Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak já už jsem se rozhodla a dnes budu posílat Zimovi míry a první půlku peněz :-) Jen mě mrzí, že od příštího týdne jim začíná Čínský nový rok, kdy mají všichni 3 týdny volna. To si na šaty počkám... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
a este mam jednu otazku ohladom dorucenia siat: saty vam doviezol kurier alebo ste ich dostali postou?
Odpovědět
@radkaja Já tedy nevím, ale se mnou komunikoval Zimo okamžitě i v průběhu šití. Vždy odpověď do pár hodin. Takže za mě i komunikace na jedničku :-)
Odpovědět
@elisa1 Že by se i v tomhle zlepšil? Tak to už pak Zimo nemá chybu. :-)
Odpovědět
@elisa1 U mňa detto , stale komunikoval bez problemov aj ked baby pisali ze im nepise,,raz sa omeskal ale to sa ospravedlnil ..z tej komunikacie som mala vacsi strach ako zo samotneho sitia siat a nakoniec uplne super.. ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@dorabell Hele doplácela jsi to DPH při převzetí zásilky nebo ti to přišlo extra dopisem??
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak jsem včera v noci napsala Zimovi a dnes odpoledne mi odpověděl, tak si u něho nechám ušít šatičky. Psal mi, že jim teď začíná volno a budou až 7. února, tak jen abyste ho neuháněly na mailu a nebyly zbytečně nervózní :-) happyhelen... DPH budeš platit při převzetí zásilky
Odpovědět
Já jsem se rozhodla všechno čínské bojkotovat. Nechápu proč bych to měla podporovat. :-( :-(
Odpovědět
Taky jsem riskla šaty ebay. Za 185 dolarů včetně spodnice šaty z kolekce Pronovias 2012. Zatím to vypadá dobře, prodejce si ode mě vyžádal snad 10 měr (šije mi je na míru), skvěle komunikuje - ptal se, zda mi nevadí, že šaty ušijí až po jejich dlouhých svátcích a vůbec byl moc milej. Tak jsem zvědavá co mi přijde. :-D Ted čínští prodejci nekomunikují, protože mají velké svátky - Čínský nový rok - a nepracují.
Odpovědět
@radkaja dakujem :) zatial som pocula same dobre veci nanho ( na nu ?) aj ty si si objednala saty u neho? dufam, ze mi nepridu nejak extra pokrcene alebo nejaky blby material...bojim. no jo, tiez mi pisal, ze teraz je cinsky novy rok a pracovat zacnu od 7.februara
Odpovědět
@nozdormu a mozes poslat meno toho predajcu na ebay?
Odpovědět
@pami2 Zimo je chlap. :-) Šaty asi pokrčené budou,protože je posílá v takové velké igelitové obálce a jsou tam opravdu fest natlačené. S materiálem byly všechny nevěsty spokojené .Používá kvalitní látky.Zdá se mi ,že se spíše v kvalitě čím dál zlepšuje. :-) Já od něho šaty nemám,před rokem jsem si chtěla u něho ušít plesové,ale nakonec jsem si je jen půjčila. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Pami2, jmenuje je se Cloudskirt2009. Ale jak říkám, šaty jsem zatím neviděla. Kdy se vdáváš? Nechceš třeba počkat, až mi dorazí? Mohla bych ti říct jaké skutečně jsou. :-)
Odpovědět
Ahojte! nemate niektora skusenosti s predajcom cheap.sale2011, ja som si objednala šaty začiatkom decembra...a momentálne si lámem hlavu nad tým, či to nebolo unáhlené rozhodnutie... Veľmi som sa na ne tešila, ale čím dlhšie čakám, hľadám info, tým som nervóznejšia...
Odpovědět
Profilova fotka
@jimousek No tak mě přišel extra dopis 2dny po tom co jsem zásilku převzala.
Odpovědět
Profilova fotka
@happyhelen no tak teď tedy nevím.. ségra (dorabell) to platila při převzetí - teď v prosinci, ty jsi to měla jinak... jsem zvědavá co budu mít já v březnu až dorazí moje šaty.. :-)
Odpovědět
tak záloha za šatičky zaplacená, komunikace na 1.. kdykoliv mu napíšu, ještě ten den mám odpověď.. Asi poznal, že jsem dost náročná, protože spolu probíráme snad každý detail šatů.. jen škoda těch jejich svátků.. budu si muset počkat do poloviny března..
Odpovědět
Profilova fotka
@papicovi tak to budeme čekat společně :-) také mám termín šatů polovinu března ;-)
Odpovědět
Bábiky,,,,mám šaty. sú prenádherné nemám slov a môžem vám všetkým odporučiť Zima, fakt tá výšivka a riešenie sukne zvládol famózne..
Odpovědět
@orieska325 jejeje, gratuluju. Snad budu taky tak nadšená :-)
Odpovědět
@nozdormu Šaty sú nádherne prepracované, materiál super a čo je hlavné sedia mi na chlp..dávala som si šiť podľa modelu emmi mariage flower takže si myslím že to zmákol prenádherne.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@orieska325 a kedy ti ich asi posielal? lebo mne este v stredu vecer pisal, ze musi napisat moje telefonne cislo na zasielku, tak predpokladam, ze vo stvrtok pred tyzdnom ich mohol poslat :-D a este nic :-(
Odpovědět
@danulicek mne ich posielal minuly pondelok..prišli mi teraz v utorok na colny urad hneď som poslal potrebne doklady a dneska mi ich kurier doniesol:) uz sa tesis co?:)
Odpovědět
Profilova fotka
@orieska325 no ja som skor z toho vyklepana, ze ci mi pridu a tak :-D no a este jedna otazka (alebo vlastne dve). z colneho uradu sa ti ozvali telefonicky? a druha vec - kurier ti ich priniesol na adresu v ziadosti u zima alebo ste sa dohodli, kde ti ich prinesie? lebo ja pracujem v inom meste ako byvam, tak aby som to vedela nejako doriesit :-D /inak, sranda je, ze ked som si saty objednala, tak som to nikomu doma nepovedala, aby ma nestresovali a teraz ked viem, ze su hotove, stresujem kazdeho - stale volam domov, ci nahodou neprisli a tak :-D/
Odpovědět
@danulicek Nedělej si starosti,jak znám Zima tak asi hned ve čtvrtek šaty neposlal, někdy mu to trvalo i týden než je skutečně poslal,ale pak tu byly snad do tří dnů. Na rychlé odesílání je Zimo lempl. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja :-D vdaka za info, tak som zvedava, kedy pridu :D Dufam, ze to stihol poslat, kym zacal sviatkovat :-D
Odpovědět
@danulicek a napisla si mu termin dokedy ich potrebujes?
Odpovědět
@danulicek pocuj ja som tiez nikomu nic nepovedala nikto ani kamosky nevedia:) no a mne volali z DHL z ocolneho v utorok aby som im dala mail ze mi poslu pokyny..tak este v ten den som vse potrebne poslala.dneska som si nasla zmeskany hovor od kuriera ze mi nechal v schranke listok lebo nikto nebol doma..tak som ho poprosila aby mi satky dorucil do prace..zlaty dorucil:) myslim si ze ked ti pridu info z colneho tak im posli zmenu adresy a oni ti to uz dorucia kam budes ty potrebovat:)
Odpovědět
Profilova fotka
@orieska325 tusim ze som mu napisala, ze do marca. ale nie som si ista.
Odpovědět
Profilova fotka
@orieska325 dakujem za info, skusim to tak :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?