Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
@rosny Jeeeej rosny- gratulujeeeeeeeeeem :-) :-) :-D A uz si to povedala drahemu? alebo az na svadbe?...to by bolo krasne...:-) Tesim sa s tebou....hlavne vela zdravicka prajem....:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivkapalko dekuju :-) rada bych to vydrzela az do svatebni noci
Odpovědět
@rosny : super darcek :) tiez gratulujem a drzim palce :)
Odpovědět
Gratulujem!!! To je uzasne, prajem vsetko nech dobre dopadne,to bude ale nadherne prekvapenie pre Zenicha :) @rosny
Odpovědět
@rosny Gratulujem :-). Nádherné prekvapenie :-)
Odpovědět
Profilova fotka
moc dekuju holky :-)
Odpovědět
Dievcata za aky dlhy cas dostanem od Zima tracking number? Ako viem,ze ich poslal,ked mi zase neodpoveda na maily?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky nemáte některá zkušenost s alieespresstečkacom???? Mám odtud vyhlédlé šaty a nikde jinde jsme je neviděla a nerada bych se napálila aby mi místo šatů došel nějaký kus hadru. Pomůže mi někdo?
Odpovědět
@happyhelen : nikdy som o nich nepocula,ani som si nevsimla,ze by ich tu niekto spominal..vacsina bab na tejto diskusii v poslednej dobe objednava u cinana,ktory sa vola zimo..ten sije podla fotiek,ktore mu posles..viac info a fokty siat,ktore usil v albume od nevesty zuziiiiicek..
Odpovědět
@monik24 tracking number ti pošle až šaty skutečně odešle. To znamená , že ti šaty ještě neposlal. Vypadá to, že šaty odesílá jednou týdně ,a podle zkušenosti ostatních nevěst, asi v pátek. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jee uklikla jsem se alieexpresstečkacom nebo nenechávala si některá u Zima šít tyto šaty?
Odpovědět
@happyhelen : neviem ci presne tieto uz niekomu sil, ale podobny styl urcite a myslim,ze by nemal problem ich zvladnut..bolo by ale potom dobre, aby ak sa prenho rozhodnes, si mu poslala fotky v lepsom rozliseni nez je tato, pripadne aj nafotene z viacerych uhlov..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@monik24 tracking n° mas az kdyz preda balik TNT nebo DHL; ja mam pocit, ze to jde nejprve nakym kuryrem a pak teprve do rukou DHL
Odpovědět
@radkaja @rosny baby on mi poslal cislo ale neposlal mi,ze cez co si to mam pozerat...neviete nahodou?
Odpovědět
@monik24 skus pozriet cez toto: www.track-trace.com ale vacsinou posiela DHL
Odpovědět
@monik24 : ak by nebolo DHL, skus este TNT alebo POST/EMS..
Odpovědět
Profilova fotka
@rosny veľké gratulácie, to bude nádherne prekvapenie :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@monik24 no hurrraaa! Tak za dva dny doma!
Odpovědět
dnes mi prisli saty od zima:) nelutujem ze som si dala urobit u neho..su neskutocne:)
Odpovědět
@catherine275 A nedáš sem nějaké fotky, ať se můžem pokochat? :-)
Odpovědět
@radkaja urcite hej sem mozem:) zajtra ich tu mate aj original co som chcela aj od zima..len neviem ci mi zabudol dat snurku do snurovacky na stach alebo si ju mam zohnat sama :) uz som sa bala ze nestihnu prist:) ale taky kamen mi padol zo srdiecka ked rano DHL zastavilo pred dverami:)
Odpovědět
@catherine275 : ja som mala snurku priviazanu vo vnutri na snurke na,ktoru sa vesaju saty na vesiak,tak ich skus poriadne skontrolovat,ci nekde nevypadne:) tiez sa tesim na fotky..:)
Odpovědět
@rosny @bubblinkka @ivkapalko Dievcence, uz som zistila,posiela to cez DHL, ale od piatku je to stale v Hong Kongu, ako dlho to trva kym tie saty pridu? Vcera som si akurat kupila topankz, co bolo naoyaj strasne, by ste sa cudovali,kolko malo svadobnych topanok je u nas..no ale nastastie,som vcera jedny kupila,na to ze si to obujem len raz....
Odpovědět
@monik24 : moje od odoslania z ciny boli za par dni tu, tusim to trvalo nejake 3 ci 4 dni..potom je este otazka ako dlho sa to zdrzi na colnici..
Odpovědět
@monik24 mne prisli za 2 dni...:-D takze podla mna do piatku ich uz mas isto doma...samozrejme ak ti ich nezadrzia na colnici... Potom hod fotky...:-D
Odpovědět
@ivkapalko @bubblinkka Bodaj by ste mali pravdu, aby tie saty tu uz boli. Lebo este si musim zadovazit zavoj :-( A kolko ste platili? Ci to on plati za postovne?
Odpovědět
Profilova fotka
@monik24 postovny uz mas v cene satu, maximalne by ti to chytli celnici a platila by jsi clo, ale ja treba nic neplatila
Odpovědět
Baby, uz to prislo!!!! A nic som neplatila, potom dam foto,ked si ich vyskusam ;)
Odpovědět
No baby, saty su krasne, ale zial vobec nesedia :-( Musim to dat vsetko prerobit krajcirke a bude s tym strasne vela roboty. Dal mi tam vlecku, co som ja vobec nechcela, takze sa to teraz musi prichytavat o gombicky...su mi jednu velkost vacsie...nchapem tomu,pritom som mu dala svoje udaje. A boky na zivotiku mi tak urobil,ako keby som tam mala vyskocene rebro, no hroza!!!, na obrazku to vyzera vsetko pekne,ale skutocnost je ina.
Odpovědět
Profilova fotka
@monik24 tak to me mrzi :-( ale musim zkonstatovat, ze jsi prvni, komu to takhle nevyslo ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?