Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
ahojte, tie ktore ste si objednavali z DHGate davali ste si aj nejak poistit ten balik? ako je mozne ze spolocnost EMS posiela do Ciech zadarmo?
Odpovědět
Profilova fotka
@pami2 někteří prodejci a některé šaty ano zadarmo.
Odpovědět
@pami2 - na DHG sa da vyfiltrovat, ze chces ukazat iba tie saty, ktore maju shipping na slovensko zadarmo.. a nie je ich malo :)
Odpovědět
moje saty bez postovneho vyjdu este drahsie ako s nim.. tak som si prave dohodla s jednou znamou z CZ, ze to dam poslet k nim a ona mi to uz posle ;-)
Odpovědět
@smirnoftka objednavala si z DHG? neposles link?
Odpovědět
ano z DHG ale este som neobjednala tento tyzden objednam.
Odpovědět
@smirnoftka tak drzim palce! ja sa tiez v tom stale vrtam, pozeram, uz sa mi o tom aj sniva :) ked objednas, das link potom? aj si bola predtym v pozicovni vyskusat, aky typ ti asi tak cca sedi a nesedi ci si objednala iba podla subjektivneho pocitu tie, ktore sa ti pacili? :) viem, vela otazok :)
Odpovědět
dakujem, dufam ze to vyjde, tiez vsetko pozeram, citam, som zvedava ci to vyjde aj s tou postou zadaro co som teraz vymyslela, lebo posta by na SR bola drahsia ako saty! Ano bola som skusat, povyzvedala som vsetko o velkostiach, spodnicke a presne tieto som si aj skusila, aj sa mi najviac pacili aj hodili..Aky link myslis saty, ktore objednam? :-)
Odpovědět
@smirnoftka jj, myslim link na konkretne saty, ktore objednavas cez DHG.. ja som tiez nasla dnes par krasnych.. :) asi pojdem do toho mimo zima.. je pridrahy.. :)
Odpovědět
Ja som objednala tiez z dhgate a dnes mi tam supla tracking nr uz skutocne, ale este nefunguje, tak snad coskoro sa dozviem kde su moje saty a hlavne, ze mi pridu v poriadku a budem spokojna :)
Odpovědět
@zuzx som zvedava.. das potom vediet? a posles link, ktore si si objednala? drzim palce, nech to vyjde :)
Odpovědět
ahojte posle mi niekto link na stranku ke sa daju objednat saty ?
Odpovědět
Článek se načítá
Tak idem ich asi objednat, drzte palce :-) Toto su oni: http://www.dhgate.com/wholesale/decad...
Odpovědět
@smirnoftka su prekrasne! take bohate :) tak, drzim fakt palec! kedy mas svadbu?:)
Odpovědět
@jun2012 www.dhgate.com a potom si najdi wedding dress :)
Odpovědět
dakujem, az v juli ;-) vzdy som po takych princeznovskych tuzila a skusala som, najviac sa mi take hodia... Kamoska ich chcela, ale objednavala uz pred Vianocami a toto bola nova kolekcia, tak objednala podobne z Číny a tiež krásne, podobné týmto mojim.. ty mas kedy svadbu?
Odpovědět
@smirnoftka ja mam casuuuuuuu.. planujeme az v oktobri.. ale ja potrebujem dlhsi cas na pripravu.. vsetko prebrat z prava, z lava, z hora, z dola :D a ta tvoja kamoska bola spokojna? uz jej prisli?
Odpovědět
jasne, presne o mesiac ich mala, videla som sice len foto, ale dobre jej sadli, ale tak ona ma super postavu, jej sadne aj nemozne :-D chcela potom objednat aj tieto, ze tie sa jej pacia este viac, ale uz len vymysla :-) nakoniec sme sa dohodli, ze mi ich prenecha, rovnake som mat nechcela :-D tiez pobehala salony najprv a podla toho objednala.. ale dlllho rozmyslala, vahala, ale tak nelutuje, ze to riskla.. inak mne sa tiez uz o tom aj sniva :-D
Odpovědět
@smirnoftka :D tak take stavy som mala aj ja, ked som zacala tie saty pozerat doma, v robote, normalne sa mi o nich snivalo .. ja som rozhodnuta objednat si z DHG, akurat musim ist do salonu vykusat, co ponukaju a vyskusat tie, co sa mne pacia podla obrazku,ci mi vobec padnu.. ta cena z ciny je uzasna! sak to pozicovne u nas je strasne prehnane :) uz si objednala? som strasne zvedava a moc drzim palce!
Odpovědět
tak nakoniec som to nechala na zajtra, lebo sa mi nezdalo, ze velkost a farbu mam napisat len do jedneho ramceka ani som nevedela podla coho, tak som sa číňanovi konecne dopisala :-D a vysvetlil mi, ze to mu napisem dodatocne vsetky podrobne rozmery (od bradavky k bradavke :-D a pod.) Zlavu uz dat nechcel, ale ze da mi k tomu zadarmo aj zavoj ;-) Aj ked ten som si v salone skusala a vraj sa mi hodi, ale chcela som len korunku.. a aj spodnicku k tomu ma, ale tu uz mam vybratu nastavitelnu.. tak uvidime.. x-)
Odpovědět
@zuzx prosim ta a dala si si ten balik aj nejako poistit? platila si cez Paypal? to ti pride domov listok a ty mas ist na colnicu alebo ako to vlastne funguje?
Odpovědět
@pami2 nedavala som ziadne poistenie, mam tam free shipping, tipujem ze mi to pride priamo domov - teda listok a vybehnem na postu. Neviem ako to je s clom, poprosila som predavajucu nech mi na balicek napise gift, aby sme sa vyhli clu, hovorila ze samozrejme, vzdy to tak robi, ale ze mi zarucit nevie ze to pojde bez cla. Ale ja mam nizku cenu, len 120 eur dokopy, takze mozno aj mimo colnice to pojde, urcite dam vediet.
Odpovědět
@zuzx super! a to si ako nazmluvala zadarmo zavoj? to si ho musela nejako moc ukecavat? mne nechce nikto dat nic zadara.. :D musim ich este natahovat :D ono ti to pride, v pohode, to nemusis mat strach.. my sme uz objednavali cez DHG, prislo to uplne v pohode, clo sme neplatili.. poslali ako gift, ved oni vedia, ako to maju robit ;) joooj, taka som zvedava, co ti pride a ako.. :)
Odpovědět
clo sa plati len nad 150 eur pokial viem, vzdy na balicek napisu nizsiu cenu aka je v skutocnosti aj ak by bola vyssia ako tych 150 eur (objednavali sme uz kopu veci z Ciny a vzdy to tak bolo, nikdy sme clo neplatili tak dufam, ze aj pri satoch to tak bude..) Matyaah, spytala som sa, ci neda zlavu a ked nechcel, tak mi ponukol aspon zavoj, ked som sa pytala na spodnicku, tak si myslel, ze aj tu chcem zadarmo :-D To sa este nacakame, kym to pride... a tebe sa ake zatial pacia? posli nejaky link ;-)
Odpovědět
@smirnoftka jasne, sak ti cinania vedia, ako to maju robit.. nerobia to den, ani dva.. este ze! lebo natahovat sa s colnikmi, to veru nie je ziadna sranda.. noo, ja mam uz 2 plne exceloveske subory, ake sa mne pacia.. :D kazdy den ine, no moja predstava su rovne saty, nie take, ako si si ty objednala.. pockaj, skusim nieco vyhrabat na priklad.. :) http://www.dhgate.com/custom-white-iv... povedzme, ze nieco take :)
Odpovědět
nooo super :-) tak sa teda tesim, ked objednas, ze ako budu vyzerat :) kedy sa chystas? najprv sa asi treba rozhodnut poriadne cooo :-D ty si asi vyssia..?
Odpovědět
@smirnoftka @matyaah baby, tie saty z DHG vam usiju na mieru, alebo sa objednava jednotne cislo ako 36, 38?
Odpovědět
@smirnoftka ja sa tiez tesim.. nie, nie som vyssia :D to je ta moja utkvela predstava, ze mi taketo saty pojdu.. no uvidim, aka bude realita v salone, ked si take obleciem.. :D ja mam este cas, svadba v oktobri, cize.. ajajaaaaaaaaajj :) @cmukix - das mu asi milion mier a on ti ich podla nich usije.. na mieru :)
Odpovědět
@matyaah zavoj nemam ziadny, kde si to vycitala? :-. Pisala som len ze postovne mam zadarmo :)
Odpovědět
@zuzx sorry, to malo byt smirnoftke.. PREPAAAC :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?