Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
@kathy131 ano, ja som pisala aj vyssie, ze som velmi spokojna ako s latkou, tak s celymi satami :) Rovnako komunikacia super a dodanie za mesiac od objednania. Nesadli mi na prsiach, lebo som asi schudla odvtedy, ale ratala som s tym, ze ich dam este pred svadbou upravit na mieru, takze vsetko je ok. Ja nemam ziadne odskusane stranky, len tu moju predajkynu na dhgate :) Inak nechcem nic vychvalovat kedze osobnu skusenost nemam. Ale aj toho zima tu chvalia.
Odpovědět
hm, uvidím, musím to viac študovať, bola som viac-menej rozhodnutá, že MMB ale keď hovoríš, že to zvládnem sama......páči sa mi platobný systém. Komunikovala si s nimi ako???? lebo ak angličtina, tak som skončila už na začiatku, ešte nemčina to áno, ale angličtina nie.
Odpovědět
@kathy131 tak da sa aj cez ten mmb, len je to podla mna zbytocne, ovela drahsie a zbytocny risk, teda ja by som sa bala poslat niekomu 200 ci 300 eur a dufat, ze raz pridu aj saty. Komunikovala som s nimi v anglictine, ale nie je to nic hrozneho, naozaj :) Len zadas miery a potom sa len tesis na saty :)
Odpovědět
@zuzx noooo, len ja ani tie miery nezadám :( v angličtine teda určite nie. Ak sa smiem opýtať, takú chúlostivú vec, koľko si dala za šaty??? Mňa sa pýtala jedna baba a neviem, hanbila som sa povedať, že som si vybrala za 250 Eur šatôčky. ...možno nie predražené ale krááááásne :-N
Odpovědět
@kathy131 tak si zavolas na pomoc nejaku kamosku co ti s tym pomoze :) Tych 250 eur akoze sa ti zda malo ci vela? :-. No ja som dala 120 eur necelych aj s postovnym, takze som maximalne spokojna. Ved si pozri na predchadzajucej stranke, tam som dala aj fotky.
Odpovědět
@zuzx neviem, videlo sa mi to že to je málo, keď tu baby riešia veeeľke svadby, a také pierka a také darčeky pre hostí,... som sa hanbila vyjadriť. Mne sa to vidí, že je to aj akurát na to, že budeme mať svadbu len s najbližšími.
Odpovědět
@kathy131 nesmies pozerat na to co riesia ostatni. Ja ked som objednavala tieto saty, tak preto, lebo sa mi naozaj pacili, to ze stali len tolko bol bonus k nim :-D No a co, ze boli lacne, ved to nie su preteky co kto za kolko ma. Ja sa necudujem ze tie svadby tu stoja tolke tisice ked len za pozicanie siat daju baby nejake styri stovky...
Odpovědět
@zuzx Prosím tě , nemáš detailnější fotky , aby byl lépe vidět materiál na tvých šatech? :-)
Odpovědět
@radkaja nemam, mam len tieto co som sem dala aj tie su bohuzial vo velmi nizkej kvalite....ale material pekny, obavala som sa toho po tom co tu baby hovorili, ze to nemozu pekne spravit, ale som milo prekvapena.
Odpovědět
@zuzx To naozaj si potvrdila, že si šaty dostala a si spokojná a až potom im tie peniaze odoslali? Nepošle paypal predajcovi peniaze hneď ako tovar odošle?
Odpovědět
@smirnoftka pokial viem tak nie. Malo by to fungovat ako som pisala, lebo keby bol nejaky problem (predajca nekomunikuje, pripadne neposle saty na neviemkolke poziadanie a pod), tak paypal ti vrati bez problemov tie peniaze. A ano, system sa ma pytal ci to fakt potvrdzujem, ze ak hej, tak peniaze budu uvolnene v prospech predajcu. Tie peniaze sa tvarili ze odisili z mojho uctu (aj naozaj odisli) ale drzal ich paypal ten mesiac.
Odpovědět
@smirnoftka ale nemusi to tak byt, na dhgate to tak funguje. Lebo pamatam ze ked som z ebay nieco objednavala, tak to poslali predajcovi, ale ked bol problem, predajca mi vratil peniaze tiez bez problemov.
Odpovědět
Článek se načítá
ahojte, tak prave som si objednala saty cez dhgate, platila som tiez cez paypal. po zaplateni mi vyskocil odkaz, ze mi saty maju poslat do 8 pracovnych dni a do dalsich 4 ich mam u seba ( teda u kamosa v Cechach- zadala som jeho adresu nech mam zadarmo postovne) drzte mi place! :)
Odpovědět
@pami2 super a ake? Das sem link?
Odpovědět
@zuzx ahoj píses tú stranku tak som si to tam pozerala ale bojim sa si to objednat je to fakt bezpecne a kvalita bola dobra ? síce píšes ze si velmi spokojna ale ked ja som si už raz objednávala takto a nedopadlo to dobre a je lepsie si dá tu cinsku poštu lebo ak dám DHL alebo TNT tak tam sa to dost nazbiera tá výsledná suma a cez tú činsku je to zadarmo,,, a čo to clo to ma budu potom kontaktovať aby som doložila doklady...dakujem za pomoc som zuflala... :-)
Odpovědět
@matka72 tak moze sa stat,ze jedny saty pridu v super kvalite a druhe budu trosku horsie. Ale to uz je to riziko objednavat lacne saty. Bud to risknes,alebo si kupis/pozicias saty tu,na Slovensku,co samozrejme vyjde drahsie ;-)
Odpovědět
@matka72 Pokud se bojíš o kvalitu šatů ,tak bych raději nákup na Dhgate neriskovala. Některé holky byly sice spokojené, ale může to být jen jejich subjektivní pocit,protože nejsou náročné ,nebo nemají zkušenosti s tím,jak mají kvalitní šaty vlastně vypadat. Stačí se podívat na bazar, jak nevěsty prodávají podle nich "krásné" šaty a při tom jsou to pěkné hrůzy. Pokud nemáš pro kontrolu detailní fotky prodejcem šitých šatů,tak bych to neriskovala. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja Mám na tebe soukromý dotaz :)... proč haníš to, co není od Zima? Je to přece každého věc, kde si objedná. To, že je někdo se šaty spokojený, ještě neznamená, že by nevěděl, co je kvalita. Každý má jiné požadavky a různá kritéria. To, že někdo dá za šaty jen 120 euro, si myslím neznamená, že jeho šaty nemohou být kvalitní... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte baby, tak som sa predsalen rozhodla to risknut a idem objednat saty od Zima. Viem, ze su aj lacnejsie varianty (napr.dhgate.com) ale dufam, ze pomer cena / kvatita bude u Zima vyhovujuci :-) Na maily zatial odpoveda velmi rychlo, posielam dnes miery, detailne fotky a platim prvu polku peniazkov...tak dufam, ze to dobre dopadne :-) Mne osobne velmi pomohli Vase prispevky, ako ste tu popisovali a aktualizovali priebeh objednavania, cakania, dodania a nakoniec velkej radoosti, ze prisli saty v poriadku, tak to budem robit rovnako, mozno niekoho inspirujem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte baby, chcem sa spýtať tých skúsenejších lebo cez ebay a dhgate som ešte nikdy nič neobjednávala a rozhodujem sa predsa len nad týmito šatami: http://www.dhgate.com/2011-new-custom... čítala som predošlé príspevky a tento predajca má cez 2500 transakcií a 99% feedback, tak či tomu môžem veriť alebo či s ním niektorá nemá skúsenosti. ďaaaakujem za odpoveď :-)
Odpovědět
@lamorgaine Nenutím nikoho ,aby bral šaty jen od Zima.Pokud má matka72 strach o kvalitu ,tak ať si dobře zváží ,kde šaty koupit . Vždytˇ přece píšu ,že někomu se šaty mohou zdát ok a jinému ne. O ceně šatů jsem se vůbec nezmiňovala ,třeba Zimo taky ze začátku šil za tak málo. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
baby, zimo dáva k šatam aj spodničku s kruhom?
Odpovědět
@wanilla147 Můžeš si ji u něho objednat,automaticky ji nedává. Jednou poslal spodnici dětské velikosti :-D Možná je lepší počkat. až si šaty vyzkoušíš a pak uvidíš, jaký typ spodničky budeš potřebovat a koupíš si ji pak tady.
Odpovědět
Profilova fotka
@kikusastar rozhodla som sa rovnako... :) este cakam na par odpovedi od neho..pisal, ze vyroba je cca 25 dni a 1tyzden delivery - myslite, ze to tak bude? poslal mi aj fotku organzy, co sa chysta pouzit..ma to byt Ivory odtien, ale na foto mi pride viac broskynkova. Ma od neho niekto saty odtien ivory? bude to ivory ako pozname na SK?
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja dik :) ty mu normalne robis PR :))) co je super. Kolko vlastne stoji taka spodnicka? Velkost siat vzdy sedi podla rozmerov, co poslete?
Odpovědět
@siiimka ahoj, neboj sa a saty objednaj. Ja mam z dhgate.com svadobne saty a tiez som vyberala podla feedbacku. Objednala som este 3 spol.siat z stranky dhgate.com a vsetky si obleciem a su presne podla obrazku. Z ebay som objednavala lacnu bizuteriu, chcela som vediet co mi pride a prisli krasna bizuteria. Ja som mala tiez strach, saty su krasne a sedia.
Odpovědět
@wanilla147 :-D Raději počítej o dva týdny déle.S tou barvou organzy nevím. Jestli tu někde v diskuzi nejsou fotky jeho šatů Ivory barvy.Spodnička u nás stojí od 300-500kč. Taky si ji můžeš půjčit v nějakém saloně. Šaty někdy měly nevěsty trochu větší a někdy ale i kratší.Nikdy myslím, nebyly malé. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jozefina_82 ďaaaakujem veľmi pekne :-)
Odpovědět
@wanilla147 ahojky ak chceš šaty na šnurovačku odporúčam ubrať všade pár cm :) nemeraj sa presne..šnurovačkou si to stále vieš vykorigovať.. čo sa týka farby ivory, to je prírodná biela v preklade že? ja mám šaty ivory od Zima, na 1 foto od neho boli snehobiele, na druhej také až šampanské a prišli domkov krásne prírodné biele.. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@orieska325 ivory by mala by "slonovinova kost" - ale ano..je to taka prirodna biela :-) Vybrala som si model od Very Wang..na gombiky..takze...ak nesadnu tak to bude tak, ako sa o jej šatach hovori "saty Very W. sa neprispôsobuju, prispôsobuje sa postava nevesty" :) :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?