Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
@mirkace No cenu ti urci on pravdepodobne podla obtiaznosti modelu..skus pocitat dalej tuto diskusiu myslim ze baby tam pisali kolko ich vysli saty..saty robi za 25-30 prac.dni pak by mal poslat fotky siat ako vyzeraju..dalej ti neviem povedat kolko trva to zaverecne dorucenie lebo ja cakam teraz na prve fotky..clo niektore baby platili ine nie takze neviem..tiez som v tomto smere take ucho :) ucho cakacie :) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@orieska325 :-) tak dakujem aspon za tieto odpovede. a prijemne cakanie teda, ale hlavne krasny vysledok, nech si krasna nevesta
Odpovědět
@mirkace noo dakujem pak sa podelim zo zazitkami a s vyslednym efektom:)
Odpovědět
@mirkace no cele je to take...niektore dievcata boli velmi spokojne aj s tidebuy, za lacny peniaz im dosli vraj krasne saty, kvalitne usite. Ine, ako napr. ta baba co sa bavila so mnou tolko stastia nemali... je to v skutku asi len o stastni na akeho dodavatela narazis ci ma dobreho krajcira ktoremu to zadava...kedze oni to sitie outsourcuju...tak nikde nieje napisane, ze tvvje saty daju sit ¨dobrej cinskej krajcirke¨:)...ale zas aj ivka_alex je dokazom opaku.
Odpovědět
ano je to hop alebo trop..fakt je to o stasti.. 8-)
Odpovědět
@caramelgirl Zimo,u kterého tady holky šijí ,má vlastní krejčovskou dílnu .Většina jeho šatů se myslím ,velice povedla. Tady jsou http://www.beremese.cz/fotoblog/zuzii... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mirkace ono je to individualne, co sa tyka ceny. naozaj zalezi od obtiaznosti modelu. ja som si vybrala maggie sottero primavera (teda nieco na podobny styl, ziadala som ho este o upravy vrchnej casti) a vypocital mi to cele na 320 USD. takze cca 240 €. tiez som cakatelka na foto, dnes mi potvrdil, ze platbu dostal a posle foto (co ma prekvapilo, lebo uz som cakala, ze sa dlhsie ani neozve :-D). takze uvidime, ci budem spokojna alebo nie :-N ale vybrala som si ho podla referencii z tejto temy, tak verim, ze to bude ok 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@dorabell děkuju a držím palce, ale na tvém místě bych si radši pořád říkala, že to pošle určitě později, než dřív :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@klarakatzova jo, s tím počítám, naštěstí mám ještě čas, svatbu mám až v květnu, tak doufám, že do konce ledna šatičky obdržím, abych si je mohla nechat případně opravit kdyby neseděly.....psal mi, že to pošle přes DHL. Posílal ti to taky přes tuto společnost? Měla jsi nějaký problém s dodáním šatiček? Mám z toho trochu strach
Odpovědět
baby, neobjednavali ste nahodou niektora cinsku kopiu tychto? http://www.mojasvadba.sk/fotoblog/bub... moc rada by som videla, ako vyzeraju v skutocnosti.
Odpovědět
BABY, Od vyplatenia prvej zalohy Zimo posledne pisal, ze fotky siat budu okolo 12.decembra. Dnes je 18, poslala som mu dva maily a nic. Mam pokracovat v mailovom bombardovani alebo skratka iba cakat kedy sa mu uraci? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@orieska325 co vím, tak plno holek psalo, že na e-maily nereagoval a napsal až když šaty byly skutečně hotové
Odpovědět
Článek se načítá
@dorabell ved hej len fakt je to uz vyse 30dni co som zaplatila tak som taka noo ako to povedat...nedockavaaa :)
Odpovědět
Baby, nemali ste niektora tieto saty? http://www.dhgate.com/no-risk-shoppin...
Odpovědět
@dorabell no akurat mi dosiel mail ze bol na sluzobke ze posle hned sko budu hotove:) asi ma overene vyhovorky ako upokojit zakaznicky hehehe
Odpovědět
Profilova fotka
@orieska325 na to iste som sa mu vyhovorila ja, ked som mu dlhsie neodpisovala, lebo som rozmyslala, ci to teda potvrdim a poslem miery alebo kaslem na to :-D ale nakoniec vyhrali referencie z tejto diskusie a tuzba po mojich vybranych satach, takze tiez som cakatelka na saty. este len tyzden aj cosi, takze uvidime :)
Odpovědět
@danulicek a ktore si si nakoniec vybrala mrkla som do tvojho albumu a tie co tam mas prvej aj s detailom tak tie som niekedy nenormaaalne chcela..nakoneic bol moj vyber uplne iny ale su nadherneeeee j jedny aj druhe
Odpovědět
Profilova fotka
@orieska325 nakoniec som si vybrala z dvoch roznych - sukna maggie sottero primavera a vrsok trosku jemnejsi (nespomeniem si na nazov tych siat v originali). aj ja som strasne tuzila po tych, co mam v albume. ale nakoniec som si to rozmyslela, tak dufam, ze budem spokojna :-N
Odpovědět
@danulicek veru hadam nam sadnu ako uliate:) uz len cakat:)
Odpovědět
Profilova fotka
@orieska325 to se divím, že se vůbec ozval :-) tak budu držet palce, ať pošle foto co nejdřív ;-) já jsem taky čekatelka na šatičky. První platbu jsem platila 18.11. takže já očekávám fotku taky každým dnem....už teď má taky zpoždění. To jsem zvědavá, kdy nám šatičky došije :-) kdy jsi platila první platbu?
Odpovědět
@dorabell Ja som platila 15.11 na vsetky maily mi odpovedal aj teraz ked som sa dotazovala ozval sa behom 1 dna v pohode. U mna ma uz ten casovy sklz vacsi ale stale si vravim ze radsej neskor ale nech su poriadne ..ako rychlo a budu nejake sfusovane..kebyze to bol fakt pruser tak hadam este najdem nejake volne saty v salone aj ked ta moznost je uplne ale uuuplne krajna moznost.
Odpovědět
Profilova fotka
@dorabell myslím že já měla také DHL a z číny do čech to trvalo asi od pondělí do středy, na celním byly šaty minutu, ale ty umělci v Praze mi ty šaty vozili 3 dny! Kdyby fungovali, tak jsem měla šaty v podstatě za 2 dny, takhle to trvalo 5 dnů, byla jsem ale určitě ten šŤastnější případ...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky bych si chtěla nechat ušít šaty. Hrozně se mi líbí šaty Lazaro 3806, ale zimo mi bohužel napsal, že takhle složitou výšivku neumí udělat. Nedávno sem někdo dával tenhle odkaz - http://www.facebook.com/#!/JasminesBr... . Tam by mi šaty ušili, ale mám z toho trochu strach. Nemáte s nimi některá zkušenosti?
Odpovědět
@veruhave tak tie su uplne nadherne! Ale ta vysivka je fakt zlozita, tiez by som sa bala aby to nedovrzali v cine :-( Kolko stoja? Ze by ti to pripadne potom aspon luto nebolo... Kocky, ako je to s colnicou? Vobec sa v tom nevyznam a citam tu, ze niektore ste si museli ist po saty na colnicu do ba! To mi nepride postou rovno domov??? Pripadne co moze ten predajca spravit aby to neslo na colnicu?
Odpovědět
Baby ktore ste platili zalohu za saty u Zima, ozval sa vam uz niektorej s fotkami?
Odpovědět
@veruhave Ahoj, ja si chem odtial objednat! :-) Pozri na facebooku maju saty,ktore sili a je tam aj dost zlozitych vysivok- podla mna :-D napriklad tato...http://www.facebook.com/JasminesBridalShop#!/photo.php?fbid=154194917976159&set=a.154194757976175.39373.134074349988216&type=3&theater alebo toto...http://www.facebook.com/JasminesBridalShop#!/photo.php?fbid=175824139146570&set=a.175824105813240.51474.134074349988216&type=3&theater mrkni,ja tym vysivkam moc nerozumiem! :-D
Odpovědět
@veruhave Vím,že jedna nevěsta si tam nechala šít šaty .Ty šaty mají mezi fotkami jejich šatů na facebooku (popis- Pronovias Opera pro Irenu J.). Nevěsta potom psala,že byla velice spokojená. :-) Myslím si,že tenhle obchod je ještě vyšší level kvality ,než Zimo. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzx Chce za ně 435 USD. Doufala jsem v trochu nižší cenu, ale ještě to není nejhorší. @murinko60 @radkaja Holky, napsal mi, že šaty se podobají originálům asi z 90-95%. Ty fotky na jejich facebookových stránkách jsou krýsný. Ale přece si tam nevyfotí šaty, které zkazili. Mám z toho strach. No zimo je přece jen už odzkoušený a nevíc myslím, že i levnější :-)
Odpovědět
@veruhave no to je dost. Risknut by som sa nebala, len uz by ma zamrzelo ak by to nebolo uplne ono a musela by som hladat ine saty... Moje stoja len nieco vyse 110 eur aj s postovnym a aj tak rozmyslam jak blba :)
Odpovědět
mate niekto skusenosti s tymto www.candiny.sk ? nadherne saty na fotkach, az neuveritelne ceny... dajte niektora referencie ci uz pozitivne alebo negativne, ak ste to vyskusali. dakujem
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?