Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
@wanilla147 :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, prosím, nemáte někdo nějaký odkaz, kde jsou šaty od Zima? Na Dhgate to nemuzu nikde naji a rada bych se jukla, kdyz jsou na nej tak kladne reakce:-) dekuju:-)
Odpovědět
@wanilla147 Na fotce těch šatů co sis vybrala , se mi zdá ta organza docela neprůhledná. Organza od Zima byla většinou průhledná docela dost . Poslal ti nějaký jiný neprůhledný vzorek?
Odpovědět
@rozzaarka Zimo má jen několik šatů na Ebay. Funguje spíše tak, že mu pošleš obrázek šatů co chceš a on ti je podle něho ušije. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja neviem, ake saty myslis..na MS mam len saty od oscar de la renta, co som chcela povodne..ale to uz daaaaaavno neplati.. vera to vyhrala :)
Odpovědět
@wanilla147 Aha tak to jo .Já jsem se dívala do tvého alba. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No ja by som tiez nanho rada nejaky kontakt, pripadne holky co mate od neho saty, tak nejake fotky a pod. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja děkuju moc:-) strasne se mi libi tyhle http://www.plesove-saty.cz/eshop/1012... , jen bych chtela ten korzet bily a zbytek ruzoveho svetle fialovy... myslela jsem si, jak skvelou cenu tady nemaj, kdyz pujceni stoji 5000 a ted jsem je na ebay videla za 95USD, coz je proti 7000 trosku rozdil... mam dojem, ze budu taky objednavat siroko daleko v cine:-D
Odpovědět
na toho ZIMA O ktorom tu pisete je na neho nejaký link? rada by som si to pozrela... a teda odporučate tie šaty asapbay?
Odpovědět
@zuzx tieto http://www.dhgate.com/factory-price-b... len som si ich dala poslat do Ciech zadarmo. akurat rozmyslam ako ich vyzehlim lebo urcite pridu pokrcene
Odpovědět
Profilova fotka
@pami2 ty jsou úúúúžasný :-) až vybalíš, určitě je pověs a nech viset hooodně dlouho. pokud bude potřeba někde trošku srovnat žehličkou, dělej to přes jiný hadr...
Odpovědět
Profilova fotka
@matka72 http://myworld.ebay.com/zimolau318/ ma par veci na ebay, jinak mi bylo porazeno, at si najdu saty a poslu mu obrazek ;-) good luck
Odpovědět
Článek se načítá
@matka72 o takto, ak sa bojis a saty su pridrahe na risk, tak ja by som to neriskovala. Ja som bola vzdy proti objednavaniu svadobnych siat cez internet, ale po vzhliadnuti toho co ponukaju v slovenskych salonoch mi to bolo uz jedno, lebo som vedela, ze nic horsie ako to co som tu videla nepride. Navyse, moje saty boli zhodou okolnosti fakt lacne (nehladala som podla ceny) a svadbu som mala az za pol roka od objednania, tak som to riskla, ze keby aj boli nejake zle, tak tych 120 eur ozeliem prinajhorsom. Ak by stali uz nejakych 300 eur, asi by ma to zamrzelo a rozmyslela by som si to viac... Takze ja som na to isla takto. Co sa tyka dodania, je to rozne. Moje saty mali praveze free shipping cez TNT, tak som zobrala TNT. Teraz idem objednavat zavoj a spodnicu este od tej istej predajkyne a tam zasa ma china post free shipping a TNT je dost drahe, tak si to davam poslat postou, ved mi to nesuri. No a clo, tak to je dalsia kapitola. Ja som poprosila predajkynu aby mi napisala na balicek "GIFT" nech to nejde na preclenie, ale oni dobre vedia co maju robit, neboj sa. Na balicek aj na fakturu co bola vo vnutri mi napisala cenu 26 dolarov :-D Myslim ze nad 30 dolarov sa plati dph a nad tusim 100 alebo 150 sa plati clo. Ale tym ze mi vsade napisala len 26 dolarov, tak aj keby to v bratislave na letisku otvorili, nedaju to na preclenie, lebo vo fakture som mala celkovu cenu len tych 26 dolarov, cize z letiska to islo rovno ku mne domov a nemala som s tym ziadne dalsie vydavky ani starosti.
Odpovědět
@zuzx ako je to s tou platbou pay pal ked sa mi saty nebudu pacit resp. mi nepridu tu platbu viem odvolat aby mi neodisla s uctu? alebo sa to už neda? a ak si kupim s asapbay saty cca 300 dolarov budem platitt aj clo?
Odpovědět
@zuzx no a to aka predajkyna mne to tam príde ako na beziacom pase.. to ta mal niekto nastarosti.? a za kolko ti to prislo? ale teda si bola spokoja s tým čo ti prislo? a to akože stáli 120 dolarov a oni ti dali len 26 na faktúru? a to si im musela napisat alebo samy od seba to urobili? gift čo znamená ? prepač za tolko otazok ale som velmi neskusena v tejto oblasti:::-(
Odpovědět
@matka72 pisala som vyssie - ked ich objednas (buy it now), vyzve ta system na zaplatenie cez paypal. Ty to zaplatis, peniaze z tvojho uctu odidu, ale nepridu predajcovi, ale len na ucet paypalu, cize ty ich mat nebudes, ale predajca bude vidiet, ze si ich poslala a ze ked ti on posle saty, tak svoje peniaze dostane. Peniaze mu paypal uvolni az v momente ked ty do systemu das informaciu, ze mas saty doma. Este sa ta to spyta ci si si naozaj ista, lebo ked ano, peniaze z paypalu su uvolnene a poslane predajcovi. Ak ti saty nepridu, budes to riesit s predajcom a ak nebude schopny alebo ochotny zjednat napravu, tak poziadas o refund a paypal ti peniaze ihned vrati na tvoj ucet. Snad som to napisala zrozumitelne :) Nema ta nikto nastarosti, ved normalne kupis saty, zadas objednavku a komunikujes s tym predavajucim. Ano, saty stali 120, ale napisali na papiere len 26 aby som nemusela platit dph ani clo a aby mi saty prisli priamo domov. Gift znamena darcek - to je to, ze ak ti to posle ako dar - teda naoko zadarmo - nemala by si platit clo. V podstate mne to vyriesila tymi 26 dolarmi. Saty mi prisli za mesiac a tri dni :) A som velmi spokojna s tym co mi prislo :)
Odpovědět
Ten "gift" už celníci ignorují, tak jen jedině nechat si napsat na balík nízkou cenu.
Odpovědět
@jozefina_82 ahoj, ak mozes, hod sem prosim ta link na e-bay na tu bizuteriu. Dik
Odpovědět
@zuzx a musela si ju poziadať o to aby ti to takto poslali... a ak ano ako si im to napisala? dufam, že budem spokojna a ty si spokojna? s nimi a kolko to trvalo?
Odpovědět
@zuzx a este ta platba sa dá teda bez problemov stornovat? a komunikujes po angl. alebo inak?
Odpovědět
@matka72 ja som ju poprosila aby tam dala ten gift a vysvetlila som jej ze sa chcem vyhnut pripadnemu clu, ale ona sa tomu len zasmiala a napisala ze samozrejme nieco urobi v tejto veci, ale nemoze mi nic zarucit. Asi je to tak ako pise radkaja ze to ignoruju, preto tam napisala tu nizku cenu, ocividne v tom vedia chodit :) Trvalo to mesiac kym mi prisli. Platbu nemusis stornovat, len ked potvrdis ze ti prisli, tak peniaze odidu z paypalu k predajcovi. Komunikovala som po anglicky, nie je problem :)
Odpovědět
@zuzx a keď nepotvrdis tak ti ju vratia?... a chcela by som vediet či ste s nou volali alebo ako lebo ked to objednam tak to tam nemam komu povedat že nechcem platit clo alebo ako ste sa k tomu dostali..
Odpovědět
@zuzx a este som velmi zvedava konecna cena je ta total cost už viac ste nič neplatili ak sa podari to clo a dph a to mi dajú vediet pri objednani nie ako prekvapko..
Odpovědět
@zuzx nizsiu cenu,aku si v skutočnosti zaplatila na balik napisu vzdy, aj ked objednas vec len za 20 eur tak napisu na balik sumu 5 eur a dan sa plati nad 22 eur a clo nad 150 eur.. Ak je aj sumu vyssia ako 22 eur napr. 26 tak napisu na balik "gift" a vtedy tu dan neplatis.. Objednali sme z Ciny spolu uz za minuly rok asi za 1000 eur, tak viem ;-)
Odpovědět
@smirnoftka možem sa spytať čo ste si objednavali a to už davno? to Vám ešte neprislo?
Odpovědět
@matka72 musis sa domahat siat u predavajucej, ak sa s tebou nebude bavit alebo bude nejaky problem, poziadas o refund a vratia ti to. Ale mala by si to mat podlozene tym ze s tebou nekomunikuje alebo co, nie vyuzivat to zasa. Ja som si s nou pisala, nevolala som s nou. Spravila som objednavku a hned som jej napisala ci sa s tym da nieco robit, lebo ani neviem kde je colnica, tak nech nemam s tym zbytocne opletacky. Ja som platila to co bolo potvrdene pri objednavke, ved platbu posielas hned na ten paypal, takze tam to hasne. Jedine ze by potom nevyslo s tym clom, tak to by si musela platit, ale to zalezi od ceny. S clom a dph uz predajca potom nic nema, to by si musela platit na colnici. @smirnoftka moze byt, ja sa zas v tom az tak nevyznam :) Ale ja som nenasla na baliku napisane gift, len tu sumu 26 dolarov, co je vlastne menej ako 22 eur, tak mozno preto to bolo ok :)
Odpovědět
@matka72 objednavali sme velmi vela veci z inych cinskych stranok, vzdy vsetko prislo, nikdy sa nepomylili v nicom.. ja som si objednala 8.2. svadobne saty z dhgate, tak netrpezlivo cakaaam :-)
Odpovědět
@zuzx Veď oni už vedia ako na to ;-) ale ten gift tam nepisu asi automaticky, kedze kamoska, im to nekazala pisat a potom musela doplacat dph 20%.. (za saty platila skoro 130 eur, ale na baliku mala napisanu asi o polovicu nizsiu)
Odpovědět
@smirnoftka a tiež ste si to vybavili s tým clom a dph? a z kadial si zvyknete objednavat? a platíte cez pay pal? a nikdy sa nič nestratilo lebo mne sa to tak už stalo preto tak vyzvedam..
Odpovědět
Profilova fotka
@wanilla147 podivej se ke mne do alba, ja mela od Zima ivory. Je to takova bila, ze ktery neboli oci. Co se spodnice tyce, Zimo mi poradil sam. Spodnice byla za 30USD.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?