Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
@lamorgaine to fakt??? a to uz preco prosim ta? aky je rozdiel medzi SR a CR v postovnom?
Odpovědět
@lamorgaine @orieska325 sorry, chyba v kalkulacii...spolu s postovnym za 273$....384$ to stoji v jasminebridal
Odpovědět
@lamorgaine jasné veď ako som písala tie stránky nepoznám ..tak sa treba už len dobre rozhodnúť :)
Odpovědět
Profilova fotka
@pami2 No fakt. Vy máte asi jen možnost dopravy s DHL, do čr jde i EMS.
Odpovědět
Profilova fotka
@orieska325 Vždyť jo, stejně to každá kupuje jinde, nebo alespoň, co jsem postřehla tak od několika zdrojů. Já zatím ještě počkám :)
Odpovědět
@lamorgaine Já jsem velký fanda Zima,ale pokud ti nevadí dát více peněz,tak bych vybrala Jasmines bridal shop.Pamatuji si,že jedna velmi náročná nevěsta si tam nechala šít krajkové šaty,a byla velmi spokojená. Mají taky fotky šatů, co šili na svém facebooku,tak můžeš kouknout(jsou tam i od té české nevěsty ,jmenovala se Irena J.). Všechny šaty jsou tam moc pěkné,myslím,že ani Zimo by některé náročné modely takhle krásně neušil. Mám pocit,že používají ještě náročnější krajky a aplikace než Zimo. Ušití šatů u nich je trochu delší ,myslím že přes dva měsíce. :-)
Odpovědět
@radkaja Až tedˇjsem se podívala jaké šaty chceš a myslím,že Zimo by ti neudělal na té sukni přesně stejné řasení jako na originálu.Asi by to bylo jen velmi zhruba podobné. U jasmines bridal by si se sukní asi více pohráli ,byla by bližší k originálu.
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja Ježíš,já to nemyslela tak, že Zimo neumí ušít hezké šaty :). Jen jsem napsala, že si stejně každá holka, která se rozhodne si nechat ušít šaty na míru, obhlédne terén :), protože někdo si tu objednává od Zima, někdo přes Dhgate, někdo z ebay, někdo z Aliexpress, někdo z aukra a tak, jak prostě uzná kdo za vhodné. Já osobně chci šaty velmi jednoduché, dokonce jsem je našla i zde v bazaru, ale za nehorázný peníz, ale to jsem odbočila :) Prostě jsem chtěla říct, že každá si chceme ty nabídky porovnat, srovnat na základě zkušeností holek, které si objednaly od "různa" a nakonec se rozhodnout samy. Nakonec se stejně každá rozhodne,jak chce. Zimo má dobré reference zde mezi vámi. Já si třeba myslím, že to stejně bude jeden z těch lepších prodejců na ebay nebo dhgate, protože pochybuju, že šije jen pro české holky a že v dnešní době prodává pouze na základě referencí bez jakýchkoli stránek. Tomu prostě nevěřím :) Jinak ho nehaním, vůbec ne, sama o něm uvažuju :)
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja jaké řasení? myslíš to pod prsama?
Odpovědět
@lamorgaine Ježkovi voči já jsem si tě spletla s uživatelkou Pami2, chtěla jsem jí povědět o zkušenostech s Jasmines Bridal. Ona si vybrala náročně řasené šaty. Já jsem svůj příspěvek vůbec nesměřovala proti Zimovi. Prostě v Jasmines umí náročné šaty ,ale za více peněz. Samozřejmě jí vůbec nic nenutím,rozhodnout se musí sama ,aby byla spokojená. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja no už jsem si říkala, co jsem zase kde napsala "špatně" :-D jsi mě vylekala :)
Odpovědět
@lamorgaine Moje chyba a zmatkaření. :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@radkaja náhodou...ochota pomoci se cení :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@leila_ Predajca na ebay, cez kt. som si dávala šiť šaty sa volá xinyuan51882010 a má 100% feedback. Na šaty som čakala cca 3 týždne a to boli Vianoce cez to...
Odpovědět
Profilova fotka
@bastillka hezké jméno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine Čo tam po mene, hlavne že sa s ním dobre komunikovalo a šaty mám už doma :-))
Odpovědět
Profilova fotka
@bastillka já vím :) a jaká je kvalita?
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine Podľa mňa na nerozoznanie od salónov, síce šaty nemám vôbec komplikované, ale nie sú ani jednoduché. Sú hebučké a presne na mňa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bastillka a mohu vědět, které máš?
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine máš v IP
Odpovědět
Tady na ukázku, že Zimo umí udělat i háček na vlečku (o kterém se tu spekulovalo) :-)
Odpovědět
@elisa1 Jo umí..aj moje šatky už majú háčik ale musím si ho preinštalovať zvnútra..viac sa to hodí k môjmu typu šiat:)
Odpovědět
@zuziiiiicek Ahoj.Prosim poslite mi kontakt na toho Zima,neviem ho nikde najst.Dakujem
Odpovědět
ahoj baby, som tu po dlhom case a pozeram,ze zuziiiiicek uz album so zimovymi satami nema,ze ho stopol admin :( ]-( chcem sa opytat ,nedavala ste si niektora sit v poslednej dobe nieco podobne ako na prilozenych fotkach? mali by to byt pronovias fuente a pergola a sohia tolli - darla..dakujem.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty :-) máte někdo prosím zkušenosti se šaty ze stránky svetkrasnychsatu.cz ? Na fotkách tam vypadají moc krásně a ceny jsou překvapivě nízké, tak jestli nějaká už nevíte, jestli fotka odpovídá realitě. Mám trochu strach objednávat šatičky přes net.
Odpovědět
@bubblinkka Myslím si,že druhé a třetí šaty nebudou pro Zima žádný problém,protože mají celkem jednoduchý střih.U těch prvních by možná netrefil přesně to řasení na sukni,ale asi ne o moc. :-)
Odpovědět
@radkaja : ok dik :)zhanam to pre kamosku,este sa len rozhoduje,tak uvidime :)
Odpovědět
baby, napiste prosim konkretnu stranku, ako sa dostanem k tomu Zimovi a Jasmines? neviem sa na ebayi k nim dostat, dakujeeem :)
Odpovědět
@mirinnkaa Zimo ani Jasmines nejsou na Ebay. Jasmines má webovky - Jasminesbridalshop.com . Zimo nemá nic,komunikuje se s ním přes mail tak,že mu pošleš fotku šatů .Ten mail přesně nevím,ale pár stránek zpátky tu několikrát je. ;-) :-)
Odpovědět
Baby a co ftalaty a ine svinstva? Ako to riesite? Daju sa saty tych chemikalii akosi zbavit?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?