Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
holky, tidebuy.com, lightinthebox.com, jjshouse.com to bude asi všechno jedno a to samé, mám pravdu? a objednávala některá z vás z jmenovaných něco? pořád přemýšlím, že to asi risknu, za tu cenu to asi stojí a když přijde nějaká hrůza kdyžtak si půjčím tady...
Odpovědět
Profilova fotka
@flowerbl Někdo si tu objednával z tidebuy, taky čekám až co přijde :)
Odpovědět
Profilova fotka
@pami2 tak to Zimo asi upad!!!! loni to sil o 100 min :-. @flowerbl meli dost spatny reference, nespolehlive!
Odpovědět
@flowerbl Ahoj, ja som si objednala, asi pred tyzdnom, tak cakam. Tiez som sa bala, ale pisali mi dievcata, ktore odtial objednavali a uz maju hotove saty doma, ze vsetko prebehlo ok a so satami su nadmieru spokojne. No uvidime, dufam, ze aj moje budu pekne. Kazdopadne za tu cenu sa to velmi oplati.
Odpovědět
@rosny Jo a před rokem a půl jak začínal, tak šil za 2 ,5 tisíce.l . :-. :-| Asi by nevěsty měly začít smlouvat.
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem holky také zvědavá jestli některé z vás už dorazily objednané šaty z GHGATE.com. Vybrala jsem si tam také a za tu cenu to chci zkusit. Ale jen, jestli uvidím od vás pozitivní komentáře na tuto stránku. :-)
Odpovědět
@jarunka21 ja mam z dhgate a mali byt dokoncene do vcera, pisala som dnes aj predajkyni, ale zatial sa neozvala, tak cakam. Ale to mas jedno, lebo dhgate je nieco ako ebay, su to tisice predajcov a kludne sa moze stat, ze ja budem mat pozitivnu skusenost a ty velmi negativnu. Pozeraj feedback a komentare od nakupujucich, to je jedine cim sa musis riadit :)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzx Někdo už mi tu psal, že má šaty z DHgate doma a byl velmi velmi spokojený :) jen si nevybavím kdo :-) určitě je to tu o pár stránek zpět.
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja No je jedním z nejdražších na ebay teda :-|
Odpovědět
@jarunka21 ja mam saty z dhgate.com a su krasne. Urcite si saty objednaj, nemusis sa bat.
Odpovědět
@jozefina_82 a ake mas? hodis sem link prosim ta?
Odpovědět
@zuzx http://www.dhgate.com/2011-new-slim-l... moje saty :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@jozefina_82 Od tohohle prodejce? =-)
Odpovědět
@jozefina_82 tie su pekne a fakt sa aj podarili? Lebo su aj dost narocne... Cena je super, postovne zadarmo co je tiez perfektne. A predajca teda ok? Lebo ma len 40 transakcii a 80% feedback...
Odpovědět
Ja baby inak pozeram na toho mojho predajcu, vcera tam nejaka kupujuca nechala negativny feedback, uz si nepamatam presne co pisala - tusim ze to nebolo ako na obrazku alebo take nieco a bola som zvedava ako sa k tomu predajca vyjadri....a dnes pozeram, ze ten negativny koment tam uz nie je a feedback ma znova 100% :-.(vcera malicko klesol). Ako je to mozne? Je mozne ze obchodnik si vymaze negativne komenty???
Odpovědět
@lamorgaine http://www.dhgate.com/quality-wedding... moje saty siju 3, objednala som ich o tohoto predajca :-)
Odpovědět
@zuzx ja som spokojna, saty nie su uplne identicke (je to kopia, kvety nie su uplne rovnake) Ale za tie peniaze, parada. Ked mi prisli, hladala som na nich chyby, napr. kde sa budu parat apod. Nenasla som nic, ziadnu vadu.
Odpovědět
@jozefina_82 no super, tak sa tesim aj za teba, potrebujem citat taketo povzbudive prispevky :) Ja som to tiez riskla za tu cenu s tym, ze objednam par mesiacov vopred, aby bol pripadne cas na plan B :)
Odpovědět
@zuzx mne prisli saty velmi skoro, nic nenapisali a odrazu mi prisiel balik :-) Ja som chcela saty z pozicovne (znackove saty PRONOVIAS atd), ale mala som strach, ze ked si ich vyberiem v septembri, tak v aprili uz budu opotrebovane. Ja som tiez pocitala s planom B, ale uz ho nepotrebujem :-) Drzim palce nech Ti pridu saty podla Tvojich predstav.
Odpovědět
@jozefina_82 tak to som rada, snad aj ja svoje coskoro uvidim. Zatial stale nemam odpoved, ale v tom lepsom pripade uz cestuju :) Bala som sa toho isteho - po prve mali v pozicovniach nemozne saty, po druhe boli predrazene neskutocne a po tretie - ako budu tie saty o pol roka vyzerat? Tak som radsej zariskovala...
Odpovědět
@zuzx ja som poctivo vyplnila vsetky miery, kt chceli. Aj tak mi napisali a chceli zakladne miery (vysku s topankami, prsia, boky, pas) a potom uz nic. Mna strasne hreje ten pocit, kolko som usetrila oproti satam zo salonu :-)
Odpovědět
@jozefina_82 ja som tiez vyplnala snad 14 mier, mamina ma merala. Takze ja verim, ze tam maju nejake nastavitelne figuriny, ktore si nastavia presne podla mier co sa im poslu a podla toho siju. A teda saty ti sedia aj dobre hovoris, hej? Lebo tie tvoje musia sediet perfektne aby vynikli... Mna tiez hreje ta cena, v salone chceli za pozicanie 400 eur, ja budem mat krasne saty za 120 eur, uplne neskutocne, len teda dufam, ze vsetko bude ok. Kamoska mala za 80 eur aj s postovnym a bola nadherna, az po roku som sa dozvedela ze to boli saty z ciny a kolko stali...
Odpovědět
No ja som si nasla krasne limetkovo zelene saty na dhgate, kedze mi to nesuri a vzala by som ich az na svadbu po tej nasej tak to pockam na vas baby ako obstojite:) a popripade pak objednam aj ja:)
Odpovědět
@orieska325 nemusis sa bat, ja mam z dhgate.com svadobne saty a este 3 siat :-) saty su podla obrazku. Nepride ti nic ine. Nie som si ista, ale kazde saty mam od ineho vyrobca.
Odpovědět
@zuzx ja mam na satach snurovacku, sedia perfektne. Nemusis ich vobec upravovat. Iba krajcirka mi sije spodnicku a uchytenie na vlecku. Ja som mala strach, z akej latky budu saty usite. Vybrala som si taft (nieco ako saten). Saty prisli v malej krabicke :-) vobec neboli pokrcene (iba trochu vlecka). Pravdupovediac cakala som, ze pride nieco nepouzitelne. Bola som milo prekvapena. Potom mi napis, ci si spokojna so satami, kt. ti prisli. Som zvedava.
Odpovědět
Ahoj dneska mi přišly šaty objednávané ne na ebay ale na jednom zahraničním eshopu jsou luxusní, perfektní zpracování, skvěle sedí. Jsem poměrně vysoká a nechávala jsem si je šít přímo na míru a délka i vše ostatní je perfektní. Vsadka je taky v pořádku. Mám šaty šněrovací a podle mír které jsem mu zadala je to v podstatě nejmenší možná velikost zašněrování, takže pokud se chystáte hodně zhubnout tak radši centimetry uberte (u šněrovacích tam máte stejně vůli)- Vloni jsme zařizovali šaty se ségrou měla je z poměrně drahé půjčovny a musím říct, že po té co vím co nabízí půjčovny a srovnám to s tím co mám doma už bych si šaty nepůjčila. Mám takový pocit, že ne všechny půjčovny mají všechny šaty opravdu originály... Jinak co jsem tak koukala líbilo se mi spousty jednoduchých šatů př. http://www.svatebnisaty.net/svatebni-... na fotce vypadají úžasně ale pak jsem na jednom svatebním veletrhu viděla originál a zklamaly mě, takže si myslím, že spousta zklamání není ani vinou čínských prodejců, ale spíše mylnou představou kupujících. Moje šaty mají samy o sobě tři vrstvy tylových spodniček takže jsou bohaté, přesto si tam ještě budu dávat obruč, počítejte s tím, že 99% šatů je střihově děláno na spodničky s tylem nebo s kruhy a bez nich to prostě není ono. Vřele doporučuji si jet nejdřív šaty prohlédnout na veletrh nebo do půjčoven protože málokdo má postavu modelky na fotce. Alespoň ať víte, typ střihu vůbec to nemusí být ty samé. Jinak šaty trvaly přesně 15 pracovních dní jak mají na stránkách a během cca 24hodin pak byly včetně proclení v čechách. Posílali je DHL a myslím, že tam celníci daleko méně zkoumají cenu zboží (platila jsem to co bylo uvedeno na obalu takže asi 10x méně než bych měla). :-)
Odpovědět
@michaleajahod A z kterěho zahraničního eshopu konkrétně jsi šaty objednávala?
Odpovědět
Ja som si objednavala z dhgate a cakam na dodanie, maju prist koncom februara. Ma niekto skusenosti s tym ako to prebieha na colnici? Prisiel niekomu balik priamo domov alebo zostal vzdy na colnici? Ako to tam prebieha ked suma neprekracuje 100 eur?
Odpovědět
clo platis az nad 150 eur, ale to je jedno, oni vzdy napisu na balik nizsiu cenu, aku si v skutocnosti zaplatila ;-) Kedy si saty objednavala?
Odpovědět
@snoe 12 - ake saty si si objednavala? posli link.. ja tiez zvazujem, neviem, ci mam objednat cez DHG, alebo cez zima.. a ako rychlo ti ich usili? budem vdacna za vsetky odpovede..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?