Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
@danulicek Myslím, že nám šaty dělal najednou. I mě psal minulé úterý, že zítra posílá. No, neposlal. Psala jsem mu o číslo balíčku, nic. Dnes jsem psala už ošklivej mail CO TEDA ;-) Tak mi číslo poslal a já zjistila, že je odeslal včera. Ještě jsou v Honkongu. Takže myslím, že včera poslal i ty tvé :)
Odpovědět
@elisa1 baby delivery je 7 dní..určite dojdu na čas..:) ja som mu veľmi vďačná tak ho musím trošku obhájiť..ale to čakanie bude stáť za to..uvidiíte... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@orieska325 ahojky, muzes mi prosim poslat odkaz, taky bych se chtejua podivat na jeho stranky, moc diky :)
Odpovědět
@orieska325 hod sem niekam fotku :)
Odpovědět
@zmaldik Ahojky skús očami prebehnúť túto diskusiu Zimo nemá stránku, funguje len cez email.. :-D
Odpovědět
@orieska325 Já vím, že doručení je 7 dní, akorát to poslal o týden později než řekl, takže už jsem se na to třásla tuto středu a on to teprve tuto středu odeslal. :) Každopádně je to k neuvěření, ale šaty už jsou v čr na celnici. Teď jen čekat než mi to doručí ti naši umělci... 8-) Takže Daňulíčku, myslím, že šatky tam jsou i tvoje :-)
Odpovědět
@elisa1 Ja som sa na šaty nenormálne tešila..ale keď už boli na colnici tak som mala taky pocit že ups ide do tuheho..dneska rano som sa isla pozriet do skrine ci sa mi to vcerajsie skusanie nesnivalo :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Takže delím sa s Vami o skúsenosť. Dňa 23.12 som si objednala šaty šité na mieru a dnes mi boli doručené. Netrvalo to ani mesiac a šaty mám doma v skrini. Sú krásne, presne podľa obrázku, kvalita látky je tiež veľmi dobrá, nevidím rozdiel medzi šatami v salóne a mojimi. Určite odporúčam. Moje šaty predávalo len máličko predajcov, takže mi stačilo pozrieť si ich hodnotenia, popisy k platbám, šatám a doručeniu a nemôžem povedať ani krivé slovo.
Odpovědět
tak paráda, moc gratuluju! :-) Ať jsem taky tak spokojená, prosím! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@orieska325 taky chci šaty emmi mariage carmina ale nevím jestli by je zimo zvládnul, i když ty tvoje jsou také nádherné, můžu se zeptat na kolik tě vyšly? Kdyžtak napiš do ip děkuju... :-)
Odpovědět
@lucinela1 Ahojky máš to v IP:)
Odpovědět
JSOU DOMAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA! :-) :-) :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@elisa1 a akooo?
Odpovědět
@orieska325 A božsko! :D
Odpovědět
Nemám lepší foto, jsem doma jen s čtyřměsíční dcerkou :) Takže je nemám vzadu úplně doplé. Ale co nejdřív splaším nějakou kamarádku ať mě doběhne zapnout a vyfotit :)
Odpovědět
@elisa1 paráda! Vypadají jako ze salonu
Odpovědět
@elisa1 Tak vidíš dočkala si sa.. :-D prajem pekné svadobné prípravy :)
Odpovědět
@elisa1 sú krásne :) čakanie sa oplatilo :)
Odpovědět
@orieska325 Já s dcerkou za zadkem nemám na přípravy moc čas :) Všechno řešíme tak nějak lážo plážo.. Vlastně tohle je první věc, kterou máme.. Plus tedy termín a místo obřadu, toť vše :)
Odpovědět
Profilova fotka
@orieska325 Díky moc, za info. Zkusím napsat Zimovi, zda by ty moje šaty zvládl. :-) :-) Koukám, že máme stejný měsíc svatby a já šaty teprve začínám řešit...můžu ještě malý dotaz jak dlouho trvalo tyto krásné šaty ušít?
Odpovědět
@lucinela1 No prvú platbu som dala 15.11.2011 a saty mi prisli 17.1.2012 8-)
Odpovědět
Ještě bych dodala,že čím blíže k letní svatební sezoně,tak se Zimovi prodlužuje dodání,protože nestíhá. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte dievcata, tak kedze uz ma skusenost zapojim sa aj ja do debaty...kupila som si svadone saty aj popolnocne cez ebay...popolnocne su super, aj celkom v pohode vypracovane aj ked nie su prene take iste ako na obrazku...zo svadobnch som bola sklamana... jednak vypracovanie nebolo uplne dotiahnute, a material sa mi taktiez nepacil...nemozem povedat, ze by neboli pekne, ale nebolo to to prave orechove...
Odpovědět
Profilova fotka
@ewca A od koho jsi je na ebay kupovala?
Odpovědět
Profilova fotka
ja som kupovala cez stranku tb dress sice trochu to bolo odlisne ako na obrazku ale nie zle
Odpovědět
Profilova fotka
@elisa1 @radkaja @orieska325 taaaaaaak uz aj ja som sa dockala :-) a saty su proste uuuuzasne!!!! este krajsie ako v skutocnosti :-) este som ich zial neskusala, lebo je tu moj nastavajuci, ale zajtra skusam :-D inak, material, prevedenie a vobec - vsetky detaily, ktore som si obzerala, su paradne. Zimo je proste frajer 8-) a inak prva platba u mna bola okolo 10.12. (plus-minus) a prisli mi dnes. expresna rychlost :-) a naviac, dnes mi zazvonil telefon a to rovno kurier z DHL, neplatila som nic naviac, tak uvidime, ci mi pride este nejaky pozdrav z colnice dodatocne. ale kazdopadne - za seba odporucam vsetkym ostatnym nevestam, co uvazuju nad Zimom - chodte do toho! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@elisa1 jsou nádherné, mohu se zeptat od jakého prodejce je máš a nakolik tě vyšlya také jak dlouho jsi na ně čekala?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, akú e-mail adresu má prosím zimo? lebo som ju skúšala poslať na túto : zimo318@hotmail.com a nejde mi to, ďakujem
Odpovědět
@leila_ Za clo jsem doplácela 214Kč, takže celkem - šaty + spodnice (tu furt nevím jestli použiju či ne) + clo = 6601Kč. Jsem nadmíru spokojená. Tyhle šaty v ČR nejsou nebo jsem je aspoň nikde nevypátrala. V Praze se půjčovné stejného návrháře pohybuje 10-15tis. Takže není co řešit.. Ale ony jsou dokonalé. Jediná "vada", ta krajka pod pažemi bude škrábat. Musím vymyslet co s tím, jestli našít kousek nějaké látky nebo jestli to změkne až se vyčistí.. nevím,... Ale to je jediné, co bych vytkla.
Odpovědět
@danulicek Supeeeeeeeer! Těšíme se na foto! :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?