Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja hrozně jsem se bála, jak bude výšivka vypadat....Šaty mi sedí perfektně přes prsa a ta výšivka je nádherná. Ve skutečnosti jsou šatičky ještě mnohem hezčí :-) určitě to za nervy stálo ;-)
Odpovědět
@dorabell verím tomu fotka je vždy len fotka :)
Odpovědět
Profilova fotka
@orieska325 co mě překvapilo, že je v šatech všitý podprsenkový pás...a tím skvěle sedí a drží na těle. Opravdu jsou krásně ušité, takže ti budu taky držet palce, ať šatičky přijdou co nejdřív :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@dorabell @orieska325 Kočkyyyy, Zimo poslal foto!!! x-) a su proste uchvatne, tesim sa na to, ake budu v skutocnosti :-) ja som chcela vrsok z inych siat a spodok z MS Primavera. a Zimo nesklamal 8-)
Odpovědět
@danulicek Nemáš trošku větší fotky? Atˇse můžeme tou krásou pořádně pokochat. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja vlozila som foto do albumu, tuto mi to akosi nechce dat vacsie :-) ale ked mi pridu, tak pofotim, aby to bolo lepsie ;-)
Odpovědět
Šaty jsou krásné ,vypadají pečlivě ušité.Těším se na detailnější fotky,až ti šaty přijdou. Chudák švadlenka v pozadí, musí být v zimní bundě .Zimo šetří na topení. ]-(
Odpovědět
@danulicek Waaau súú úžasné..je to maník..fakt sú kráááááásne,aj ty máš prírodnú bielu? moje prvé foto boli biele a teraz druhé po úprave sú aké ako tvoje ale to je asi len typ módu na foťáku, či?mne tiež poslal už foto po úprave posiela mi ich v pondelok..za týždeň ich mám doma. :-D :-D
Odpovědět
@radkaja Presne to som sledovala na mojich fotkách že je to asi ťažký chlebík :)
Odpovědět
@dorabell prosím ťa platila za šaty nejaké clo?
Odpovědět
Ahoj holky, tak už i já jsem se dočkala :-) Zatím mám fotky jen od Zima, tak snad budou brzy šatky doma. Podle fotek jsou fakt úžasné. Originál je San Patrick - Cingara - zde - http://www.bestbridalprices.com/image... Myslím, že se mu vážně moc povedly!
Odpovědět
@elisa1 sú ozaj krásne..ide mu..šikovný chlapec je to.. :-D
Odpovědět
Článek se načítá
@orieska325 Co mě moc překvapilo, že tu výšivku má opravdu naprosto shodnou s originálem. Potěšilo mě to, dost jsem se bála čím to nahradí. Ach ach, teď už jen nezhubnout ani neztloustnout :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja @orieska325 veru, su krasne a velmi sa tesim, ked pridu :-) No a mam prirodnu bielu, lebo mi napisal, ze tu, ktoru som si povodne vybrala (slonovinova ci aka :-D), ani momentalne nema. Ja tam upravovat nechcem nic, tak idem zaplatit druhu polovicu a budem cakat na postu :-N @elisa1 tiez su krasne, Zimo a jeho ludia su proste machri :-) mne sa strasne paci to zapinanie, ako mas ty, ale ked ja som taka, ze neviem, aku budem mat vahu, lebo mi to lieta hore-dole, tak som si radsej dala snurovacku.
Odpovědět
@elisa1 presne ja som tŕpla ako dopadnú moje šaty ale keď som zbadala foto tak mi úúúplne stačilo..zvládol ich bravúrne..ozaj aj čo pozerám baby čo sem dali fotky tak sú všetky veľmi krásne..
Odpovědět
@danulicek no mne pisal že v pondelok ich posiela :) aby som sa nebála že poštovné je 1 týždeń :)
Odpovědět
@elisa1 nadherne su! Fakt krasny model a vydaril sa mu!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, nevíte, jestli zimo ušije šaty i pro dceru? Nechám si u něj ušít já a chtěla bych, aby měla 5letá dcera stejné šaty jako já. Zvládne to zimo? Zkoušela jste to některá?
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine ja si myslim, ze urcite nebude mat problem. ja som si davala sit saty len pre seba, ale predpokladam, ze ked je taky sikovny, zvladol by aj pre tvoju dcerku :-)
Odpovědět
@elisa1 Ahoj,jsem trosku ztracen v teto diskuzi,proto bych Vas/te chtel pozadat o adrsu kde se u nej objednavaji saty,a hlavne se mi jedna o to kolik +/- vyjdou.... za odpoved predem dekuji
Odpovědět
Profilova fotka
@danulicek A prosím tě, byly šatky kvalitní? Myslím jako, jestli nebylo na první pohled patrné, že jsou ušité v chině:)?
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine chod o stranku dozadu v tejto teme, tam som dala fotku :-) este ich nemam doma, tak na prve chytenie neviem. ale na pohlad podla mna vyzeraju krasne - ak nebude dobre vidiet foto, mam ju aj v albume ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@danulicek Nóóó vypadají vážně moc hezky, tak jsem zvědavá, až dojdou. Pak pošli fotku :)
Odpovědět
Holky chtěla jsem se zeptat kolik Vás šaty nakonec stály s poštou a bez, kdyžtak klidně do zprávy jestli to nechcete psát tady. Taky uvažuju, že si Zima objednám. Moc děkuju
Odpovědět
Jinak podle fotek vypadají šatičky fakt krásně :)
Odpovědět
Profilova fotka
@lterka mna vysli moje do 250 € - to je suma, ktoru mi uviedol Zimo (ale pisal v dolaroch) a neviem, ci budem este nejake clo platit alebo nie.
Odpovědět
Moje stali 305 eur vratane kruhu a postovneho.
Odpovědět
@lamorgaine Zimo už šil šaty i pro malé holčičky,takže by to neměl být problém. :-)
Odpovědět
@plastman Raději by sis měl projít pár stan diskuze,protože objednávání u číňana Zima má svoje specifika. ;-) :-)
Odpovědět
@elisa1 To jsou krásné šaty,Zimo opět nesklamal. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?