Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
@monik24 : neboj, sikovna krajcirka to zvladne..moje boli tiez minimalne o velkost vacsie a na prsiach vobec nesedeli (vyzerali akoby pocital s tym,ze budem pocas svadby minimalne v 8mom mesiaci..) ..krajcirka ich prerobila krasne, zasahy nie su vobec vidiet..a to musela vrchnu cas-kosicky uplne rozobrat,lebo latka zvnutra odstavala akoby dovonka, skratit ramienka,rozparat cele saty od vrchu az na boky (aj ked tam boli aplikacie- tie dala dole a potom naspat) ..tiez som z toho bola nestastna, ale treba sa spolahnut na krajcirku a uvidis bude to ok..:)
Odpovědět
@bubblinkka to ako hovoris, tak to tiez mala co robit ta tvoja krajcirka, vsak to ako keby ti robila saty na novo....ta moja krajirka,ked to videla....ten zivotik,tam kde sa to zosiva na tych bokoch,to ako keby boli narvate kusy latky, ja nechapem,ako to oni takto mozu usit,vsak ved to je uplne ocividne a hmatatelne...podla mna to odflakli ten zivotik...ako sukna je krasna,ta vysivka je uplne uzasna,ale ten vrch....
Odpovědět
@monik24 Myslím, že Zimo tam nechává látku navíc schválně , aby se šaty daly případně i rozšířit .Raději více látky než aby chyběla. Taky si myslím, že používá střih s jednou univerzální velikostí , a tu látku navíc tam pak raději nechává.
Odpovědět
Ahoj, nemate nahodou nekdo zkusenosti s touto firmou: www.goodgoodschina.com . Cetla jsem spoustu reviews na ruzne saty a ve vetsine pripadu jsou ty zakaznice moc spokojene, navic mate saty doma do jednoho mesice, ne jako u Zima mozna za tri a cenove mi to taky prijde dost podobny.
Odpovědět
baby, musím sa podeliť aj ja, dnes mi poslala moja Čínanka fotky mojich šiat, ktoré som si dala šiť, nie sú od Zima, no čo poviete na ne? sú ok?? mali by to byť Maggie Sottero - Florencia - zaujíma ma váš názor
Odpovědět
Profilova fotka
cristin_7.. jsou nádherné:) Opravdu střihově i kompozičně krásně řešené!! :) Akorát podle fotek možná ten materiál bych měnila:/ Až je uvidíš ve skutečnosti, tak uvidíš, třeba to tak nebude. Ale z obrázku na mě působí uměle:/
Odpovědět
@cristin_7 vyzeraju super usite,hadam aj budu tak vyzerat nazivo...vidim,ze tiez mas vlecku, to asi Cinania bez vlecky nevedia sit :) Ja mam tiez satocky ale od Zima a s vleckou,a je to zlozite co s tou vleckou vymysliet, ja tam mam tiez krajku, takze sa to krajcirka bude snazit pripnut o gombicky, lebo tancvat s vleckou si naozaj neviem predstavit...ale mozno budes no mat z lahkeho materialu saticky tak si ich aj mozno budes moct drzat :-)
Odpovědět
@monik24 bála som sa, ako budú vyzerať, ale som celkom spokojná, uvidíme, keď prídu, ja som si objednávala aj popolnočné šaty, fotky by mali byť o dva dni, potom pridám aj tie :)
Odpovědět
@ella_ailyene uvidíme, aké budú v skutočnosti, ale verím, že jeden deň v nich nejako vydržím :D
Odpovědět
@lenik33 Ahoj, schvalne som si pozrela tuto stranku a myslim si, ze keby som si mala druhy krat vybrat tak by som sla cez tuto stranku...vidim,ze su tam vela reviews a nasla som si tam aj jedny saty,kt. som povodne chcela a taktiez tam su na to dobre odozvy. Pokial si vyberies saty,kt. uz boli predane a su tam reviews,tak si myslim,ze je to ovela lepsie, kedze ocvidine s usitim urcitych siat by mali uz skusenosti.
Odpovědět
@cristin_7 Super, hlavne ti zelam, aby si musela robit co najmenej uprav ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@cristin_7 Ahojky, prosím tě od koho to máš ušité? :) Moc se mi líbí.
Odpovědět
Článek se načítá
@monik24 no dúfam, že nebudú potrebné, teraz som sa s ňou dohodla, že mi spravia ešte úchytky na zachytenie vlečky :D
Odpovědět
@ivet1987 ahoj, dala som si to šiť u jednej číňanky, poslala som presné miery a podľa nich mi ich ušili, za svadobné šaty dám 150 eur a za popolnočné 90 eur :)
Odpovědět
Profilova fotka
@cristin_7 No to vím že od číňanky, ale já bych prosila přesné údaje, díky :)
Odpovědět
Ahoj, nemá někdo zkušenosti s prodejcem noble_wedding na ebay?
Odpovědět
Profilova fotka
tento týden jsem prodala své šaty od Zima a včera jsem je odeslala, smutný okamžik :-) přijde mi že mám hrozně málo připomínkových věcí a přece to není pravda... šatičky už si nikdy neobleču, pěkně jsem si na ně zvykla, že vysely tak dlouho v kumbále...
Odpovědět
Profilova fotka
@monik24 moje svadlena rikala, ze je to dane tim, ze saty usiji na nejakou velikost a pak jen doupravuji presne miry, podle nasich tel, a ze tam ta latka zustava
Odpovědět
Profilova fotka
@rosny ty brďo, úplně mě mrazí, to je krásný dárek! gratuluju
Odpovědět
@klarakatzova to je dost blbe, ze ked to robia na hocijake postavy, a len to 'upravuju' na postavu. Vsak ved oni nevidia,ze to vyzera uplne hrozne? No niet divu,ze len jeden mesiac to trva...
Odpovědět
Profilova fotka
@monik24 na mych satech po vubec nebylo poznat, dokud jsme je nerozparaly :-) tak asi zalezi na typu, pry je to normalni postup a tu latku navic tam bud nechav ze sve cinske nedodelanosti, nebo proziravosti, kvuli pripadnemu doladeni az po obleceni
Odpovědět
Profilova fotka
@cristin_7 šatičky sú krásne, a máš aj nejaké fotky tých spoločenských? ja by som si chcela dať ušiť spoločenské, tak by som rada videla fotky, prípadne by som poprosila aj kontakt na tú tvoju číňanku do IP ak by bolo možné, ďakujem.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak včera jsem Zimovy šatičky prodala. Celé dva měsíce jsem se rozmýšlela, jestli prodat a nebo ne.. ale pak jsem si řekla, že by mi stejně jen zbytečně visely ve skříni a prášilo se na ně. Slečna si je přišla osobně vyzkoušet a moooc se jí líbily :) Tak už mají novou majitelku a já doufám, že jí udělají radost, tak jako mně. A pak třeba ještě nějakým dalším nevěstám. Moje šaty jsou originální a jediné na světě ;-)
Odpovědět
@evkasto ešte mi neposlala fotky ušitých popolnočných, ak ti to nesúri, na budúci týždeň ich budem mať, potom sem hodím foto, tak sleduj to tu a ak sa ti budú páčiť, dám ti na nich stránku a kontakt, na stránke majú toľko popolnočných, že si nebudeš vedieť vybrať :D
Odpovědět
@cristin_7 a mozes tu hodit stranku, rada by som vedla,co to je zac a ake saty ponukaju. Diky ;-)
Odpovědět
tak šaty už sú na colnici, ešte vybaviť potrebné papierovačky a za chvíľku budú doma :)
Odpovědět
Profilova fotka
@cristin_7 šaty jsou nádherný, těším se na foto v reálu :)
Odpovědět
@cristin_7 ahoj, prave som pozerala fotky tvojich siat a som okuzlena, su prekrasne, ked budes mat foto v reale tak dufma, ze ich sem das, waw, su naozaj krasne
Odpovědět
@snilkova @jasminka002 jé baby ďakujem, sama som na ne zvedavá, ešte stále sú na colnici :( keď viem, že sú už na SR, tak som viac nervózna :)
Odpovědět
@cristin_7 a komu si ich davala sit? mas stranku alebo nejaku link?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?