Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
ano na mieru.. teraz som pisala som sa domerala chce odo mna 12 mier! Jednej nerozumiem - od pleca k prsu 8-) na to sa ho idem opytat, kde presne to ma koncit.. som zistila, ze som sa zmensila :-S S kamoskou som pisala, ona tieto miery neposielala, len napisala, ze chce velkost 36 a farbu.. Neviem teraz ktore je lepsie, ked som zle pomerala.. Ten typ siat je taky specificky, bud ti sadne, alebo nie, tie si urcite najprv niekde vyskusaj.. A ten zavoj som spominala ja, ze ho budem mat gratis, aj ked zavoj asi nechcem..
Odpovědět
@smirnoftka jasne, sak uz mam v tom zmatok.. odpisujem a ani neviem, komu :D pardooooon :) ja by som to asi brala podla toho, co si namerala.. a citala som tu, ze ani o cm naviac.. ze potom, ked sa to upravuje, uz to neni ono.. cize, namerat presne a potom ani nepribrat, ani neschudnut.. dost tazka uloha :D a nemala by si to nechat na krajcirku, aby ta ozaj fundovane pomerala a aby to bolo tak, ako ma byt?
Odpovědět
@matyaah No asi to meranie predsa len budem musiet poriesit inak, lebo som zistila, ze na kazdom metri meriam inak.. A ten na ktorom som merala, nemeria vobec presne a to je jediny krajcirsky co mam a inak aj ten meter je čínsky!! :-D
Odpovědět
@smirnoftka haha :D tak to je dobree :D
Odpovědět
Ak mi teda napíšu na balíček "gift" tak by som nemala platiť nič žiadnu daň ani clo, je tak? =-)
Odpovědět
Huraaa, tak konecne si mozem svoju zasielku online sledovat :) Maju to momentalne na poste v cine, tak snad najneskor zaciatkom buduceho tyzdna budem mat saty u seba :)
Odpovědět
dala si si poslat postou? ja tiez cez EMS a dufam, ze nebudem musiet ist na colnicu, lebo som sa dozvedela od kamosky, ze ona clo neplatila, ale musela ist na colnicu zaplatit dan, dali jej nejaky dokument, ten musela oskenovat a poslat do DHL a ti jej priniesli na 2. den saty, mala free shipping.. Tak teraz neviem presne ako to funguje :-|
Odpovědět
http://lacnynakup.eu/index.php?option... :-)
Odpovědět
@smirnoftka ano dan zaplatis myslim ak je hodnota tovaru do 100eur, ak je vyssia platis aj clo aj dan..mne volal kurier a mailom mi pak poslal doklady ktore potreboval poslat spat na zacatie colneho konania.tam som musela zdokladovat platbu, naskenovat obcanak, vyplnit spolnomocnenie pre dhl ze im povolujes zastupovanie teba v colnom konani..saty som mala doma o dva dni na to.to bol moj pripad ja som mala saty v hodnote 40 eur.to je moj pripad..
Odpovědět
@orieska325 ale asi si saty nedala poslat ako "gift"?
Odpovědět
@smirnoftka nie, riadne...neviem ci som to citala tu alebo kde ze uz to neplati..myslim to s tym giftom..ale nebijem sa neviem..
Odpovědět
@orieska325 ja dufam, ze ano, aj ked z DHL objednavam prvykrat. Aj ine veci z Ciny nam stale posielaju ako "gift" a ak je to do 150 eur neplatime nikdy ani clo ani dan. Myslim, ze to bude ako v tom clanku, dan od 22-150 eur, nad 150 dan+clo.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojte nema niekto skusenost s tymto predavajucim na e-bay vola sa Hoituo?
Odpovědět
No dievcence, moja saty pred par hodina prileteli do Amsterdamu, takze uz su len kusok odtialto :)
Odpovědět
Baby, moje saty su uz doma!!!! Vcera opustili cinu a prave mi ich dorucili. Som ale v robote, takze info az vecer :)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzx No páni, tak to jsem teda strašně zvědavá :)
Odpovědět
@zuzx ty koki, strasne som zvedava. Foto, foto !! :) kolko to celkovo trvalo kym ti prisli?to ti len prisiel listok a vyzdvihnes ich na poste?
Odpovědět
@zuzx Ahoj. Ja som si objednala z tidebuy asi pred 2,5 tyzdnami,ale zatial nic. Takze sa viem teraz vzit do teba, tiez budem asi cela natesena, ked mi ich poslu:) tak teda drzim palce, aby si si vecer rozbalila svoje rozpravkove saty presne podla svojich predstav!!:)
Odpovědět
Profilova fotka
@sisanevesticka Á na tebe vlastně čekám, co ti přijde a za jak dlouho :)
Odpovědět
@lamorgaine Taaak potom poslusne hlasim, od objednania mame zatial 2,5 tyzdna, zatial spokojnost, usmev na perach, vietor vo vlasoch a saty niekde v Cine:)
Odpovědět
No baby, objednavala som ich 7.januara, to bola sobota, cize nepracovny den. Mali byt dokoncene skor ale bol cinsky novy rok, takze mi obchodnicka pisala ze ci mi to nesuri nejak moc, ze maju sviatky, ale ze do konca mesiaca ich dokoncia. Trosku sa to sice pretiahlo, ale posielala ich vcera z ciny a dnes prisli. Akoze som z toho uplne mimo, lebo vecer boli este v amsterdame, rano som pozerala, uz boli prec z bratislavy! Tak som myslela ze asi v pondelok to pride k nam na postu. Ale potom ma napadlo, ze ci ich nahodou nedovezie kurier priamo z tej dodavatelskej spolocnosti...tak som pre istotu volala sestre ktora je doma, ze keby nahodou prisli saty, nech ich preberie. Este bola v pyzame, ze ok, akurat vstava, bolo nieco pred jedenastou. Ani som tomu nadej nedavala, myslela som ze prise v pondelok listok ze si mam po ne prist na postu. No a cca za 20 minut odvtedy co som volala sestre tak mi uz aj volala naspat, ze uz ich mam doma!!!! Ze normalne ich priniesol chlapik z tnt, to bola ta zasielkova spolocnost cez ktoru to islo, mimochodom som mala shipping zadarmo. Cize prisli mi az priamo domov, sestra len podpisala nejaky papier ze ich prebrala a ked som pozerala sledovanie zasielky, tak uz tam bol status ze delivered in good condition :) Cize ziadna posta, behanie na postu a dokonca ani ziadne clo a dph. Este som v robote, za par minut odchadzam, este idem na nakup, ale dnes sa budem ponahlat ako nikdy :) Sa nemozem dockat. Aha a zabudla som povedat, ze vraj prisli v malickej obalke. Bola som na telefone ked ich sestra rozbalovala doma, ako to otvarala tak mi hovori, ze neveri ze tam nejake saty su, ze maximalne nejake tricko :) Vraj uplne malinka obalocka. Boli zabalene v niekolkych vrstvach, odbalovala to fakt dlho. A nakoniec este boli saty aj prevratene naopak, aby sa neuspinili. Tahala som z nej dojmy ze ake su, ale kedze to nie je jej styl vobec a ani sa tym netajila, tak povedala len ze normalne, biele a ze vyzeraju ako zaclona :) Jej sa totiz nepaci ta cipka ci z coho maju byt usite. Ale ze ziadne nitky nikde netrcia ani ziadna tragedia. A mala som pocit ze sa jej aj pacia, len to nechcela priznat predo mnou, my sme na noze stale :)
Odpovědět
@zuzx o tych svaitkoch pisali aj mne, preto som kludna zatial. fiiiha, tak utekaj domov!!!:)drzim palce!
Odpovědět
Kocky, som doma....saty su uzasne. Krasne, nadherne, vyzeraju presne ako na obrazku, alebo aj krajsie. Sadli mi ako uliate co sa tyka dlzky a vsetkeho okrem prs - tam su mi trosku volnejsie, takze to budem este upravovat na mieru tesne pred svadbou. Moze to byt tym, ze sme zle odmerali, alebo tam oni nechali nejaku rezervu, alebo som jednoducho schudla, lebo momentalne som na 12tom dni fat loss a je to naozaj prisny fat loss co sa stravy tyka a citim, ze nieco zo mna veru dole islo. Akoze som uplne stastna, prekrasne su, odporucam predajkynu. Naozaj su tam velmi sikovni. Uploadnem aj jednu fotku, aby ste mali predstavu, ale som naozaj spokojna a ked si predstavim ze stali necelych 120 eur, tak nie je co riesit.... Este si dam u nej aj zavoj usit, chcem spanielsky, ale asi kratsi ako po zem a chcem aby mi tam dala presne tu istu aplikaciu co mam na satach.
Odpovědět
@zuzx jeeeeeeeeeej tak to je super :-) čakáme na foto a tešíme sa spolu s tebou:-)
Odpovědět

Odpovědět
jeej supeeeer!!!!!!
Odpovědět
A viem, ze vela dievcat malo obavy ako bude vyzerat ta cipka a material, tak mozem povedat, ze uplne krasne, normalny material, nic osalene alebo lacno vyzerajuce. Cize fakt po kazdej stranke perfektne.
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzx Krásné, moc krásné :)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzx od koho jsi je objednávala, prosím? ;-)
Odpovědět
@lamorgaine objednavala som priamo od tejto predajkyne: http://www.dhgate.com/wg-028-elegant-... Aj komunikacia bola zo zaciatku super, ku koncu horsie, pisala som jej posledny tyzden asi 3x a neozvala sa, pytala som sa aky je stav mojej objednavky, nepovedala nic, len mi dala tracking nr, ktore stale nebolo aktivne, ale nakoniec to vcera poslala z ciny a dnes ich mam doma :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?