Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
@ivka_alex vypada dobre, popros ho kdyztak jeste o detail ty krajky, prave na zacistovani si holky stezovaly
Odpovědět
Profilova fotka
@danulicek od zacatku diskuzi cist nemusis, pac prvni cast je hlavne a ASAPovi, ja ji tenkrat celou procitala ;-) to nejdulezitejsi jsem ti asi napsala, jinak pak jeste ti muze pomoct album u zuziiiiicek kdyby nahodou ti rekl, ze ty saty nemuze udelat, pac je tam neco sloziteho, snazte se najit nejake jine reseni, tak to bylo u me, ale musela jsem ho na to navest sama pokud vam cena prijde vysoka, zkuste smlouvat, Cinani jsou zvykli
Odpovědět
@rosny oki vypytam teraz cakam na fotky so spodnickou
Odpovědět

Odpovědět
good?
Odpovědět
Profilova fotka
@ivka_alex to vypada moc hezky, ja myslim, ze muzes but spokojena! pis mu hned ted o tracking number! teda po zaplaceni druhe castky ;-)
Odpovědět
hehe este som ho sperovala za okraj zavoja :-P a hned mu posielam cisielko :-))
Odpovědět
Ahoj holky, tuhle diskuzi čtu už dlouho a chci se s vámi podělit.. Je mi 19.. vdávat se nehodlám ale od zima jsem si nechávala šít šaty na maturák.. dnes přišlo foto tak jestli chcete mrkněte.. tady je originál http://www.genealogyboutiqueandformal... a tady jsou ušité od zima.. co myslíte? :)
Odpovědět
@elkova Podle mně jsou šaty od sebe skoro k nerozeznání. Jen se mi zdá ,že ta modelka má na sukni zezadu nějak více materiálu .Neměla být ta sukně vzadu nějak nařasená? Ale i tak jsou opravdu super .Myslím,že můžeš být spokojená. :-) Kolik za ně Zimo chtěl?
Odpovědět
Až teď jsem si všimla,že modelka nemá šněrovačku a má opravdu sukni vzadu nařasenou. U tebe to asi kvůli šněrovačce nařasit nešlo.Ale to nevadí ,jsou to krásné šaty. :-)
Odpovědět
@rosny kraaasne !!
Odpovědět
děkuju moc. já si právě řikala, že bude jistější zvolit šněrování a hlavně jsem se bála jakou vybere barvu látky.. chtěla jsem co nejvíce podobnou šatům na obrázku a povedlo se.. jsem opravdu mile překvapená už se těším až mi přijdou :)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojte hľadám na ebay dobrého predajcu na svadobné poháre, viete mi nejakého poradiť ... ? ... Ďakujem
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,myslíte,že by Zimo ušil šaty jako mám v albu?ty poslední troje?:-)
Odpovědět
@denisska Pošli mu obrázky těch šatů a on ti řekne,jestli je ušije. Trochu počítej s tím ,že bude šetřit tylem na těch sukních ,asi nebudou tak hustě pošité .
Odpovědět
Profilova fotka
@denisska ty prvni dortovy uz podobny delal, ty ostatni, radsi bych do toho nesla...
Odpovědět
ahojte, snáď sa to sem hodí, potrebovala by som vedeiť, aké sú vaše skúsenosti so šatami, ktoré sú ponúkané na babybazar.sk s tým, niekto vám zabezpečí ušitie šiat na základe vašich mier, vy vidíte iba obrázok a následne sa výsledný efekt už nedá vrátiť. oplatí sa takto objednať si šaty?príde mi potom to, čo som si objednala zhodné aspoň na 90%?:)dakujem
Odpovědět
neobjednávali ste náhodou niekto z www tečka dinodirect tečka com ? viem že už kdesi to bolo spomenuté ale neviem to nájsť :-| .
Odpovědět
@baska468 Našla jsem tady http://www.beremese.cz/diskuse/tema/a...
Odpovědět
@radkaja Ja som vedela že som sa presne o nej bavila ale absolútne nič mi to nechcelo vyhodiť... :-) ďakujem moc :-)
Odpovědět
Ahoj holky, prosim vas, ctu tu o Zimovi, ale nemam na nej stranky, date mi je prosim?
Odpovědět
@batyalquawen Zimo stránky nemá , jen na Ebay má pár šatů. Komunikace je pŕes jeho mail. Pošleš mu obrázek šatů a on ti napíše jestli je umí ušít. :-) Teď je nejvhodnější doba pro objednávku, protože už asi nemá takový frmol jako ve svatební sezóně.
Odpovědět
@radkaja Děkuji Napsala jsem mu, tak uvidím, měla jsem totiž v plánu objednávat na tidebuy.com, ale začala jsem se po zahraničních referencích trochu bát.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte kočky, páčia sa mi jedny šaty a chcela by som vedieť, či by to ( podľa vašich skúseností so Zimom) Zimo zvládol. Čo poviete? Ak náhodou viete o niekom, komu ich šil a máte foto, privítam :-) Ešte mu nejdem písať, lebo mám asi 4-5 vybraných modelov, tak sa musím rozhodnúť :-D
Odpovědět
Tak ten korzet ti bude muset udělat z jednotlivých našitých krajkových aplikací.On totiž nemá takovou krajku vcelku.Ale i tak ty korzety od Zima vždycky vypadaly pěkně. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík,chtěla jsem se zeptat.Když jste si objednávali šaty např. od Zima či jinde, byly jste si je zkusit nejdřív někde v nějakém salónu? Mě se třeba líbí šaty dle obrázku, ale vůbec nevím jestli by mi ten typ vůbec šel a tak vůbec. Ale je mi trapný přijít do salonu, zkusit si nějaký podobný šaty a pak odejít s tím, že nic....Nebo jste to riskly a žádný si nikde nezkoušeli?
Odpovědět
Já to risknu:) Nikde v salonu totiž ty moje nemají.
Odpovědět
@blondys24Je lepší si zkusit alespoň podobný střih šatů,protože ti opravdu nemusí dobře sedět .Na fotce šaty vypadají trochu jinak,než ve skutečnosti. V salónu si šaty můžeš vyzkoušet i bez toho,že si je hned zamluvíš. Některé nevěsty obchází několik salónů a vyzkouší desítky šatů ,než si vyberou.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, připravujeme svatbu a já jsem si vybrala šaty asi dvoje. A našla jsem stránky www tečka tidebuy tečka com, protože jsem je našla o hodně levněji. V půjčovně za 1. chtějí 13000 a na netu 2600,- a za 2. chtějí 7000,- a tady jen 1800,- jen nevím jestli máte zkušenosti s touto stránkou a s placením cla a dopravy. K tomu jsem se ještě nedostala Díky za info a ať Vaše vysněné šaty dorazí v co nejlepším provedení a podle vašich představ
Odpovědět
Na Tidebuy nejsou nejlepší reference- špatná kvalita látek i ušití,nevracejí peníze.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?