jsou schopni ušít všechno. Za zeptání nic nedáte. ;-) :-)
Odpovědět
@rozzaarka Co znamena "one stopos"? 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Dnes mi prisly saticky site v cine, nelituji jsou krasne a ja jsem spokojena
Odpovědět
Profilova fotka
@smirnoftka to je jeden prodejce nasich saticek:-) je to i napis na ty fotce:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@valoria FOTKY, FOTKY, FOTKY:-):-)
Odpovědět
@rozzaarka Teraz som písala do Číny, už sú ušité do 3 dní ich odošlú :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@smirnoftka supeeeer:-) ty jo, doufam, ze budou tak krasny, jako na obrazku:-)
Odpovědět
@rozzaarka Dufam aj ja, ze neposlu nejaku zaclonu, ako sa mi uz snivalo : 8-) Vidis to, som ich nemala komu do CZ poslat, mohla som rovno tebe :-D
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@smirnoftka neboj, bude to dobry. nadherny saticky budes mit doma a pak uz se jen vdat:-) ja uz je chci taky...:-)
Odpovědět
Dnes jsem našla dalšího čínského prodejce. Je to dressilyme.com Na této stránce jsou reálné fotky od zákazníků. http://www.projectwedding.com/groups/... Tento prodejce má šaty levnější než Zimo a Jasminesbridal . Kvalita sice není špičková ,ale myslím ,že méně náročným nevěstám může stačit. :-)
Odpovědět
Ahoj holky, máte někdo zkušenost s objednáním šatů z www.tidebuy.com? Vypadají úžasně, ale nevím, jestli se dá fotkám a doručovacím lhůtám věřit. Díky.
Odpovědět
@anetr Zkusenosti jsou rozdílné, někteří byli spokojení jiní ne. Šaty asi šijí u více dodavatelů, kteří mají různou kvalitu. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@orgovan šaty mají fakt skvělé, i ta nejlevnější varianta je super, šaty co mám jsou krásně ušité, super materiál, jemné..kvality se neboj
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?