Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
@matyaah Ahojcek, vybrala si si krasne saty, nieco podobne som si skusala... v salone pozicovne za 500, takze dumam ci pojdem do nich :) ty si sa ako rozhodla? Tiez mam svadbu v oktobri takze casu dost 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzx Děkuji :)
Odpovědět
Profilova fotka
Super, taky jsem si objednala z číny.. byly trošku jiné ale mě se líbí.. Dokonce poštovné bylo zadarno a tak jsem na nich hafo ušetřila. Měla jsem to přes ebay a bála jsem se komunikace. Ale i když jsem začátečníéjk v AJ tak se s nima dalo v pohodě domluvit..
Odpovědět
Profilova fotka
@susankae A ukážeš? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
s@lamorgaine mám je na profilu,... sice je to fotka která je focená hned jak jsem k nim přišla takže děs.. ale .. prostě jsem musela..
Odpovědět
@juanna ahoj.. no este som sa nijako nerozhodla.. musim ist najskor nieco poskusat, zisti, co mi sedi a co nesedi.. mne sa pacia jednoduche saty, rovne, povedzme ackove, nic take nadychane, ale ci mi to bude sediet, to fakt neviem.. ale som na 150% rozhodnuta, ze kupim z DHG.. u nas su nenormalne ceny za to pozicanie, ako pises.. ty tiez zvazujes nakup cez DHG?
Odpovědět
Profilova fotka
@susankae Jsou taky moc hezký, člověk by neřekl, jak jsou kluci nebo holky šikovný :-D fakt moc pěkný a pěkně ti sednou... ;-)
Odpovědět
@susankae tak tie su krasne!
Odpovědět
@zuzx su krasne, fakt :) ako sa vola tvoja predajkyna?
Odpovědět
@zuzx aha, diki :) nevsimla som si to skor
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte baby, vcera a dnes si citam tuto konverzaciu asi tak 40 stranok dozadu, zbieram info a premyslam...vela z Vas pisalo o predajcovi Zimovi. Na ebay ma vraj meno zimolau318 ale niekto iny zase tvrdil, ze je to cloudskirt2009. Nevie mi niekto poradit ako to naozaj je? Co sa tyka stranky dhgate.com, pocula som tu o nej prvy krat...ale ked pozeram tie ceny, zvazujem, ze to skusim, nakolko referencie su velmi dobre a aj niektore baby tu pisu, ze cez nich objednavali a su spokojne. Viete, keby bola len jedna moznost, je to jasne :-) ale nakolko je moznosti viac, neviem sa rozhodnut u koho saty objednat...vie mi niekto poradit? :-| Dakujem...a vlastne musim povedat, ze tato konverzacia mi velmi pomohla...diky za nu :-)
Odpovědět
@kikusastar co sa tyka dhgate, nesije to jeden clovek ako zimo napriklad, ale su tam stovky ci tisicky predajcov, musis pozerat feedbacky.
Odpovědět
Článek se načítá
@kikusastar Já bych ti doporučila Zima,ten je už hodně prověřený(je to Zimolau318 ;-) ) . Jeho šaty jsou kvalitní,určitě ti nepřijde domů nemilé překvapení,tak jak by se ti mohlo stát u neprověřených prodejců na Dhgate.Jeho práci tady ,sleduju už skoro dva roky a šaty má čím dál lepší a i materiály na nich. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja napisala som mu mail, 5 minut na to odpisal...asi to teda skusim :-)
Odpovědět
@kikusastar ano v zaciatocnej komunikacii je bleskovy :-D :-D :-D
Odpovědět
existuje niekde album, kde su Zimove vytvory? existovalo niečo: http://www.beremese.cz/fotoblog/zuzii... souhrn-satu-z-ciny/ ale admin to stopol. Alebo ma niekto tu v albumoch niečo od Zimu, čo by bolo bez vlečky a trochu jednoduchšie, bez kruhovej spodničky?
Odpovědět
Profilova fotka
ja bych jen podotkla k Zimovi a Cinanum vseobecne, co se tyka barvy satu. Pokud chcete bilou, dostanete opravdu ciste bilou, az moc, jde az do takovy ty zarive bily, nekdo by rekl, nekvalitni, jak od "Vietnamcu". Ja si nechavala sit u Zima ivory-slonovou kost a vychazi na krasnou bilou, z ktere neboli oci. Pokud si nechavate delat vzadu zavazovani na korzet, coz doporucuji, nezapomente odecist cca 2cm. Jinak budete mit korzet nadoraz a ne vazani do "V".
Odpovědět
Profilova fotka
@smejka33 ja mam, ale s vleckou a se spodnickou ;-) mrkni na alba holek z lonskyho roku, vsechny jsme si vesmes nechavaly sit u Zima
Odpovědět
@rosny ja mám niekedy pocit, že ten Zimo (alebo aj iní Číňania) šijú snáď len s vlečkou a také s obrovskými sukňami:-) Nič proti tomu, ale nie je to úplne môj štýl. Mimochodom, tie tvoje vyzerajú úžasne.
Odpovědět
Profilova fotka
@smejka33 dekuju ;-) ale to vse zalezi na tobe, muzes si vybrat saty s vleckou a rict mu, ze ji tam nechces. Vim, ze to nektere holky delaly. Nebo taky delaly to, ze si poskladaly dvoje saty dohromady, ze se jim nekde libil vrsek a jinde spodek, tak udelaly Zimovi fotomontaz a on jim to usil.
Odpovědět
@smejka33 jedné nevěstě šil i krátké velice jednoduché šaty na převlečení. Zimo umí všechny střihy. :-)
Odpovědět
@radkaja hm, preklikavam sa tu desiatkami a desiatkami strankami diskusie a nie a nie nájsť také jednoduchšie šaty... Nepamätáš si náhodou nick tej slečny s krátkymi šatami?
Odpovědět
@smejka33 Ta slečna si se mnou dopisovala soukromě .Nechtěla veřejně vystavovat svoje šaty. Přesný nick si už nepamatuji , už je to nějaký čas. Jen doporučuji si nechat udělat šněrovačku a ne zip, protože slečna si ty šaty pak musela nechat zmenšit.
Odpovědět
@radkaja oki, chápem. Keby má niekto link na album s "jednoduchšími" šatami- teda nie úplne princeznovské. Tak sem s ním :-)
Odpovědět
@smejka33 a ake chces jednoduchsie? Lebo tie moje su napriklad velmi jednoduche podla mna, ale mozno myslis este nieco viac jednoduchsie :-D Skus popozerat dhgate.com, tam su tisice krasnych siat a mozes si ich potom dat usit aj u toho zima. Len zimo je podla mna dost drahy a mam pocit ze dava jednotnu cenu - ja som sa pytala na cenu dvoch siat - jedny obrovske princeznovske a druhe tieto co mam a na obe mi dal cenu 300 dolarov. Co sa mi teda zda divne, lebo s tymi princeznovskymi musi mat ovela viacej prace.
Odpovědět
@zuzx myslíš tieto: http://www.dhgate.com/wg-028-elegant-... Hm, tie sú celkom ok, len tá vlečka je už príliš... (pre mňa). dhgate aj tidebuy som pozerala, ale neviem neviem - ktory predajca je prevereny. Najlepšie vidieť niečo na "živej" žene a nie na modelke. Aj tak si myslim, že veľa tých obrázkov napr. na dlgate sú stiahnuté z originálnych stránok, kde ich predávajú za tisíce a Aziati sa snažia urobiť len ich kópie (nič v zlom)... len tie obrázky nie sú uplne presné. Napríklad tieto vyzerajú celkom jednoducho: http://www.tidebuy.com/product/Attrac... (myslím, že boli aj na dlgate)
Odpovědět
@smejka33 oboje sú krásne, tie prvé sa mi páčia viac, ale aj tie druhé sú jednoduchučké a peknučké. Či v takých alebo v takých alebo úplne v iných, aj tak budeš krásna nevesta ;-)
Odpovědět
...babulienky, ja som pozerala na mimibazare, majú tam tiež krásne šaty, tam som si aj vybrala, len ma odrádza, alebo teda nie som si 100% istá, ak pošlem toľké peniažky dostanem šaty?!?!?! dá sa tomu dôverovať, nikdy nevieme kto sa skrýva za predajcom. Vidí sa mi to troška prehnané, poslať celú sumu a čakať (tŕpnuť) aké šaty dostanem. Pozerala som aj hodnotenia predajcov, boli baby ktoré kupovali šaty na stužkové (všetky spokojné) ale našla som aj hodnotenie, v ktorom pani nebola spokojná, šaty vraj vyzerali ako keby ich šili študenti, trčali z nich nite... tak teraz neviem. Ako to prebieha na týchto stránkach, kto máte skúsenosti???
Odpovědět
@smejka33 jasne ze su z originalnych stranok....a podla originalu siju, ale podla mna dost dobre, aspon co som aj tu videla :) @kathy131 kasli na mimibazar, tie zenske to objednavaju z ciny a to si mozes aj sama. Presne ako pises, cez mimibazar jej musis poslat celu sumu vopred a moze sa stat, ze saty neuvidis. Ja som objednavala cez dhgate a platila som paypalom. Peniaze sice odisli z mojho uctu, ale blokol ich paypal, to znamena ze predajca videl ze som ich poslala, ale paypal mu ich uvolni az ked ja potvrdim, ze saty som dostala a ze som s nimi spokojna. Teraz v piatok ked mi saty prisli, tak som potvrdzovala v systeme ze prisli a mi vyskocilo okno ci fakt prisli, lebo ze ak to potvrdim, tak peniaze budu poslane uz na ucet predajcu. Takze toto je podla mna bezpecny sposob nakupovania, keby cosi, paypal ti peniaze vrati. Co sa o zenach z mmb neda povedat - nikdy nevies na koho narazis. Plus druha vec, ze si tam nahadzuju vyssie ceny - ak toobjednas sama, mas to ovela, ovela lacnejsie.
Odpovědět
@zuzx aha, to som nevedela, že to takto funguje. Pravdupovediac sa mi to veľmi pozdáva, keby som Ťa poprosila, vedela by si mi poslať link na tie Tvoje odskúšané stránky. Ak sa smiem opýtať, bola a si spokojná so šatami, kvalita látky...boli ako na obrázku???? Ozaj, tak Ty už nie si ďaleko, keď už máš šaty doma :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?