Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky jsem poslala první platbu a teď už jen čekat. Trochu se to čekání s jejich novým rokem prodlouží, ale mám ještě dost času. :-) Měli jste taky problémy s doručováním mailů? Vracejí se mi, že nebyly doručeny. Tak musím třeba druhý den poslat znovu. Asi má Zimo hodně plnou schránku :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@elisa1 Tvé šaty jsou vážně krásné!
Odpovědět
@elisa1 nadhera!!!
Odpovědět
@kristynka_l Nevěsty v minulosti měly problémy se Zimovou plnou schránkou.Také se jim mejly vracely.Většinou to bylo, když byl hodně přetížený a nestíhal.Teď to bude asi kvůli novoroční dovolené ,třeba je někde v Číně,kde nemá přístup k internetu. ;-)
Odpovědět
Baby, ja som objednavala pred dvomi tyzdnami zo stranky dhgate.com a dnes mi prisiel mail ze ich shippli!! Tak som strasne zvedava co a ako. A to som este tento tyzden komunikovala s predajkynou, ze kedy budu, ci budu neskor kvoli sviatkom, tak mi pisala, ze dokoncia ich do konca januara a dnes mi prislo tracking number! No som sokovana, hned som jej pisala ze ci to je ozaj pravda :) A mimochodom, ako si odsledujem zasielku? Napisali mi ze to posielali cez UPS a dali mi cislo, ale povodne to malo ist cez TNT lebo tam bolo postovne zadarmo. Tak ja neviem - poslali mi to od nich cez UPS a u nas mi to uz doruci TNT? Alebo ako mam tomu rozumiet? Pozerala som cez obe spolocnosti, ale moje tracking asi este nemaju v systeme...
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzx A hodila bys mi prosím do IP od koho jsi je tam objednávala? děkujííí :-)
Odpovědět
@lamorgaine ja som objednavala tieto a od tohoto predajcu :) http://www.dhgate.com/wg-028-elegant-...
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzx Děkuji, počkám ještě, co ti přijde :)
Odpovědět
ahojte, som tu nova....uvazujem nad kupou siat z ciny, nakolko u nas je to dost drahe, vsak len pozicovne je vyse 400EUR :( ...ake mate skusenosti so satami z ciny? aku stranku/predajcu viete odporucit? pozerala som asapbay na ebay zatial a landybridals..
Odpovědět
@nozdormu diki, tak potom napis ake su satocky :)
Odpovědět
Ahoj holky, asi to tu už je někde napsané, ale nemůžu to teď najít. Jak přesně probíhá platba Zimovi? Peníze se posílají převodem na účet nebo přes nějakou platební bránu? Díky moc! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bublinajda Zimovi sa plati cez paypal :-) jedna nevesta platila aj prevodom cez Western Union, ale mala s tym nejake problemy (neviem, ci s platbou alebo so Zimom), ale je to tu niekde spominane.
Odpovědět
Článek se načítá
holky, nejak jsem se v ty dloooouhy diskusi ztratila, muzete mi pls nekdo napsat o jakeho prodejce se jedna, jaky e-shop, nebo snad e-bay? =-) saticky, co odtud mate jsou uuzasne...
Odpovědět
@danulicek Cauky mam otazku, aj tvoje saty mali taku neidentifikovatelnu vonu? Neviem ako to odstranit, ma tu niekto podobnu skusenost?
Odpovědět
Profilova fotka
@orieska325 ano, aj moje saty tak nejako neidentifikovatelne citit novotou :-D ale len ked k nim privoniam, ked som ich mala na sebe, necitila som nic. ja si ich navonavkujem a verim, ze to bude ok :-)
Odpovědět
@danulicek no ja ked som vybaila spodnicku ta tak ju tak divne bolo citit tak som ju namacala do anivaze,,no ale saty..zatial som ich dala do zipsovacieho obalu a navonala to tam :)
Odpovědět
@orieska325 Mě šaty nevoní novotou, mě to teda smrdí. Neumím si představit jít v nich rovnou. Prvně půjdou hezky do čistírny.
Odpovědět
@elisa1 nechcela som to tak surovo napisat ale vona a la novota :-) to nie je.. :-) :-) :-) dala som ich von na mraz a pak navonala budem to opakovat kym nebudu ok.do cistiarne ich nechcem dat mam tam na sukni take kvety su jemne prichytene mam obavu aby ich neznicili.
Odpovědět
Profilova fotka
@elisa1 @orieska325 som to blbo napisala :-D ale co ja viem - moje saty nesmrdia, tak neviem :-D ale tiez robim podobne ako orieska325, ze ich smarim na mraz, navonavkujem a bude to snad ok :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bastillka a od koho prosím máš šatičky ušité?
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja prosím jak dlouhá je cca nyní doba dodání ?
Odpovědět
@leila_ Nevěsty teď měly šaty doma za cca dva mésíce, ale raději počítej ,že to bude trvat déle. Od února asi začne mít více zakázek. :-)
Odpovědět
@orieska325 @elisa1 @danulicek Já bych se nebála šaty opatrně vyprat ve vaně. Spíše bych je nedala do čistírny, tam je asi v ruce neperou. :-p
Odpovědět
@radkaja Vieš že aj nad tým som rozmýšľala ono úplne stačí namáčať do aviváže, ako som dala tú spodnicu a je krásne voňavá..asi počkám keď bude teplo a zrealizujem..v paneláku veĺa možností na sušenie nie je hehehe 8-)
Odpovědět
baby, prosim vas poradite mi: odkial je lepsie kupit si saty: dhgate alebo jasminesbridalshop.com ? http://www.jasminesbridalshop.com/ind... tu su za 384$ http://www.dhgate.com/factory-price-b... a tu zas za 273$ ....co je dost velky rozdiel....zavisi to od kvality? ...pripadne si mam dat radsej usit u Zima? :-| s ktorym z tychto 3 ste boli spokojnejsie pripadne koho by ste si vybrali vy? som ochotna dat aj vyssiu sumu, len nech ta kvalita je OK....
Odpovědět
Profilova fotka
@pami2 Toho prodejce na dhgate taky právě zkoumám :). jen u těch tvých šatů mi naskočí cena 132usd? To máš i s poštovným?
Odpovědět
@pami2 neviem, nepoznám stránky ktoré si spomínala ale šaty od Zima sú krásne..videla som tu rôzne štýly ozaj každá z nás čo sme si dali ušiť šaty tak dá sa povedať že každé sú iné a krásne..neviem podľa mňa je dosť málo 132 usd za šaty..aby sa to neodrazilo na kvalite..predsa svadba je len raz..teda v tom lepšom prípade 8-) 8-) 8-) :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@orieska325 132 mi taky přijde málo, ale zase má ten prodejce velmi pěkné hodnocení a má ho téměř 1800, což by mohlo také o něčem svědčit.
Odpovědět
@lamorgaine @orieska325 @lamorgaine no ano 132 je za saty a postovne je 155, co je smiesne- platit viac za postovne nez za saty...takze spolu je to 384$ aj s postovnym....tiez pozeram , ze toho vela predal a ma dobre hodnotenia. tieo saty som na stranke dhgate.com nasla dokonca este lacnejsie u ineho predajcu....a co poviete na jasminesbridalshop? objednaval si tam niekto?
Odpovědět
Profilova fotka
@pami2 No v tom případě by možná stálo za to se domluvit s někým v čr, kdo ti je objedná na sebe, ne? Do čr je pošta zdarma.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?