Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
@cristin_7 Ahoj, díky za radu. Tvoje šati jsou moc pěkné! Dívala jsem se na stránky a trochu mě vyděsil počet 4tisíce šatů - bud vybírat do Vánoc! :-D Ale svatbu plánujeme na červenec-srpen, takže času dost. :-)
Odpovědět
Tak jsem dnes komunikovala s prodejcem "Jbbridal" ,ale asi nic z toho nebude ,mají moc velké poštovné( 75 dolarů),takže by mě společenské šaty vyšly draho ,ještě kdybych musela platit clo+DPH. :-(
Odpovědět
@radkaja to je nejaká blbosť, ja som objednávala od nich a s cenou som bola max. spokojná
Odpovědět
Napsala mi ,že šaty stojí 110 dolarů a poštovné 75 dolarů.Když jsem odpověděla,že je to velké poštovné ,tak mi dala "slevu" 5dolarů :-. :-|
Odpovědět
@radkaja no ja idem rátať, moje svadobné šaty stály 150 eur, popolnočné 90 eur, to je dokopy 240 eur, DPH a clo pre prepravnú spoločnosť sme platili 110 eur, to je spolu 350 eur, a uplna celkova suma bola 370, takže ma poštovné vyšlo na 370 mínus 350 = 20 eur :)
Odpovědět
@cristin_7 Kdyby mi nabídli poštovné 20 euro tak to by bylo fajn, ale vůbec nereagovali na moji žádost o slevnění. Asi protože jsi u nich brala dvoje šaty ,tak ti dali malé poštovné. ;-)
Odpovědět
Tak mozem sa podelit s mojou skusenostou.saty som si objednala z mimibazaru od pani Ildiko Kovacovej,tvrdila,ze saty budu na 100% u mna do max.6 tyzdnov.saty prisli na slovensko na colnicu o dva mesiace a balik bol mokry a plesnivy,cize som zostala bez siat.
Odpovědět
Já jsem tedy zásadně proti svatebním šatům z netu. kamarádky, které naletěly, dostaly místo objednaných šatů něco děsného. hrozný materiál, střih naprosto neseděl. a to měly být tak zvaně na míru. prostě si vyzkouším co mně sedí a to si vyberu. na svatbě nebudu šetřit za každou cenu, tedy alespoň na svých šatech. ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
tady mně odrazují ukázky toho, co je tu prezentováno ;-)
Odpovědět
@vineckobile Ja som si objednala saty z netu, cez Zima a po upravach s krajcirkou som bola uplne spokojna. Saty zozali uspech a citila som sa v nich skvele :)
Odpovědět
@cristin_7 a šaty si si odkiaľ objednala nemohli ti to poslať ako darček vtedy sa clo neplatí.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
Profilova fotka
@vineckobile tak my jsme tady vetsina objednavaly od jiz vyzkouseneho Cinana, takze vime, ze sije velice dobre. Jestli chces, mrkni do alba Zuziiiiicek, nebo ke mne. Od nikoho neovereneho bych si taky nikdy neobjednala.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, objednaval si niekto z niceweddinggowhs.com?
Odpovědět
Prosim ma niekto skusenosti s tymito predajcami? http://www.goingwedding.com/ http://www.discount-bridalshops.com/w... http://www.duosheng.cn/fen/High%20Qua...
Odpovědět
Co je to "Asapbay"?
Odpovědět
@champagne Asapbay byl čínský prodejce u kterého holky objednávaly šaty,ale před rokem se hodně zhoršil,takže už se u něho nic nekupuje. ;-) ,
Odpovědět
@nicicka999 První dva prodejci mi přijdou jako ostatní desítky podobných čínských prodejců,u kterých nemáš žádnou jistotu ,že to dobře dopadne. Ten třetí mi nejde zobrazit. Ještě by snad mohl jakžtakž vyjít dobře obchod www.lightinthebox.com. Tam jsou i reference lidí co už si u nich něco koupili.Vždycky to ale bude trochu risk. :-|
Odpovědět
Takže čínský internetový prodejce - tak to bych na svatbu neriskovala. :-(
Odpovědět
ja som si tento tyzden objednala z www.dressale.com uvidim co pride, popripade necham vediet, potvrdili mi to na 20.10.
Odpovědět
vdaka za info :)
Odpovědět
ewwwe: kolko ta cca vyslo postovne na www.dressale.com? dik
Odpovědět
postovne 70 eur, saty 120 eur
Odpovědět
fuu, celkom dost a uz mam len jednu otazocku, ked su ceny v dolaroch, ty si si to preratavala na eura podla nejakeho kurzu, alebo ti oni napisali cenu aj v eurach alebo ako to je? dakujem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja www.lightinthebox.com je asapbay!!! takze pozor
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,prosím,pošlete mi někdo link na dobrého prodejce šatů?kdysi jsem si nechávala šít přes asapa,ale mám dojem,že ten už se tady jako dobrý snad ani nevyskytuje:-):-(
Odpovědět
@denisska ceska Madora
Odpovědět
@denisska Já měla šaty přes salon Linie. Je to v Praze. Chodila jsem normálně na zkoušky a šaty přenádherné. Vřele doporučuju.
Odpovědět
@rosny Asapbay má internetový obchod " Landybridal" ,se mi nějak nezdá ,že by měl i Lightinthebox - ti přece prodávají i elektroniku a tak.
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja byla o tom zminka v jedne diskuzi. At je ci neni, kazdopadne velka nespokojenost!!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?