Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
@jasminka002 šili mi ich v Číne, super komunikácia, bola som veľmi spokojná, bojím sa však dávať link a odporúčať, keď neviem, či budú v skutočnosti v poriadku a či mi sadnú tak, ako som posielala miery, ale dám ti ho ak chceš a keď sa ti budú páčiť fotky reál, tak potom fakt odporúčam, ja som si objednala svadobné aj popolnočné cez nich a dokopy aj s DPH, clom, dopravou, a samotnými šatmi ma to dokopy vyšlo 370 eur, čo je si myslím slušná suma http://www.jbbridal.cn/productgroupli...
Odpovědět
@cristin_7 cena vyrobna, ja som uz po svadbe takze skor by sa mi hodili uz len spolocenske :) ja som mala saty od zima a na par detailov boli super, dala som si ich upravit a super :) tak drzim palce, hlavne nech si spokojna a nech sadnu.
Odpovědět
@jasminka002 no so spoločenskými som mala tiež problém vybrať si :)))
Odpovědět
neviete o nejakch sexy?
Odpovědět
@cristin_7 Tvoje saty su nadherne :-)
Odpovědět
baby, ktoré máte šaty do Zima alebo od iných číňanov, mali ste niektorá z vás problém s vlečkou? moje šaty prišli super, ale jediná chyba, vlečka sa nedá uchytiť, neviem, či oni to nepoznajú alebo čo, neviem čo s tým teraz, ako ste to riešili
Odpovědět
Stačí dva knoflíčky nahoře vlečky a dvě poutka dole na vlečce a je to. Umístění těch knoflíčků a poutek je individuální a chce to vyzkoušet nejdřív třeba sešpendlením
Odpovědět
@cristin_7 : zatial zimo neprisil chytenie vlecky nikomu, aj ked na tom boli dohodnuty..asi nechape co to je :) baby to riesili bud s krajcirkou alebo si ho vyrobili sami, nemal by to udajne byt az taky velky problem..inak satky su naozaj krasne..:)
Odpovědět
@bubblinkka no ja ten problém naozaj mám, pretože na šatách mám takú vrchný silon, alebo čo to je, a keby som o to niečo prišila a pripla tú vlečku, tak by sa mi to akurát dotrhalo :( nešťastná som z toho, bo neviem čo mám robiť
Odpovědět
Nešly by třeba patentky pod ten silon?? Nebo pak už jedině najít nějakou krejčovou,ta si poradí určitě
Odpovědět
@cristin_7 Moc krásné šaty .Zimo šije pořád pěkně. :-) Ty knoflíčky se asi musí prošít přes tu vrchní organzu a přichytit až na spodním saténu,takže váha vlečky bude na tom saténu a ne na tenké organze.
Odpovědět
@cristin_7 : hmm..no ja som to neriesila, lebo vlecku som nemala, ale podla toho co pises, tak by bolo dobre sa asi poradit s krajcirkou..vyriesit sa to urcite bude dat, ja som original tvojich satiek skusala v salone a mali vlecku a aj mi ju vyviazali, ale nepamatam si uz presne kam sa upevnovali..ale zda sa mi,ze niektore saty sa vypinali aj akoby zvnutra, takze sa to nemusi tym padom prichytavat na vrchnu jemnu vrstvu..neboj kracirka si s tym poradi..alebo skoc do salonu a omrkni original ako je to na nom..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@cristin_7 ja se na ni vybodla, proste jsem ji tahala za sebou a to nam prselo a vecere byla venku ve stanu, takze jsem se satama pekne vytirala :-)
Odpovědět
ahojte,potrebovala by som od vas radu.Ako sa dostanem k tomu Zimovi?chcela by som si objednat saty ktore som si vybrala a neviem ako na to.neviem ho vyhladat ani cez vyhladavac.len usitie siat ktore by som chcela by na slovensku bolo okolo 500 eur,dakujem vam pekne
Odpovědět
Profilova fotka
Holky jak je to se clem??? Kolik se platí když Vám váš balíček chytí??? Má s tím nějaká zkušenost Váhám jeslti šaty objednat z Ebaye a to clo mě trochu děsí
Odpovědět
@happyhelen ja som platila za dopravu leteckú, clo, DPH a poplatky spoločnosti, ktorá mi to priniesla domov 110 € a to som mala v balíčku svadobné aj popolnočné šaty - takže dokopy ma všetko vyšlo spolu 370 eur
Odpovědět
Profilova fotka
@silvis tady mas veskere info http://www.beremese.cz/fotoblog/zuzii... a mejlovku mas tady zimo318@hotmail.com
Odpovědět
Profilova fotka
@cristin_7 A kolik byla cena šatů pokud se můžu zeptat???
Odpovědět
@happyhelen svadobné šaty cca 150€ a popolnočné 110€
Odpovědět
Profilova fotka
@cristin_7 tak to není zase až tak zlé můžu se zeptat odkud přesně jsi ty šatky objednávala??
Odpovědět
@cristin_7 Kolik chtěli za poštovné? Mají opravdu pěkné šaty za solidní ceny. :-)
Odpovědět
@cristin_7 Ještě jsem se chtěla zeptat,jestli jsi byla spokojená s kvalitou materiálu? Nevypadal levně jako od vietnamců ? :
Odpovědět
@radkaja bola som spokojná, sú super ušité a materiál je v poriadku :D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, nemáte někdo zkušenost s objednáním šatů přes čínského výrobce - fashionlande.com? Jsou tu krásné šatičky za super ceny, ale trošku se bojím, jak budou vypadat ve skutečnosti.
Odpovědět
@kristynka_l krásne šaty za super ceny nájdeš aj na iných čínskych stránkach a možno aj na takých, ktoré sú odskúšané :) ja som objednávala cez http://www.jbbridal.cn/productgroupli..., za super ceny, svadobné a popolnočné a som veľmi spokojná
Odpovědět
@cristin_7 Ještě jeden dotázek :-D jakým způsobem si jim platila. Přijímají platby přes Paypal?
Odpovědět
@radkaja platil môj priateľ, normálne na pošte cez western union tuším
Odpovědět
Ahoj holky, jen se sem vtírnu a rovnou se omlouvám, že těch cca 600 stran nedočítám a jdu s dotazy, snad mě neukamenujete. První je teda, jak jste byly spokojené? Kolik je cca cena šatů? Co doručení? Jak šaty seděly?
Odpovědět
@curdibilka Ahoj..my co sme objednavala od Zima (oficialne - Zimolau) z Ciny sme boli viac menej vsetky spokojne. Tu najdes postup pri objednavani, a aj fotecky hotovych siat: http://www.beremese.cz/fotoblog/zuzii... Mna konkretne saty vysli na 180€ (saty, kruh, bolerko), v tejto cene je uz aj postovne. Od vtedy ako mi poslal tracking number mi saty prisli za dva dni. Ked uz sa dohodnete, je s nim uz tazka komunikacia..resp. ziadna....ked nie su saty hotove - neozyva sa - nereaguje na maily.... Ale ja si myslim ze to stalo za to...:D Satky mi sedia, som spokojna... Dufam, ze som ti aspon trochu pomohla...
Odpovědět
@ivkapalko Moc děkuji, určitě mrknu, my plánujeme svatbu v září příštího roku, mám ještě čas, lae to víš, jako každá baba už teď mi to nedá. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?